TranslatePress Multilingual - en to he_IL translation catalogue (887 entries)

en: Please update the TranslatePress - Multilingual plugin to version %1$s or higher to ensure %2$s functions correctly.
he_IL: אנא עדכנו את התוסף TranslatePress - Multilingual לגרסה %1$s ומעלה כדי להבטיח ש-%2$s יפעל כראוי.

en: Please install and activate the TranslatePress - Multilingual plugin
he_IL: אנא התקינו והפעילו את התוסף TranslatePress - Multilingual

en: Install & Activate
he_IL: התקנה והפעלה

en: Please update TranslatePress - Multilingual to version %2$s or newer. Your currently installed version of TranslatePress - Multilingual is no longer compatible with the current version of %1$s.
he_IL: אנא עדכנו את TranslatePress - Multilingual לגרסה %2$s ומעלה. הגרסה המותקנת כעת של TranslatePress - Multilingual אינה תואמת עוד לגרסה הנוכחית של %1$s.

en: All TranslatePress functionalities are disabled until then.
he_IL: כל הפונקציות של TranslatePress מושבתות עד אז.

en: Update Now
he_IL: עדכן עכשיו

en: This TranslatePress add-on has been migrated to the main plugin and is no longer used. You can delete it.
he_IL: התוסף הנלווה הזה של TranslatePress הועבר לתוסף הראשי ואינו בשימוש עוד. ניתן למחוק אותו.

en: <strong>TranslatePress</strong> requires at least PHP version 5.6.20+ to run. It is the <a href="%s">minimum requirement of the latest WordPress version</a>. Please contact your server administrator to update your PHP version.
he_IL: <strong>TranslatePress</strong> דורש לפחות גרסת PHP 5.6.20 ומעלה כדי לפעול. זוהי <a href="%s">דרישת המינימום של הגרסה העדכנית ביותר של WordPress</a>. אנא פנו למנהל השרת שלכם כדי לעדכן את גרסת ה-PHP.

en: Advanced
he_IL: הגדרות מתקדמות

en: Settings saved.
he_IL: ההגדרות נשמרו.

en: Are you sure you want to remove this item?
he_IL: האם אתם בטוחים שברצונכם להסיר פריט זה?

en: Remove
he_IL: הסר

en: Add
he_IL: הוסף

en: Select...
he_IL: בחרו...

en: [%s] Low TranslatePress AI Words
he_IL: [%s] מילות TranslatePress AI אוזלו

en: upgrade your plan or get extra AI Words
he_IL: שדרגו את התוכנית שלכם או רכשו מילות AI נוספות

en: upgrade your plan
he_IL: שדרגו את התוכנית שלכם

en: TranslatePress AI words are running low on your site.
he_IL: מילות TranslatePress AI אוזלות באתר שלכם.

en: Current status: %s words remaining
he_IL: מצב נוכחי: נותרו %s מילים

en: Once the remaining AI words run out, automatic translation through TranslatePress AI will be paused.
he_IL: כאשר מילות ה-AI הנותרות יאזלו, התרגום האוטומטי באמצעות TranslatePress AI יושהה.

en: To continue translating your content, please %1$s over at %2$s
he_IL: כדי להמשיך לתרגם את התוכן שלך, נא %1$s ב-%2$s

en: Manage Notification: %s
he_IL: ניהול התראות: %s

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
he_IL: קיימת גרסה חדשה של %1$s. %2$sהצג פרטי גרסה %3$s%4$s או %5$sעדכן עכשיו%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
he_IL: קיימת גרסה חדשה של %1$s. %2$sהצג פרטי גרסה %3$s%4$s.

en: To enable updates, please %1$senter your license key%2$s. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s.
he_IL: כדי לאפשר עדכונים, נא %1$sהזן את מפתח הרישיון שלך%2$s. צריך מפתח רישיון? %3$sרכוש אחד עכשיו%4$s.

en: To enable updates, please go to the %1$slicense page%2$s and check that you have a valid license.
he_IL: כדי לאפשר עדכונים, נא עבור ל-%1$sדף הרישיון%2$s ובדוק שיש לך רישיון בתוקף.

en: To enable updates, your licence needs to be renewed. Please go to the %1$sTranslatePress Account%2$s page and login to renew.
he_IL: כדי לאפשר עדכונים, יש לחדש את הרישיון שלך. נא עבור לדף %1$sTranslatePress Account%2$s והתחבר כדי לחדש.

en: You do not have permission to install plugin updates
he_IL: אין לך הרשאה להתקין עדכוני תוסף

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Your TranslatePress license key is invalid or missing.
he_IL: מפתח הרישיון שלך ל-TranslatePress אינו תקף או חסר.

en: Your license key expired on %s.
he_IL: מפתח הרישיון שלך פג תוקף בתאריך %s.

en: Your license key has been disabled.
he_IL: מפתח הרישיון שלך הושבת.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
he_IL: מפתח הרישיון שלך מושבת עבור URL זה. אפשר אותו מחדש דרך <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> ניהול אתרים.

en: <p><strong>License key mismatch.</strong> The license you entered doesn’t match the TranslatePress version you have installed.</p><p>Please check that you’ve installed the correct version for your license from your TranslatePress account.</p>
he_IL: <p><strong>מפתח רישיון לא תואם.</strong> הרישיון שהזנת אינו תואם לגרסת TranslatePress שמותקנת אצלך.</p><p>נא בדוק שהתקנת את הגרסה הנכונה עבור הרישיון שלך מחשבון TranslatePress שלך.</p>

en: If you have only the free plugin installed but added a paid license, please install the paid plugin from your TranslatePress account.
he_IL: אם התקנת רק את התוסף החינמי אך הוספת רישיון בתשלום, נא התקן את התוסף בתשלום מחשבון TranslatePress שלך.

en: Your license key has reached its activation limit.
he_IL: מפתח הרישיון שלך הגיע למגבלת ההפעלות.

en: Upgrade your plan to add more sites. %1$sUpgrade now%2$s
he_IL: שדרג את התוכנית שלך כדי להוסיף אתרים נוספים. %1$sשדרג עכשיו%2$s

en: This website is already activated under a free license. Each website can only use one free license.
he_IL: האתר הזה כבר הופעל עם רישיון חינמי. כל אתר יכול להשתמש רק ברישיון חינמי אחד.

en: An error occurred, please try again.
he_IL: אירעה שגיאה, נא נסה שוב.

en: You have successfully activated your license
he_IL: הרישיון שלך הופעל בהצלחה

en: Others
he_IL: אחרים

en: Restrict by Language
he_IL: הגבלה לפי שפה

en: Exclude from Language
he_IL: הוצאה משפה

en: Restrict element to language
he_IL: הגבלת אלמנט לשפה

en: Show this element only in one language.
he_IL: הצג את האלמנט הזה רק בשפה אחת.

en: Enable translation
he_IL: הפעל תרגום

en: Allow translation to the corresponding language only if the content is written in the default language.
he_IL: אפשר תרגום לשפה המתאימה רק אם התוכן כתוב בשפת ברירת המחדל.

en: Select language
he_IL: בחר שפה

en: Choose in which language to show this element.
he_IL: בחר באיזו שפה להציג את האלמנט הזה.

en: Exclude element from language
he_IL: הוצאת אלמנט משפה

en: Exclude this element from specific languages.
he_IL: הוצא את האלמנט הזה משפות מסוימות.

en: Select languages
he_IL: בחר שפות

en: Choose from which languages to exclude this element.
he_IL: בחר מאילו שפות להוציא את האלמנט הזה.

en: This element will still be visible when you are translating your website through the Translation Editor.
he_IL: האלמנט הזה עדיין יהיה גלוי בעת תרגום האתר דרך עורך התרגום.

en: The content of this element should be written in the default language.
he_IL: תוכן האלמנט הזה צריך להיכתב בשפת ברירת המחדל.

en: <strong>TranslatePress</strong> encountered SQL errors. <a href="%s" title="View TranslatePress SQL Errors">Check out the errors</a>.
he_IL: <strong>TranslatePress</strong> נתקל בשגיאות SQL. <a href="%s" title="View TranslatePress SQL Errors">בדוק את השגיאות</a>.

en: Automatic translation has been disabled.
he_IL: התרגום האוטומטי הושבת.

en: Dismiss this notice.
he_IL: התעלם מהודעה זו.

en: Logged errors
he_IL: שגיאות שנרשמו

en: These are the most recent 5 errors logged by TranslatePress:
he_IL: אלה 5 השגיאות האחרונות שנרשמו על ידי TranslatePress:

en: Yes
he_IL: כן

en: Why are these errors occuring
he_IL: מדוע מתרחשות שגיאות אלו

en: If TranslatePress detects something wrong when executing queries on your database, it may disable the Automatic Translation feature in order to avoid any extra charging by Google/DeepL. Automatic Translation needs to be manually turned on, after you solve the issues.
he_IL: אם TranslatePress מזהה בעיה בעת ביצוע שאילתות במסד הנתונים, הוא עשוי להשבית את תכונת התרגום האוטומטי כדי להימנע מחיובים נוספים מצד Google/DeepL. יש להפעיל את התרגום האוטומטי באופן ידני לאחר פתרון הבעיות.

en: The SQL errors detected can occur for various reasons including missing tables, missing permissions for the SQL user to create tables or perform other operations, problems after site migration or changes to SQL server configuration.
he_IL: שגיאות ה-SQL שזוהו יכולות להתרחש מסיבות שונות הכוללות טבלאות חסרות, הרשאות חסרות למשתמש ה-SQL ליצור טבלאות או לבצע פעולות אחרות, בעיות לאחר העברת אתר או שינויים בתצורת שרת ה-SQL.

en: What you can do in this situation
he_IL: מה ניתן לעשות במצב זה

en: Plan A.
he_IL: תוכנית א'.

en: Go to Settings -> TranslatePress -> General tab and Save Settings. This will regenerate the tables using your current SQL settings. Check if no more errors occur while browsing your website in a translated language. Look at the timestamps of the errors to make sure you are not seeing the old errors. Only the most recent 5 errors are displayed.
he_IL: עברו להגדרות -> TranslatePress -> לשונית כללית ושמרו את ההגדרות. פעולה זו תיצור מחדש את הטבלאות באמצעות הגדרות ה-SQL הנוכחיות שלכם. בדקו אם לא מתרחשות עוד שגיאות בעת גלישה באתרכם בשפה מתורגמת. הביטו בחותמות הזמן של השגיאות כדי לוודא שאינכם רואים שגיאות ישנות. מוצגות רק 5 השגיאות האחרונות.

en: Plan B.
he_IL: תוכנית ב'.

en: If your problem isn't solved, try the following steps:
he_IL: אם הבעיה לא נפתרה, נסו את השלבים הבאים:

en: Create a backup of your database
he_IL: צרו גיבוי של מסד הנתונים שלכם

en: Create a copy of each translation table where you encounter errors. You can copy the table within the same database (trp_dictionary_en_us_es_es_COPY for example) -- perform this step only if you want to keep the current translations
he_IL: צרו עותק של כל טבלת תרגום שבה נתקלתם בשגיאות. תוכלו להעתיק את הטבלה בתוך אותו מסד נתונים (למשל trp_dictionary_en_us_es_es_COPY) -- בצעו שלב זה רק אם ברצונכם לשמור את התרגומים הנוכחיים

en: Remove the trouble tables by executing the DROP function on them
he_IL: הסירו את הטבלאות הבעייתיות על ידי הרצת פונקציית DROP עליהן

en: Go to Settings -> TranslatePress -> General tab and Save Settings. This will regenerate the tables using your current SQL server.
he_IL: עברו להגדרות -> TranslatePress -> לשונית כללית ושמרו את ההגדרות. פעולה זו תיצור מחדש את הטבלאות באמצעות שרת ה-SQL הנוכחי שלכם.

en: Copy the relevant content from the duplicated tables (trp_dictionary_en_us_es_es_COPY for example) in the newly generated table (trp_dictionary_en_us_es_es) -- perform this step only if you want to keep the current translations
he_IL: העתיקו את התוכן הרלוונטי מהטבלאות המשוכפלות (למשל trp_dictionary_en_us_es_es_COPY) אל הטבלה שנוצרה מחדש (trp_dictionary_en_us_es_es) -- בצעו שלב זה רק אם ברצונכם לשמור את התרגומים הנוכחיים

en: Test it to see if everything is working. If something went wrong, you can restore the backup that you've made at the first step. Check if no more errors occur while browsing your website in a translated language. Look at the timestamps of the errors to make sure you are not seeing the old errors. Only the most recent 5 errors are displayed.
he_IL: בדקו אם הכול עובד. אם משהו השתבש, תוכלו לשחזר את הגיבוי שיצרתם בשלב הראשון. בדקו אם לא מתרחשות עוד שגיאות בעת גלישה באתרכם בשפה מתורגמת. הביטו בחותמות הזמן של השגיאות כדי לוודא שאינכם רואים שגיאות ישנות. מוצגות רק 5 השגיאות האחרונות.

en: Plan C.
he_IL: תוכנית ג'.

en: If your problem still isn't solved, try asking your hosting about your errors. The most common issue is missing permissions for the SQL user, such as the Create Tables permission.
he_IL: אם הבעיה עדיין לא נפתרה, נסו לפנות לשירות האחסון שלכם בנוגע לשגיאות. הבעיה הנפוצה ביותר היא הרשאות חסרות למשתמש ה-SQL, כגון הרשאה ליצירת טבלאות.

en: Could not install. Try again from <a href="%s" >Plugins Dashboard.</a>
he_IL: לא ניתן היה להתקין. נסו שוב מ<a href="%s" >לוח הבקרה של התוספים.</a>

en: Active
he_IL: פעיל

en: Permission denied.
he_IL: ההרשאה נדחתה.

en: Invalid nonce.
he_IL: nonce לא תקין.

en: Settings scope unknown.
he_IL: טווח ההגדרות לא ידוע.

en: Legacy disabled.
he_IL: מיושן מושבת.

en: Language Switcher
he_IL: מחליף שפה

en: Change language to %s
he_IL: שנה שפה ל-%s

en: Automatic Translation
he_IL: תרגום אוטומטי

en: Unsupported languages
he_IL: שפות לא נתמכות

en: The selected automatic translation engine does not provide support for these languages.<br>You can still manually translate pages in these languages using the Translation Editor.
he_IL: מנוע התרגום האוטומטי שנבחר אינו תומך בשפות אלו.<br>ניתן עדיין לתרגם עמודים בשפות אלו באופן ידני באמצעות עורך התרגום.

en: API key validation failed.
he_IL: אימות מפתח API נכשל.

en: API key verification was successful.
he_IL: אימות מפתח API הצליח.

en: Please enter your Google Translate key.
he_IL: אנא הזן את מפתח Google Translate שלך.

en: Please enter your DeepL API key.
he_IL: אנא הזן את מפתח ה-API שלך ל-DeepL.

en: Not TranslatePress onboarding page.
he_IL: לא דף ההגדרות הראשוניות של TranslatePress.

en: Step %s does not exist
he_IL: שלב %s אינו קיים.

en: Welcome
he_IL: ברוכים הבאים

en: Add Languages
he_IL: הוספת שפות

en: Enable Addons
he_IL: הפעלת תוספים

en: Finalize
he_IL: סיום

en: Exit Setup
he_IL: יציאה מההגדרות

en: Upgrade
he_IL: שדרוג

en: Nothing here
he_IL: אין כאן כלום

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license is missing or invalid. <br/>Please %1$sregister your copy%2$s to enable automatic website translation via TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s
he_IL: הרישיון של <strong>TranslatePress</strong> חסר או לא תקין. <br/>אנא %1$sרשמו את העותק שלכם%2$s כדי לאפשר תרגום אוטומטי של האתר באמצעות TranslatePress AI, תוספים פרימיום, עדכונים אוטומטיים ותמיכה. צריכים מפתח רישיון? %3$sרכשו אחד עכשיו%4$s

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license will expire on %1$s. Please %2$sRenew Your Licence%3$s to continue receiving access to automatic translations via TP AI, premium addons, product downloads and automatic updates. %4$sRenew Now%5$s
he_IL: הרישיון של <strong>TranslatePress</strong> יפוג בתאריך %1$s. אנא %2$sחדשו את הרישיון שלכם%3$s כדי להמשיך לקבל גישה לתרגומים אוטומטיים באמצעות TP AI, תוספים פרימיום, הורדות מוצרים ועדכונים אוטומטיים. %4$sחדשו עכשיו%5$s

en: Error:
he_IL: שגיאה:

en: Something went wrong, please try again.
he_IL: משהו השתבש, אנא נסו שוב.

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license has expired. <br/>Please %1$sRenew Your Licence%2$s to continue receiving access to automatic translations via TranslatePress AI, premium addons, product downloads, and automatic updates. %3$sRenew now %4$s
he_IL: הרישיון של <strong>TranslatePress</strong> פג. <br/>אנא %1$sחדשו את הרישיון שלכם%2$s כדי להמשיך לקבל גישה לתרגומים אוטומטיים באמצעות TranslatePress AI, תוספים פרימיום, הורדות מוצרים ועדכונים אוטומטיים. %3$sחדשו עכשיו %4$s

en: License key mismatch. The license you entered doesn’t match the <strong>%1$s</strong> version you have installed. <br/>Please check that you’ve installed the correct version for your license from your %2$sTranslatePress account%3$s.
he_IL: מפתח הרישיון אינו תואם. הרישיון שהזנתם אינו תואם לגרסת <strong>%1$s</strong> שמותקנת אצלכם. <br/>אנא ודאו שהתקנתם את הגרסה הנכונה עבור הרישיון שלכם מ%2$sחשבון TranslatePress%3$s שלכם.

en: <br/>If you have only the free plugin installed but added a paid license, please install the paid plugin from your TranslatePress account.
he_IL: <br/>אם התקנתם רק את התוסף החינמי אך הוספתם רישיון בתשלום, אנא התקינו את התוסף בתשלום מחשבון TranslatePress שלכם.

en: You have reached the activation limit for your <strong>%1$s</strong> license. <br/>Manage your active sites from %2$s your account %3$s.
he_IL: הגעתם למגבלת ההפעלה עבור רישיון <strong>%1$s</strong> שלכם. <br/>נהלו את האתרים הפעילים שלכם מ%2$sהחשבון שלכם%3$s.

en: Your license is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
he_IL: הרישיון שלכם מושבת עבור כתובת URL זו. הפעילו אותו מחדש מ-<a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> ניהול אתרים.

en: %1$s automatic translation requires an active license. Please %2$srenew%3$s your license or purchase a new one %4$shere%5$s.
he_IL: תרגום אוטומטי באמצעות %1$s דורש רישיון פעיל. אנא %2$sחדשו%3$s את הרישיון שלכם או רכשו אחד חדש %4$sכאן%5$s.

en: Please %1$senter%2$s your license key to enable %3$s automatic translation.
he_IL: אנא %1$sהזינו%2$s את מפתח הרישיון שלכם כדי לאפשר תרגום אוטומטי באמצעות %3$s.

en: You have less than 5,000 TranslatePress AI words remaining. To continue automatically translating your website, please %spurchase additional AI words at a discount from your account%s.
he_IL: נותרו לכם פחות מ-5,000 מילים של TranslatePress AI. כדי להמשיך לתרגם את האתר שלכם באופן אוטומטי, אנא %sרכשו מילים נוספות של AI בהנחה מהחשבון שלכם%s.

en:  Error:
he_IL:  שגיאה:

en: This website is already activated under a free license. Each website can only use one free license. Please upgrade to a premium plan for more TranslatePress AI words from %1$s your account %2$s.
he_IL: האתר הזה כבר הופעל ברישיון חינמי. כל אתר יכול להשתמש ברישיון חינמי אחד בלבד. אנא שדרגו לתוכנית פרימיום כדי לקבל יותר מילים של TranslatePress AI מ%1$sהחשבון שלכם%2$s.

en: You do not have a valid license for <strong>TranslatePress</strong>. %1$sGet one for free%2$s to get access to TranslatePress AI.
he_IL: אין לכם רישיון תקף עבור <strong>TranslatePress</strong>. %1$sקבלו אחד בחינם%2$s כדי לקבל גישה ל-TranslatePress AI.

en: <strong>NEW:</strong> The <strong>Different Domain per Language</strong> add-on is here! Boost your global SEO and create a local experience with country-specific domains like .de or .fr. Upgrade to <a href="https://translatepress.com/pricing/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl-upsell" target="_blank">TranslatePress Business or Developer</a> to access it + more premium perks!
he_IL: <strong>חדש:</strong> התוסף <strong>Different Domain per Language</strong> כבר כאן! הגבירו את ה-SEO הגלובלי שלכם וצרו חוויה מקומית עם דומיינים ספציפיים למדינה כמו .de או .fr. שדרגו ל-<a href="https://translatepress.com/pricing/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl-upsell" target="_blank">TranslatePress Business או Developer</a> כדי לגשת אליו + יתרונות פרימיום נוספים!

en: <strong>NEW:</strong> The <strong>Different Domain per Language</strong> add-on is here! Boost your global SEO and create a local experience with country-specific domains like .de or .fr. <a href="https://translatepress.com/docs/addons/different-domain-per-language/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl" target="_blank">Learn more</a>.
he_IL: <strong>חדש:</strong> התוסף <strong>Different Domain per Language</strong> כבר כאן! הגבירו את ה-SEO הגלובלי שלכם וצרו חוויה מקומית עם דומיינים ספציפיים למדינה כמו .de או .fr. <a href="https://translatepress.com/docs/addons/different-domain-per-language/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl" target="_blank">למדו עוד</a>.

en: The daily quota for machine translation characters exceeded. Please check the <strong>TranslatePress -> <a href="%s">Automatic Translation</a></strong> page for more information.
he_IL: חרגתם ממכסת התווים היומית לתרגום מכונה. אנא בדקו את העמוד <strong>TranslatePress -> <a href="%s">תרגום אוטומטי</a></strong> למידע נוסף.

en: Marketing optin
he_IL: הסכמה לשיווק

en: Opt in to our security and feature updates notifications, and non-sensitive diagnostic tracking.
he_IL: הרשמה לקבלת התראות עדכוני אבטחה ותכונות, וכן מעקב אבחוני שאינו רגיש.

en: TranslatePress Preferred User Language
he_IL: שפת משתמש מועדפת של TranslatePress

en: Preferred language to navigate the site
he_IL: שפה מועדפת לניווט באתר

en: The language is automatically set based by the last visited language by the user.
he_IL: השפה נקבעת אוטומטית לפי השפה האחרונה שהמשתמש ביקר בה.

en: Always use this language
he_IL: להשתמש תמיד בשפה זו

en: By checking this setting the preferred language will remain the one selected above, without the possibility of being changed in the frontend.<br>This language will be used in different operations such as sending email to the user.
he_IL: בסימון הגדרה זו השפה המועדפת תישאר זו שנבחרה למעלה, ללא אפשרות לשנות אותה בחזית האתר.<br>שפה זו תשמש בפעולות שונות כגון שליחת דואר אלקטרוני למשתמש.

en: Hello! Seems like you've been using <strong>TranslatePress</strong> for a while now to translate your website. That's awesome!
he_IL: שלום! נראה שאתם משתמשים ב־<strong>TranslatePress</strong> כבר זמן מה כדי לתרגם את האתר שלכם. זה מדהים!

en: If you can spare a few moments to rate it on WordPress.org it would help us a lot (and boost my motivation).
he_IL: אם תוכלו להקדיש כמה רגעים לדרג אותו ב־WordPress.org, זה יסייע לנו מאוד (ויגביר את המוטיבציה שלי).

en: ~ Razvan, developer of TranslatePress
he_IL: ~ Razvan, מפתח TranslatePress

en: Rate TranslatePress on WordPress.org plugin page
he_IL: דרגו את TranslatePress בדף התוסף ב־WordPress.org

en: Ok, I will gladly help!
he_IL: בסדר, אשמח לעזור!

en: No, thanks.
he_IL: לא, תודה.

en: Full Language Names
he_IL: שמות שפה מלאים

en: Short Language Names
he_IL: שמות שפה קצרים

en: Flags with Full Language Names
he_IL: דגלים עם שמות שפה מלאים

en: Flags with Short Language Names
he_IL: דגלים עם שמות שפה קצרים

en: Only Flags
he_IL: דגלים בלבד

en: Full Language Names No HTML
he_IL: שמות שפה מלאים ללא HTML

en: Bottom Right
he_IL: ימין למטה

en: Bottom Left
he_IL: שמאל תחתון

en: Top Right
he_IL: ימין עליון

en: Top Left
he_IL: שמאל עליון

en: Dark
he_IL: כהה

en: Light
he_IL: בהיר

en: Deactivate
he_IL: השבתה

en: Activate
he_IL: הפעלה

en: Invalid language code. Please try again.
he_IL: קוד שפה לא חוקי. נא לנסות שוב.

en: Language codes can contain only A-Z a-z 0-9 - _ characters. Check your language codes in TranslatePress General Settings.
he_IL: קודי שפה יכולים להכיל רק את התווים A-Z a-z 0-9 - _. יש לבדוק את קודי השפה בהגדרות הכלליות של TranslatePress.

en: Error! Duplicate URL slug values.
he_IL: שגיאה! ערכי slug של URL כפולים.

en: You cannot select two languages that have the same <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ISO_639-1_codes" target="_blank">iso code</a> but different formalities because doing so will lead to duplicate <a href="https://developers.google.com/search/docs/specialty/international/localized-versions" target="_blank">hreflang tags</a>.
he_IL: לא ניתן לבחור שתי שפות שיש להן אותו <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ISO_639-1_codes" target="_blank">קוד ISO</a> אך רמות פורמליות שונות, כיוון שכך ייווצרו <a href="https://developers.google.com/search/docs/specialty/international/localized-versions" target="_blank">תגי hreflang</a> כפולים.

en: Duplicate language detected.<br>Each language can only be added once to ensure accurate translation management.<br> Please change the duplicate language entry and try again.
he_IL: זוהתה שפה כפולה.<br>ניתן להוסיף כל שפה פעם אחת בלבד כדי להבטיח ניהול תרגומים מדויק.<br> נא לשנות את רשומת השפה הכפולה ולנסות שוב.

en: Current Language
he_IL: שפה נוכחית

en: Opposite Language
he_IL: שפה נגדית

en: General
he_IL: כללי

en: Translate Site
he_IL: תרגום האתר

en: Addons
he_IL: תוספים

en: License
he_IL: רישיון

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Activate License
he_IL: הפעלת רישיון

en: Pro Features
he_IL: תכונות פרו

en: Need Help?
he_IL: צריכים עזרה?

en: Recent community discussions
he_IL: דיונים אחרונים בקהילה

en: Loading...
he_IL: טוען...

en: Unable to load forum posts
he_IL: לא ניתן לטעון את פוסטי הפורום

en: Ask a Question
he_IL: שאלו שאלה

en: View All Topics
he_IL: צפייה בכל הנושאים

en: by
he_IL: מאת

en: Have a question?
he_IL: יש לכם שאלה?

en: Get help directly from the plugin developers, suggest improvements, or share your feedback!
he_IL: קבלו עזרה ישירות ממפתחי התוסף, הציעו שיפורים או שתפו את המשוב שלכם!

en: Tip for faster help:
he_IL: טיפ לעזרה מהירה יותר:

en: Include what you tried, what you expected, and what happened. Screenshots help!
he_IL: כללו מה ניסיתם, מה ציפיתם ומה קרה. צילומי מסך עוזרים!

en: Toggle support chat
he_IL: החלפת מצב צ'אט תמיכה

en: Ask the community
he_IL: שאלו את הקהילה

en: Close
he_IL: סגירה

en: Empty feed response
he_IL: תגובת הזנה ריקה

en: Unable to parse feed
he_IL: לא ניתן לנתח את ההזנה

en: Just now
he_IL: ממש עכשיו

en: %d hour ago | %d hours ago
he_IL[0]: לפני %d שעה
he_IL[1]: לפני %d שעות

en: %d day ago | %d days ago
he_IL[0]: לפני %d יום
he_IL[1]: לפני %d ימים

en: Source
he_IL: מקור

en: Alt attribute
he_IL: מאפיין alt

en: Title attribute
he_IL: מאפיין title

en: Anchor link
he_IL: קישור עוגן

en: Placeholder attribute
he_IL: מאפיין placeholder

en: Submit attribute
he_IL: מאפיין submit

en: Text
he_IL: טקסט

en: Video Poster
he_IL: פוסטר וידאו

en: plural form
he_IL: צורת רבים

en: one
he_IL: יחיד

en: few
he_IL: מעט

en: many
he_IL: רבים

en: other
he_IL: אחר

en: Saved
he_IL: נשמר

en: Save
he_IL: שמור

en: Saving translation...
he_IL: שומר תרגום...

en: You have unsaved changes!
he_IL: יש לך שינויים שלא נשמרו!

en: Discard changes
he_IL: בטל שינויים

en: Discard All
he_IL: בטל הכול

en: Loading Strings...
he_IL: טוען מחרוזות...

en: Select string to translate...
he_IL: בחרו מחרוזת לתרגום...

en: Close Editor
he_IL: סגור עורך

en: From
he_IL: מקור

en: To
he_IL: תרגום

en: Add Media
he_IL: הוסף מדיה

en: Other languages
he_IL: שפות נוספות

en: Context
he_IL: הקשר

en: View Website As
he_IL: צפייה באתר כ

en: Available in our Pro Versions
he_IL: זמין בגרסאות הפרו שלנו

en: Select or Upload Media
he_IL: בחירה או העלאת מדיה

en: Use this media
he_IL: השתמש במדיה זו

en: Translate
he_IL: תרגם

en: Translate entire block element
he_IL: תרגם את כל רכיב הבלוק

en: Split block to translate strings individually
he_IL: פצלו את הבלוק כדי לתרגם מחרוזות בנפרד

en: Save changes to translation. Shortcut: CTRL(⌘) + S
he_IL: שמור שינויים בתרגום. קיצור דרך: CTRL(⌘) + S

en: Navigate to next string in dropdown list. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Right Arrow
he_IL: עברו למחרוזת הבאה ברשימה הנפתחת. קיצור דרך: CTRL(⌘) + ALT + חץ ימינה

en: Navigate to previous string in dropdown list. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Left Arrow
he_IL: עברו למחרוזת הקודמת ברשימה הנפתחת. קיצור דרך: CTRL(⌘) + ALT + חץ שמאלה

en: Discard all changes. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Z
he_IL: בטל את כל השינויים. קיצור דרך: CTRL(⌘) + ALT + Z

en: Discard changes to this text box. To discard changes to all text boxes use shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Z
he_IL: בטל שינויים בתיבת טקסט זו. כדי לבטל שינויים בכל תיבות הטקסט השתמש בקיצור הדרך: CTRL(⌘) + ALT + Z

en: Dismiss tooltip
he_IL: הסתר תיאור כלי

en: Quick Intro
he_IL: היכרות מהירה

en: Are you sure you want to split this phrase into smaller parts?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לפצל ביטוי זה לחלקים קטנים יותר?

en: This string is not ready for translation yet. <br>Try again in a moment...
he_IL: מחרוזת זו אינה מוכנה לתרגום עדיין.<br>נסו שוב בעוד רגע...

en: For this option to work, please update the Browse as other role add-on to the latest version.
he_IL: כדי שאפשרות זו תפעל, נא לעדכן את תוסף עיון כתפקיד אחר לגרסה העדכנית ביותר.

en: To translate slugs, please update the SEO Pack add-on to the latest version.
he_IL: כדי לתרגם slugs, עדכנו את התוסף SEO Pack לגרסה העדכנית ביותר.

en: You can add a new language from <a href="%s">Settings->TranslatePress</a>
he_IL: ניתן להוסיף שפה חדשה דרך <a href="%s">הגדרות->TranslatePress</a>

en: However, you can still use TranslatePress to <strong style="background: #f5fb9d;">modify gettext strings</strong> available in your page.
he_IL: עם זאת, עדיין ניתן להשתמש ב-TranslatePress כדי <strong style="background: #f5fb9d;">לשנות מחרוזות gettext</strong> הזמינות בדף שלך.

en: Strings that are user-created cannot be modified, only those from themes and plugins.
he_IL: לא ניתן לשנות מחרוזות שנוצרו על ידי המשתמש, רק אלה מתבניות ותוספים.

en: Extra Translation Features
he_IL: תכונות תרגום נוספות

en: Support for 130+ Extra Languages
he_IL: תמיכה ב-130+ שפות נוספות

en: Access to TranslatePress AI
he_IL: גישה ל-TranslatePress AI

en: Translate SEO Title, Description, Slug
he_IL: תרגום כותרת SEO, תיאור ו-Slug

en: Publish only when translation is complete
he_IL: לפרסם רק כאשר התרגום הושלם

en: Translate by Browsing as User Role
he_IL: לתרגם באמצעות עיון כתפקיד משתמש

en: Different Menu Items for each Language
he_IL: פריטי תפריט שונים לכל שפה

en: Automatic User Language Detection
he_IL: זיהוי אוטומטי של שפת המשתמש

en: Upgrade to PRO
he_IL: שדרוג ל-PRO

en: Upgrade to PRO with our biggest discount of the year!
he_IL: שדרג ל-PRO עם ההנחה הגדולה ביותר שלנו השנה!

en: This Black Friday, get access to these features and more at a fraction of the costs:
he_IL: ב-Black Friday הזה, קבל גישה לתכונות האלה ועוד בשבריר מהעלויות:

en: No available suggestions
he_IL: אין הצעות זמינות

en: Suggestions from translation memory
he_IL: הצעות מזיכרון התרגום

en: Click to Copy
he_IL: לחץ להעתקה

en: Human Translation
he_IL: תרגום אנושי

en: Machine Translation
he_IL: תרגום מכונה

en: Text on this page is %s% translated into all languages.
he_IL: הטקסט בדף זה מתורגם ב-%s% לכל השפות.

en: %1$s% of text on this page is translated into %2$s.
he_IL: %1$s% מהטקסט בדף זה מתורגם ל-%2$s.

en: This page is %1$s% translated into %2$s.
he_IL: דף זה מתורגם ב-%1$s% ל-%2$s.

en: The slug that you are trying to edit is present in other slug types:%s%. Editing it will replace each occurrence, regardless of the current type.
he_IL: ה-slug שאתם מנסים לערוך קיים בסוגי slug אחרים: %s%. עריכתו תחליף כל הופעה, ללא קשר לסוג הנוכחי.

en: Hover any text on the page, click %s,<br> then modify the translation in the sidebar.
he_IL: רחף מעל כל טקסט בדף, לחץ על %s,<br> ואז שנה את התרגום בסרגל הצד.

en: Don't forget to Save Translation. Use keyboard shortcut CTRL(⌘) + S
he_IL: אל תשכח לשמור את התרגום. השתמש בקיצור המקלדת CTRL(⌘) + S

en: Switch language to see the translation changes directly on the page.
he_IL: החלף שפה כדי לראות את שינויי התרגום ישירות בדף.

en: Search for any text in this page in the dropdown.
he_IL: חפש כל טקסט בדף זה בתפריט הנפתח.

en: Your %s license has <span class="trp-license-status-emphasized">expired</span>.
he_IL: רישיון %s שלך <span class="trp-license-status-emphasized">פג תוקף</span>.

en: Please renew your license to continue receiving access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support.
he_IL: אנא חדש את הרישיון שלך כדי להמשיך לקבל גישה ל-TranslatePress AI, תוספים פרימיום, עדכונים אוטומטיים ותמיכה.

en: Renew Now
he_IL: חדש עכשיו

en: <strong>This Black Friday, renew your license at a special price</strong> to continue receiving access to product downloads, automatic updates, and support.
he_IL: <strong>בבלאק פריידי הזה, חדש את הרישיון שלך במחיר מיוחד</strong> כדי להמשיך לקבל גישה להורדת המוצר, עדכונים אוטומטיים ותמיכה.

en: Get Deal
he_IL: קבל את המבצע

en: Your %s license was <span class="trp-license-status-emphasized">refunded</span>.
he_IL: רישיון %s שלך <span class="trp-license-status-emphasized">הוחזר</span>.

en: Please purchase a new license to continue receiving access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support.
he_IL: אנא רכוש רישיון חדש כדי להמשיך לקבל גישה ל-TranslatePress AI, תוספים פרימיום, עדכונים אוטומטיים ותמיכה.

en: Purchase a new license
he_IL: רכישת רישיון חדש

en: Your %s license is <span class="trp-license-status-emphasized">missing or invalid</span>.
he_IL: רישיון %s שלך <span class="trp-license-status-emphasized">חסר או לא חוקי</span>.

en: Please enter a valid license to get access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support. Need a license key? %1$sPurchase one now%2$s
he_IL: נא להזין רישיון חוקי כדי לקבל גישה ל-TranslatePress AI, תוספים פרימיום, עדכונים אוטומטיים ותמיכה. צריכים מפתח רישיון? %1$sרכישה עכשיו%2$s

en: Enter a valid license
he_IL: הזנת רישיון חוקי

en: Meta Information
he_IL: מידע מטא

en: String List
he_IL: רשימת מחרוזות

en: Gettext Strings
he_IL: מחרוזות Gettext

en: Images
he_IL: תמונות

en: Videos
he_IL: סרטונים

en: Audios
he_IL: קבצי שמע

en: Dynamically Added Strings
he_IL: מחרוזות שנוספו דינמית

en: Translation Editor
he_IL: עורך תרגום

en: Edit translations by visually selecting them on each site page
he_IL: לערוך תרגומים באמצעות בחירה ויזואלית שלהם בכל עמוד באתר

en: String Translation
he_IL: תרגום מחרוזות

en: Edit url slug translations, plugins and theme translation (emails, forms etc.)
he_IL: עריכת תרגומי URL slug, תרגום תוספים ותבנית (אימיילים, טפסים וכו')

en: Current User
he_IL: משתמש נוכחי

en: Logged Out
he_IL: לא מחובר

en: Translate Page
he_IL: תרגום דף

en: Add a New Language
he_IL: הוספת שפה חדשה

en: Get a Free AI License
he_IL: קבל רישיון AI חינמי

en: Your License is Invalid
he_IL: הרישיון שלך אינו תקף

en: Get More AI Words (%d left)
he_IL: קבל עוד מילות AI (נותרו %d)

en: Opens post in the translation editor. Post must be saved as draft or published beforehand.
he_IL: פותח את הפוסט בעורך התרגום. יש לשמור את הפוסט כטיוטה או לפרסם אותו מראש.

en: Security check
he_IL: בדיקת אבטחה

en: <strong>Warning:</strong> Some strings have possibly incorrectly encoded characters. This may result in breaking the queries, rendering the page untranslated in live mode. Consider revising the following strings or their method of outputting.
he_IL: <strong>אזהרה:</strong> ייתכן שבחלק מהמחרוזות יש תווים מקודדים באופן שגוי. הדבר עלול לגרום לשבירת השאילתות ולכך שהעמוד יוצג ללא תרגום במצב חי. מומלץ לבחון מחדש את המחרוזות הבאות או את שיטת הפלט שלהן.

en: TranslatePress data update
he_IL: עדכון נתונים של TranslatePress

en: We need to update your translations database to the latest version.
he_IL: עלינו לעדכן את מסד הנתונים של התרגומים שלך לגרסה העדכנית ביותר.

en: Updating will allow editing translations of localized text from plugins and theme. Existing translation will still work as expected.
he_IL: העדכון יאפשר עריכת תרגומים של טקסט מותאם מתוספים ותבנית. התרגום הקיים ימשיך לפעול כצפוי.

en: IMPORTANT: It is strongly recommended to first backup the database!
    Are you sure you want to continue?
he_IL: חשוב: מומלץ בחום לגבות את מסד הנתונים תחילה!
    האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: Run the updater
he_IL: הפעל את המעדכן

en: Updating will allow editing translations of slugs. Existing translation will still work as expected.
he_IL: העדכון יאפשר עריכת תרגומים של כתובות קבועות. התרגום הקיים עדיין יעבוד כצפוי.

en: Please activate the SEO Addon from <br/>WordPress -> Settings -> TranslatePress -> Addons section
he_IL: אנא הפעל את תוסף SEO דרך<br/>WordPress -> הגדרות -> TranslatePress -> מקטע התוספים

en: Go to Addons
he_IL: עבור לתוספים

en: The SEO Pack add-on allows translation of all the URL slugs:
he_IL: תוסף SEO Pack מאפשר תרגום של כל כתובות ה-URL הקבועות:

en: Taxonomy slugs
he_IL: כתובות קבועות של טקסונומיות

en: Term slugs
he_IL: כתובות קבועות של מונחים

en: Post slugs (this includes pages and custom post types)
he_IL: כתובות קבועות של פוסטים (זה כולל עמודים וסוגי פוסטים מותאמים אישית)

en: Post type base slugs
he_IL: כתובות קבועות בסיס של סוגי פוסטים

en: WooCommerce slugs
he_IL: כתובות קבועות של WooCommerce

en: The SEO Pack add-on is available with ALL premium versions of the plugin.
he_IL: הרחבת SEO Pack זמינה בכל הגרסאות הפרימיום של התוסף.

en: Upgrade to Pro
he_IL: שדרוג ל-Pro

en: Description
he_IL: תיאור

en: Article Section
he_IL: מדור המאמר

en: Article Tag
he_IL: תגית המאמר

en: OG Title
he_IL: כותרת OG

en: OG Site Name
he_IL: שם האתר OG

en: OG Description
he_IL: תיאור OG

en: OG Image Alt
he_IL: טקסט חלופי לתמונת OG

en: Twitter Title
he_IL: כותרת Twitter

en: Twitter Description
he_IL: תיאור Twitter

en: Twitter Image Alt
he_IL: טקסט חלופי לתמונת Twitter

en: Page Title
he_IL: כותרת העמוד

en: Dublin Core Title
he_IL: כותרת Dublin Core

en: Dublin Core Description
he_IL: תיאור Dublin Core

en: OG Image
he_IL: תמונת OG

en: OG Image Secure URL
he_IL: כתובת URL מאובטחת של תמונת OG

en: Twitter Image
he_IL: תמונת Twitter

en: Removing cdata dictionary strings for language %s...
he_IL: מסיר מחרוזות מילון cdata עבור השפה %s...

en: Removing untranslated dictionary links for language %s...
he_IL: מסיר קישורי מילון שלא תורגמו עבור השפה %s...

en: Removing duplicated gettext strings for language %s...
he_IL: מסיר מחרוזות Gettext כפולות עבור השפה %s...

en: Removing duplicated dictionary strings for language %s...
he_IL: מסיר מחרוזות מילון כפולות עבור השפה %s...

en: Removing untranslated dictionary strings where translation is available for language %s...
he_IL: מסיר מחרוזות מילון שלא תורגמו וקיים להן תרגום עבור השפה %s...

en: Inserting original strings for language %s...
he_IL: מכניס מחרוזות מקוריות עבור השפה %s...

en: Cleaning original strings table for language %s...
he_IL: מנקה טבלת מחרוזות מקוריות עבור השפה %s...

en: Updating original string ids for language %s...
he_IL: מעדכן מזהי מחרוזות מקוריות עבור השפה %s...

en: Regenerating original meta table for language %s...
he_IL: מחדש טבלת מטא מקור עבור השפה %s...

en: Cleaning original meta table for language %s...
he_IL: מנקה טבלת מטא מקור עבור השפה %s...

en: Replacing original id NULL with value for language %s...
he_IL: מחליף ערך NULL של מזהה מקור בערך עבור השפה %s...

en: Inserting gettext original strings for language %s...
he_IL: מכניס מחרוזות מקוריות של Gettext עבור השפה %s...

en: Cleaning gettext original strings table for language %s...
he_IL: מנקה טבלת מחרוזות מקוריות של Gettext עבור השפה %s...

en: Updating gettext original string ids for language %s...
he_IL: מעדכן מזהי מחרוזות מקוריות של Gettext עבור השפה %s...

en: Migrating taxonomy and post type base slugs to new table structure...
he_IL: מעביר כתובות קבועות בסיס של טקסונומיות וסוגי פוסטים למבנה טבלה חדש...

en: Migrating post slugs to new table structure for language %s...
he_IL: מעביר כתובות קבועות של פוסטים למבנה טבלה חדש עבור השפה %s...

en: Migrating term slugs to new table structure for language %s...
he_IL: ממיר slugs של מונחים למבנה טבלה חדש עבור השפה %s...

en: Finishing up...
he_IL: מסיים...

en: Database optimization did not complete successfully. We recommend restoring the original database or <a href="%s" >trying again.</a>
he_IL: אופטימיזציית מסד הנתונים לא הושלמה בהצלחה. אנו ממליצים לשחזר את מסד הנתונים המקורי או <a href="%s" >לנסות שוב.</a>

en: Update aborted! Your user account doesn't have the capability to perform database updates.
he_IL: העדכון בוטל! לחשבון המשתמש שלך אין את ההרשאות הנדרשות לביצוע עדכוני מסד נתונים.

en: Update aborted! Invalid nonce.
he_IL: העדכון בוטל! nonce לא חוקי.

en: Update aborted! Incorrect action.
he_IL: העדכון בוטל! פעולה שגויה.

en: Update aborted! Incorrect language code.
he_IL: העדכון בוטל! קוד שפה שגוי.

en: Updating database to version %s+
he_IL: מעדכן את מסד הנתונים לגרסה %s+

en: Processing table for language %s...
he_IL: מעבד טבלה עבור השפה %s...

en: Back to TranslatePress Settings
he_IL: חזרה להגדרות TranslatePress

en: Successfully updated database!
he_IL: מסד הנתונים עודכן בהצלחה!

en:  done.
he_IL:  הושלם.

en: All individual TranslatePress add-on plugins <a href="%1$s" target="_blank">have been discontinued</a> and are now included in the premium Personal, Business and Developer versions of TranslatePress. Please log into your <a href="%2$s" target="_blank">account page</a>, download the new premium version and install it. Your individual addons settings will be ported over.
he_IL: כל התוספים הנלווים הנפרדים של TranslatePress <a href="%1$s" target="_blank">הופסקו</a> וכעת הם כלולים בגרסאות הפרימיום Personal, Business ו-Developer של TranslatePress. אנא היכנס <a href="%2$s" target="_blank">לדף החשבון</a> שלך, הורד את הגרסה הפרימיום החדשה והתקן אותה. הגדרות התוספים הנפרדים שלך יועברו.

en: Brand-new Language Switcher Settings are here!
he_IL: הגדרות מחליף השפה החדשות לגמרי כבר כאן!

en: Explore pre-made templates, switch colors, flag styles, spacing, layouts & more. Use the live preview to perfect your switcher in seconds.
he_IL: חקור תבניות מוכנות מראש, שנה צבעים, סגנונות דגלים, ריווח, פריסות ועוד. השתמש בתצוגה המקדימה החיה כדי להפוך את מחליף השפה שלך למושלם תוך שניות.

en: Start customizing
he_IL: התחל להתאים אישית

en: Read documentation
he_IL: קרא את התיעוד

en: <strong>TranslatePress</strong> requires <strong><a href="http://php.net/manual/en/book.mbstring.php">Multibyte String PHP library</a></strong>. Please contact your server administrator to install it on your server.
he_IL: <strong>TranslatePress</strong> דורש את <strong><a href="http://php.net/manual/en/book.mbstring.php">ספריית ה-Multibyte String של PHP</a></strong>. אנא פנה למנהל השרת שלך כדי שיתקין אותה בשרת שלך.

en: Detected long query limitation on WPEngine hosting. Some large pages may appear untranslated. You can remove limitation by adding the following to your site’s wp-config.php: define( 'WPE_GOVERNOR', false );
he_IL: זוהתה הגבלה על שאילתות ארוכות באחסון של WPEngine. ייתכן שדפים גדולים מסוימים יופיעו כלא מתורגמים. ניתן להסיר את ההגבלה על ידי הוספת הדברים הבאים לקובץ wp-config.php של האתר שלך: define( 'WPE_GOVERNOR', false );

en: Custom Language Flag
he_IL: דגל שפה מותאם אישית

en: The Language code of the added custom language cannot be empty.
he_IL: קוד השפה של השפה המותאמת אישית שנוספה אינו יכול להיות ריק.

en: The Language code of the added custom language is invalid.
he_IL: קוד השפה של השפה המותאמת אישית שנוספה אינו חוקי.

en: The Automatic Translation Code of the added custom language is invalid.
he_IL: קוד התרגום האוטומטי של השפה המותאמת אישית שנוספה אינו חוקי.

en: TranslatePress Add-ons
he_IL: תוספי TranslatePress

en: You must first purchase this version to have access to the addon %1$shere%2$s
he_IL: עליך לרכוש תחילה את הגרסה הזו כדי שתהיה לך גישה לתוסף %1$sכאן%2$s

en: Please %1$senter your license%2$s key first, to activate this addon.
he_IL: נא %1$sלהזין את מפתח הרישיון%2$s תחילה, כדי להפעיל את התוסף הזה.

en: You need an active license to have access to the addon. Renew or purchase a new one %1$shere%2$s.
he_IL: נדרש רישיון פעיל כדי לקבל גישה לתוסף. ניתן לחדש או לרכוש אחד חדש %1$sכאן%2$s.

en: Advanced Add-ons
he_IL: תוספים מתקדמים

en: These addons extend your translation plugin and are available in the Developer, Business and Personal plans.
he_IL: תוספים אלו מרחיבים את תוסף התרגום שלך וזמינים בחבילות Developer, Business ו-Personal.

en: SEO Pack (Legacy)
he_IL: SEO Pack (מורש)

en: SEO support for page slug, page title, description and facebook and twitter social graph information. The HTML lang attribute is properly set.
he_IL: תמיכה ב-SEO עבור slug של עמוד, כותרת עמוד, תיאור ומידע ה-Social Graph של פייסבוק וטוויטר. מאפיין ה-lang של HTML מוגדר כראוי.

en: Multiple Languages
he_IL: שפות מרובות

en: Add as many languages as you need for your project to go global. Publish your language only when all your translations are done.
he_IL: הוסף מספר שפות לפי הצורך כדי שהפרויקט שלך יהיה גלובלי. פרסם את השפה רק כאשר כל התרגומים הושלמו.

en: Pro Add-ons
he_IL: תוספים מקצועיים

en: These addons extend your translation plugin and are available in the Business and Developer plans.
he_IL: תוספים אלו מרחיבים את תוסף התרגום שלך וזמינים בחבילות Business ו-Developer.

en: DeepL Automatic Translation
he_IL: תרגום אוטומטי של DeepL

en: Automatically translate your website through the DeepL API.
he_IL: תרגום אוטומטי של האתר דרך ה-API של DeepL.

en: Prompts visitors to switch to their preferred language based on their browser settings or IP address and remembers the last visited language.
he_IL: מציג למבקרים הצעה לעבור לשפה המועדפת עליהם על בסיס הגדרות הדפדפן או כתובת ה-IP, ושומר את השפה האחרונה שנבקרה.

en: Translator Accounts
he_IL: חשבונות מתרגמים

en: Create translator accounts for new users or allow existing users that are not administrators to translate your website.
he_IL: צור חשבונות מתרגמים למשתמשים חדשים או אפשר למשתמשים קיימים שאינם מנהלים לתרגם את האתר שלך.

en: Browse As User Role
he_IL: עיון כתפקיד משתמש

en: Navigate your website just like a particular user role would. Really useful for dynamic content or hidden content that appears for particular users.
he_IL: נווט באתר כאילו הינך בעל תפקיד משתמש מסוים. שימושי במיוחד עבור תוכן דינמי או תוכן מוסתר המופיע למשתמשים מסוימים.

en: Navigation Based on Language
he_IL: ניווט מבוסס שפה

en: Configure different menu items for different languages.
he_IL: הגדר פריטי תפריט שונים עבור שפות שונות.

en: Different Domain per Language
he_IL: דומיין שונה לכל שפה

en: Connect separate domains or subdomains to each of your translated versions. Strengthen your brand’s local identity and boost SEO performance for every language you support.
he_IL: חברו דומיינים או תתי-דומיינים נפרדים לכל אחת מהגרסאות המתורגמות שלכם. חזקו את הזהות המקומית של המותג שלכם ושפרו את ביצועי ה-SEO עבור כל שפה שאתם תומכים בה.

en: Recommended Plugins
he_IL: תוספים מומלצים

en: A short list of plugins you can use to extend your website.
he_IL: רשימה קצרה של תוספים להרחבת האתר שלכם.

en: Capture more user information on the registration form with the help of Profile Builder's custom user profile fields and/or add an Email Confirmation process to verify your customers accounts.
he_IL: אספו מידע נוסף על המשתמשים בטופס ההרשמה באמצעות שדות פרופיל משתמש מותאמים אישית של Profile Builder ו/או הוסיפו תהליך אישור אימייל כדי לאמת את חשבונות הלקוחות שלכם.

en: Accept user payments, create subscription plans and restrict content on your membership site.
he_IL: קבלו תשלומים ממשתמשים, צרו תוכניות מנוי והגבילו תוכן באתר החברים שלכם.

en: Create no-code automations and workflows on your WordPress site. Easily connect your plugins, sites and apps together.
he_IL: צרו אוטומציות ותהליכי עבודה ללא קוד באתר ה-WordPress שלכם. חברו בקלות את התוספים, האתרים והאפליקציות שלכם יחד.

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: TranslatePress Errors
he_IL: שגיאות TranslatePress

en: There are no logged errors.
he_IL: אין שגיאות שנרשמו.

en: Change language
he_IL: שנה שפה

en: Website language selector
he_IL: בורר שפת האתר

en: WordPress Translation Plugin
he_IL: תוסף תרגום ל-WordPress

en: Available languages
he_IL: שפות זמינות

en: Language Switcher update notice
he_IL: הודעת עדכון לבורר השפה

en: Legacy language switcher is currently enabled
he_IL: בורר השפה הישן מופעל כרגע

en: We’ve upgraded the switcher for richer customization and a better user experience.<br>In order to use the new configurator, turn off <strong>Load legacy language switcher</strong>.
he_IL: שדרגנו את בורר השפה כדי לאפשר אפשרויות התאמה אישית עשירות יותר וחוויית משתמש טובה יותר.<br>כדי להשתמש במנהל ההגדרות החדש, כבו את <strong>טען בורר שפה ישן</strong>.

en: Note: You can switch back anytime from <strong>Advanced Settings → <a href="%s">Troubleshooting</a></strong>.
he_IL: הערה: ניתן לחזור בכל עת מ<strong>הגדרות מתקדמות → <a href="%s">פתרון בעיות</a></strong>.

en: Enable the new switcher
he_IL: הפעלת המעביר החדש

en: Your License Key is valid.
he_IL: מפתח הרישיון שלך תקף.

en: Your License Key is invalid.
he_IL: מפתח הרישיון שלך אינו תקף.

en: Your License has expired.
he_IL: הרישיון שלך פג.

en: Deactivate License
he_IL: ביטול רישיון

en: Add a license key
he_IL: הוספת מפתח רישיון

en: License Key
he_IL: מפתח רישיון

en: Manage your license in your %1$s.
he_IL: נהל את הרישיון שלך ב%1$s שלך.

en: Account Page
he_IL: עמוד החשבון

en: Don’t have a TranslatePress AI License Key?
he_IL: אין לך מפתח רישיון של TranslatePress AI?

en: You can get one for %1$sfree%2$s, by creating a free account. It includes:
he_IL: ניתן לקבל אחד ב%1$sחינם%2$s על ידי יצירת חשבון בחינם. זה כולל:

en: Access to TranslatePress AI for instant automatic translations
he_IL: גישה לTranslatePress AI לתרגומים אוטומטיים מיידיים

en: 2000 AI words to translate automatically
he_IL: 2000 מילות AI לתרגום אוטומטי

en: Get a free License Today
he_IL: קבל רישיון בחינם היום

en: Debug Information
he_IL: מידע לניפוי שגיאות

en: Debug Data for License Checking
he_IL: נתוני ניפוי שגיאות לבדיקת רישיון

en: Debug Data for License Activation
he_IL: נתוני ניפוי שגיאות להפעלת רישיון

en: Get more AI words and unlock all features with TranslatePress Pro.
he_IL: קבל עוד מילות AI ופתח את כל התכונות עם TranslatePress Pro.

en: Upgrade now ↗
he_IL: שדרג עכשיו ↗

en: Already purchased a Premium version?
he_IL: כבר רכשת גרסת פרימיום?

en: Go to your %1$s
he_IL: עבור אל %1$s שלך

en: TranslatePress.com Account
he_IL: חשבון TranslatePress.com

en: Download & Install the Pro plugin
he_IL: הורד והתקן את התוסף Pro

en: Learn More
he_IL: מידע נוסף

en: Get a translation volume estimate with a detailed breakdown per page
he_IL: קבל הערכת נפח תרגום עם פירוט מפורט לפי עמוד

en: Find how many translatable words are on your website
he_IL: גלה כמה מילים ניתנות לתרגום יש באתר שלך

en: Enable Automatic Translation
he_IL: הפעל תרגום אוטומטי

en: To use <strong>DeepL</strong> for automatic translation, activate this Pro add-on from the <a href="%1$s" target="_self" title="%2$s">%2$s</a>.
he_IL: כדי להשתמש ב-<strong>DeepL</strong> לתרגום אוטומטי, הפעל את התוסף Pro הזה דרך <a href="%1$s" target="_self" title="%2$s">%2$s</a>.

en: <strong>DeepL</strong> automatic translation is available as a <a href="%1$s" target="_blank" title="%2$s">%2$s</a>.
he_IL: תרגום אוטומטי של <strong>DeepL</strong> זמין כ-<a href="%1$s" target="_blank" title="%2$s">%2$s</a>.

en: By upgrading you'll get access to all paid add-ons, premium support and help fund the future development of TranslatePress.
he_IL: באמצעות שדרוג תקבל גישה לכל התוספים בתשלום, תמיכה פרימיום ותעזור לממן את הפיתוח העתידי של TranslatePress.

en: Please note that DeepL API usage is paid separately. See <a href="https://www.deepl.com/pro.html#developer">DeepL pricing information</a>.
he_IL: שים לב ששימוש ב-API של DeepL הוא בתשלום נפרד. ראו <a href="https://www.deepl.com/pro.html#developer">מידע על תמחור DeepL</a>.

en: TranslatePress Pro Add-ons
he_IL: תוספי TranslatePress Pro

en: Test API credentials
he_IL: בדוק אישורי API

en: Check if the selected translation engine is configured correctly.
he_IL: בדוק אם מנוע התרגום הנבחר מוגדר כראוי.

en: Alternative Engines
he_IL: מנועים חלופיים

en: Switch to TranslatePress AI
he_IL: עבור ל-TranslatePress AI

en: Integrate machine translation directly with your WordPress website.
he_IL: שלב תרגום מכונה ישירות עם אתר ה-WordPress שלך.

en: More info
he_IL: מידע נוסף

en: Choose which engine you want to use in order to %1$s automatically translate your website.
he_IL: בחר באיזה מנוע תרצה להשתמש כדי %1$s לתרגם את האתר שלך באופן אוטומטי.

en: Automatic Translation Settings
he_IL: הגדרות תרגום אוטומטי

en: AI Words Low Notification
he_IL: התראה על מספר מילים נמוך של AI

en: Receive an email notification when your TranslatePress AI word count drops below the specified threshold.
he_IL: קבלת הודעת דוא״ל כאשר מספר המילים של TranslatePress AI יורד מתחת לסף המוגדר.

en: This feature is only available when using the TranslatePress AI translation engine.
he_IL: תכונה זו זמינה רק בשימוש במנוע התרגום TranslatePress AI.

en: Notification Email
he_IL: דוא״ל להתראה

en: The email address where the low AI words notification will be sent.
he_IL: כתובת הדוא״ל שאליה תישלח ההתראה על מספר מילים נמוך של AI.

en: Word Threshold
he_IL: סף מילים

en: words
he_IL: מילים

en: You will be notified when remaining AI words drop below this number.
he_IL: תתקבל התראה כאשר מספר המילים הנותרים של AI יורד מתחת למספר זה.

en: Automatically Translate Slugs
he_IL: תרגום אוטומטי של slugs

en: Generate automatic translations of slugs for posts, pages and Custom Post Types.<br/>The slugs will be automatically translated starting with the second refresh of each page.
he_IL: יוצר תרגומים אוטומטיים של slugs עבור פוסטים, עמודים וסוגי תוכן מותאמים אישית.<br/>ה-slugs יתורגמו באופן אוטומטי החל מהרענון השני של כל עמוד.

en: This feature is only available in the paid version. Upgrade TranslatePress and unlock more premium features.
he_IL: תכונה זו זמינה רק בגרסה בתשלום. שדרג את TranslatePress כדי לפתוח תכונות פרימיום נוספות.

en: Requires <a href="%s" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank">SEO Pack Add-on</a> to be installed and activated.
he_IL: נדרשת התקנה והפעלה של <a href="%s" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank">תוסף SEO Pack</a>.

en: Upgrade now
he_IL: שדרג עכשיו

en: Block Crawlers
he_IL: חסימת זחלנים

en: Block crawlers from triggering automatic translations on your website.<br>This will not prevent crawlers from accessing this site's pages.
he_IL: חסימת זחלנים מהפעלת תרגומים אוטומטיים באתר.<br>פעולה זו לא תמנע מזחלנים לגשת לעמודי האתר.

en: Limit machine translation / characters per day
he_IL: הגבלת תרגום מכונה / תווים ליום

en: Add a limit to the number of automatically translated characters so you can better budget your project.
he_IL: הוספת הגבלה על מספר התווים המתורגמים אוטומטית כדי לתכנן את תקציב הפרויקט בצורה טובה יותר.

en: characters per day
he_IL: תווים ליום

en: Today's Character Count:
he_IL: ספירת התווים להיום:

en: Log machine translation queries.
he_IL: רישום שאילתות תרגום מכונות.

en: Only enable for testing purposes. Can impact performance.<br>All records are stored in the wp_trp_machine_translation_log database table. Use a plugin like <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-data-access/" target="_blank">WP Data Access</a> to browse the logs or directly from your database manager (PHPMyAdmin, etc.)
he_IL: יש להפעיל אך ורק לצורכי בדיקה. עשוי להשפיע על הביצועים.<br>כל הרשומות מאוחסנות בטבלת מסד הנתונים wp_trp_machine_translation_log. ניתן להשתמש בתוסף כמו <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-data-access/" target="_blank">WP Data Access</a> כדי לעיין ביומנים או ישירות ממנהל מסד הנתונים שלך (PHPMyAdmin וכו').

en: Test API Credentials
he_IL: בדיקת אישורי API

en: HTTP Referrer:
he_IL: מפנה HTTP:

en: Use this HTTP Referrer if the API lets you restrict key usage from its Dashboard.
he_IL: השתמשו במפנה HTTP זה אם ה-API מאפשר להגביל את השימוש במפתח מלוח הבקרה שלו.

en: Response
he_IL: תגובה

en: Response Body
he_IL: גוף התגובה

en: Entire Response From wp_remote_get():
he_IL: התגובה המלאה מ-wp_remote_get():

en: All Languages
he_IL: כל השפות

en: Select the languages you wish to make your website available in.
he_IL: בחרו את השפות שבהן ברצונך להפוך את האתר לזמין.

en: Formality
he_IL: פורמליות

en: Code
he_IL: קוד

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Formal
he_IL: פורמלי

en: Informal
he_IL: לא פורמלי

en: Language
he_IL: שפה

en: This language does not support formality.
he_IL: שפה זו אינה תומכת בפורמליות.

en: Are you sure you want to remove this language?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר שפה זו?

en: Custom Languages
he_IL: שפות מותאמות אישית

en: To Add more languages activate the Multiple Languages Addon
he_IL: כדי להוסיף שפות נוספות, יש להפעיל את התוסף Multiple Languages Addon

en: You need an active license to add more languages. Verify in your %1$saccount%2$s that your license is valid
he_IL: נדרש רישיון פעיל כדי להוסיף שפות נוספות. יש לוודא ב%1$sחשבון%2$s שלך שהרישיון בתוקף.

en: Please %1$senter your license%2$s key first to add more languages.
he_IL: אנא %1$sהזינו את מפתח הרישיון%2$s תחילה כדי להוסיף שפות נוספות.

en: Adding more than two languages is a paid feature. Upgrade TranslatePress and unlock more premium features.
he_IL: הוספת יותר משתי שפות היא תכונה בתשלום. שדרגו את TranslatePress כדי לפתוח תכונות פרימיום נוספות.

en: Website Languages
he_IL: שפות האתר

en: Default Language
he_IL: שפת ברירת המחדל

en: Select the language your content is written in.
he_IL: בחרו את השפה שבה נכתב התוכן.

en: WARNING. Changing the default language will invalidate existing translations.
he_IL: אזהרה. שינוי שפת ברירת המחדל יבטל את התרגומים הקיימים.

en: Even changing from en_US to en_GB, because they are treated as two different languages.
he_IL: אפילו שינוי מ-en_US ל-en_GB, מכיוון שהן נחשבות לשתי שפות שונות.

en: In most cases changing the default flag is all it is needed:
he_IL: ברוב המקרים שינוי דגל ברירת המחדל הוא כל הנדרש:

en: replace the default flag
he_IL: להחליף את דגל ברירת המחדל

en: Re-run Setup Wizard
he_IL: להריץ מחדש את אשף ההתקנה

en: The Setup wizard allows you to quickly setup TranslatePress. You can initiate it at any time.
he_IL: אשף ההתקנה מאפשר להגדיר במהירות את TranslatePress. ניתן להפעיל אותו בכל עת.

en: Language Settings
he_IL: הגדרות שפה

en: Use Native language name
he_IL: להשתמש בשם השפה המקורי

en: Check if you want to display languages in their native names. Otherwise, languages will be displayed in English.
he_IL: סמנו אם ברצונכם להציג שפות בשמות המקוריים שלהן. אחרת, השפות יוצגו באנגלית.

en: Use a subdirectory for the default language
he_IL: שימוש בתת-תיקייה עבור שפת ברירת המחדל

en: Check if you want to add the subdirectory in the URL for the default language.</br>By checking this option, the default language seen by website visitors will become the first one in the "All Languages" list.
he_IL: יש לסמן אם ברצונך להוסיף את תת-התיקייה בכתובת URL עבור שפת ברירת המחדל.</br>בסימון אפשרות זו, שפת ברירת המחדל שתוצג למבקרי האתר תהיה הראשונה ברשימת "כל השפות".

en: Force language in custom links
he_IL: אכיפת שפה בקישורים מותאמים אישית

en: Select Yes if you want to force custom links without language encoding to keep the currently selected language.
he_IL: בחרו "כן" אם ברצונכם לאכוף שמירת השפה הנבחרת כעת בקישורים מותאמים אישית ללא קידוד שפה.

en: Use shortcode on any page or widget.
he_IL: השתמשו ב-shortcode בכל עמוד או וידג'ט.

en: You can also add the <a href="%s" title="Language Switcher Block Documentation">Language Switcher Block</a> in the WP Gutenberg Editor.
he_IL: ניתן להוסיף גם את <a href="%s" title="Language Switcher Block Documentation">בלוק מחליף השפה</a> בעורך Gutenberg של WP.

en: Menu item
he_IL: פריט תפריט

en: Go to  %1$s Appearance -> Menus%2$s to add languages to the Language Switcher in any menu.
he_IL: עברו אל  %1$s עיצוב -> תפריטים%2$s כדי להוסיף שפות למחליף השפה בכל תפריט.

en: Learn more in our documentation.
he_IL: למידע נוסף ניתן לעיין בתיעוד שלנו.

en: Floating language selection
he_IL: בחירת שפה צפה

en: Add a floating dropdown that follows the user on every page.
he_IL: מוסיף רשימה נפתחת צפה שעוקבת אחרי המשתמש בכל עמוד.

en: Show "Powered by TranslatePress"
he_IL: הצגת "Powered by TranslatePress"

en: Show the small "Powered by TranslatePress" label in the floater language switcher.
he_IL: מציג את התווית הקטנה "Powered by TranslatePress" במחליף השפה הצף.

en: 5 Days to Better Multilingual Websites
he_IL: 5 ימים לאתרים רב-לשוניים טובים יותר

en: %sJoin our FREE & EXCLUSIVE onboarding course%s and learn how to grow your multilingual traffic, reach international markets, and save time & money while getting the most out of TranslatePress!
he_IL: %sהצטרפו לקורס ההיכרות החינמי והבלעדי שלנו%s ולמדו איך להגדיל את התנועה הרב-לשונית שלכם, להגיע לשווקים בינלאומיים, ולחסוך זמן וכסף תוך הפקת המרב מ-TranslatePress!

en: Invalid email address
he_IL: כתובת דוא״ל לא חוקית

en: Your email
he_IL: הדוא״ל שלך

en: Sign me up!
he_IL: הירשמו אותי!

en: Sign up with your email address and receive a 5-part email guide to help you maximize the power of TranslatePress.
he_IL: הירשמו עם כתובת הדוא״ל שלכם וקבלו מדריך דוא״ל בחמישה חלקים שיעזור לכם להפיק את המרב מ-TranslatePress.

en: Dismiss email course notification
he_IL: הסתרת התראת קורס הדוא״ל

en: Hey %s,<br>Never miss an important update - opt in to our security and feature updates notifications, and non-sensitive diagnostic tracking.
he_IL: היי %s,<br>אל תחמיצו עדכון חשוב - הצטרפו לקבלת התראות על עדכוני אבטחה ותכונות, וכן למעקב אבחוני שאינו רגיש.

en: Allow & Continue
he_IL: אשר והמשך

en: Skip
he_IL: דלג

en: This will allow TranslatePress to:
he_IL: פעולה זו תאפשר ל-TranslatePress:

en: Your profile overview
he_IL: סקירת הפרופיל שלך

en: Name and email address
he_IL: שם וכתובת אימייל

en: Admin Notices
he_IL: הודעות מנהל

en: Updates, announcements, marketing, no spam
he_IL: עדכונים, הודעות, שיווק, ללא ספאם

en: Plugin status & settings
he_IL: סטטוס והגדרות תוסף

en: Active, Deactivated, installed version and settings
he_IL: פעיל, מושבת, גרסה מותקנת והגדרות

en: Privacy Policy
he_IL: מדיניות פרטיות

en: Terms of Service
he_IL: תנאי שימוש

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Add Extra AI Words
he_IL: הוספת מילים נוספות של AI

en: Optimize TranslatePress database tables
he_IL: אופטימיזציה של טבלאות מסד הנתונים של TranslatePress

en: <strong>IMPORTANT NOTE:</strong> Before performing this action it is strongly recommended to first backup the database.
he_IL: <strong>הערה חשובה:</strong> מומלץ בחום לגבות תחילה את מסד הנתונים לפני ביצוע פעולה זו.

en: IMPORTANT: It is strongly recommended to first backup the database!! Are you sure you want to continue?
he_IL: חשוב: מומלץ בחום לגבות תחילה את מסד הנתונים!! האם אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: Operations to perform
he_IL: פעולות לביצוע

en: Remove CDATA for original and dictionary strings
he_IL: הסרת CDATA עבור מחרוזות המקור והמילון

en: Removes CDATA from trp_original_strings and trp_dictionary_* tables.<br>This type of content should not be detected by TranslatePress. It might have been introduced in the database in older versions of the plugin.
he_IL: מסיר CDATA מטבלאות trp_original_strings ו-trp_dictionary_*.<br>סוג תוכן זה אינו אמור להיות מזוהה על ידי TranslatePress. ייתכן שהוא הוכנס למסד הנתונים בגרסאות ישנות יותר של התוסף.

en: Remove untranslated links from dictionary tables
he_IL: הסרת קישורים שלא תורגמו מטבלאות המילון

en: Removes untranslated links and images from all trp_dictionary_* tables. These tables contain translations for user-inputted strings such as post content, post title, menus etc.
he_IL: מסיר קישורים ותמונות שלא תורגמו מכל הטבלאות trp_dictionary_*. טבלאות אלו מכילות תרגומים עבור מחרוזות שהוזנו על ידי המשתמש כגון תוכן פוסט, כותרת פוסט, תפריטים וכו'.

en: Remove duplicate rows for gettext strings
he_IL: הסרת שורות כפולות עבור מחרוזות gettext

en: Cleans up all trp_gettext_* tables of duplicate rows. These tables contain translations for themes and plugin strings.
he_IL: מנקה שורות כפולות מכל הטבלאות trp_gettext_*. טבלאות אלו מכילות תרגומים עבור מחרוזות של ערכות עיצוב ותוספים.

en: Remove duplicate rows for dictionary strings
he_IL: הסרת שורות כפולות עבור מחרוזות מילון

en: Cleans up all trp_dictionary_* tables of duplicate rows. These tables contain translations for user-inputted strings such as post content, post title, menus etc.
he_IL: מנקה שורות כפולות מכל הטבלאות trp_dictionary_*. טבלאות אלו מכילות תרגומים עבור מחרוזות שהוזנו על ידי המשתמש כגון תוכן פוסט, כותרת פוסט, תפריטים וכו'.

en: Remove duplicate rows for original dictionary strings
he_IL: הסרת שורות כפולות עבור מחרוזות המקור של המילון

en: Cleans up all trp_original_strings table of duplicate rows. This table contains strings in the default language, without any translation.<br>The trp_original_meta table, which contains meta information that refers to the post parent’s ID, is also regenerated.<br>Such duplicates can appear in exceptional situations of unexpected behavior.
he_IL: מנקה שורות כפולות מטבלת trp_original_strings. טבלה זו מכילה מחרוזות בשפת ברירת המחדל, ללא תרגום.<br>גם טבלת trp_original_meta, המכילה מידע מטא המתייחס למזהה האב של הפוסט, מחודשת.<br>שכפולים כאלה עשויים להופיע במצבים חריגים של התנהגות בלתי צפויה.

en: Replace gettext strings that have original ID NULL with the correct original IDs
he_IL: החלפת מחרוזות gettext שמזהה המקור שלהן הוא NULL במזהי המקור הנכונים

en: Fixes an edge case issue where some gettext strings have the original ID incorrectly set to NULL, causing problems in the Translation Editor.<br>This operation corrects the original IDs in the trp_gettext_* tables.<br>Only check this option if you encountered an issue in the Translation Editor where clicking the green pencil did not bring up the gettext string for translation in the left sidebar.<br>Otherwise, please leave this option unchecked because it's an intensive operation.
he_IL: מתקן בעיית מקרה קצה שבו חלק ממחרוזות gettext מוגדרות בצורה שגויה עם מזהה מקור NULL, מה שגורם לבעיות בעורך התרגומים.<br>פעולה זו מתקנת את מזהי המקור בטבלאות trp_gettext_*.<br>סמן אפשרות זו רק אם נתקלת בבעיה בעורך התרגומים שבה לחיצה על העיפרון הירוק לא הציגה את מחרוזת ה-gettext לתרגום בסרגל הצד השמאלי.<br>אחרת, נא להשאיר אפשרות זו לא מסומנת מכיוון שמדובר בפעולה כבדה.

en: Optimize Database
he_IL: אופטימיזציה של מסד הנתונים

en: Updating TranslatePress tables. Please leave this window open.
he_IL: מעדכן את טבלאות TranslatePress. נא להשאיר חלון זה פתוח.

en: The inactive languages will still be visible and active for the admin. For other users they won't be visible in the language switchers and won't be accessible either.
he_IL: השפות הלא פעילות עדיין יהיו נראות ופעילות עבור מנהל המערכת. עבור משתמשים אחרים הן לא יהיו נראות במחליפי השפה וגם לא יהיו נגישות.

en: unknown
he_IL: לא ידוע

en: <strong>Extra Languages add-on</strong> requires TranslatePress version %1$s or higher. You are currently using version %2$s. Please update TranslatePress to enable this feature.
he_IL: <strong>תוסף Extra Languages</strong> דורש את TranslatePress בגרסה %1$s ומעלה. כרגע אתם משתמשים בגרסה %2$s. נא לעדכן את TranslatePress כדי לאפשר תכונה זו.

en: Automatic and manual slug translation changes performed when <strong>TranslatePress - Multilingual</strong> 2.8.4 was active had to be removed because of some issues with that version. All slug translations from before that version are now in use. Thank you for understanding!
he_IL: שינויים אוטומטיים וידניים בתרגום slug שבוצעו כאשר <strong>TranslatePress - Multilingual</strong> 2.8.4 היה פעיל נאלצו להימחק בשל בעיות באותה גרסה. כל תרגומי ה-slug מלפני אותה גרסה נמצאים כעת בשימוש. תודה על ההבנה!

en: If you absolutely need them, the removed translations can be found in tables trp_slug_original_obsolete and trp_slug_translation_obsolete.
he_IL: אם אתם זקוקים להם בהחלט, ניתן למצוא את התרגומים שהוסרו בטבלאות trp_slug_original_obsolete ו-trp_slug_translation_obsolete.

en: View Docs
he_IL: צפייה במסמכים

en: Assign different domains or subdomains to each language. When visitors access these domains, TranslatePress loads the appropriate language translation directly without redirecting.
he_IL: הקצאת דומיינים או תתי-דומיינים שונים לכל שפה. כאשר מבקרים ניגשים לדומיינים האלה, TranslatePress טוען את תרגום השפה המתאים ישירות ללא הפניה מחדש.

en: Example: %1$s for English, %2$s for Spanish, %3$s for French.
he_IL: לדוגמה: %1$s לאנגלית, %2$s לספרדית, %3$s לצרפתית.

en: Before enabling:
he_IL: לפני ההפעלה:

en: Ensure your domains are registered, pointed to your server, and have SSL certificates configured.
he_IL: יש לוודא שהדומיינים רשומים, מופנים לשרת וכי הוגדרו עבורם תעודות SSL.

en: Domain
he_IL: דומיין

en: Map this language to a different domain or sub-domain.
he_IL: מיפוי שפה זו לדומיין או תת-דומיין אחר.

en: Prefill with current domain
he_IL: מלא מראש עם הדומיין הנוכחי

en: Check DNS
he_IL: בדוק DNS

en: Checking DNS...
he_IL: בודק DNS...

en: DNS is correctly configured!
he_IL: ה-DNS מוגדר כהלכה!

en: DNS check failed. Please verify your domain configuration.
he_IL: בדיקת ה-DNS נכשלה. נא לוודא את תצורת הדומיין.

en: This domain is already assigned to another language.
he_IL: דומיין זה כבר משויך לשפה אחרת.

en: <strong>Different Domain per Language add-on</strong> requires TranslatePress version %1$s or higher. You are currently using version %2$s. Please update TranslatePress to enable this feature.
he_IL: <strong>תוסף Different Domain per Language</strong> דורש את TranslatePress בגרסה %1$s ומעלה. הגרסה הנוכחית שלך היא %2$s. נא לעדכן את TranslatePress כדי לאפשר תכונה זו.

en: Note: This option is disabled when Different Domain for Language addon is active.
he_IL: הערה: אפשרות זו מושבתת כאשר תוסף Different Domain for Language פעיל.

en: Different Domain per Language: Domain is required when domain mapping is enabled. The toggle has been disabled for languages with empty domains.
he_IL: Different Domain per Language: דומיין נדרש כאשר מיפוי דומיין מופעל. המתג הושבת עבור שפות עם דומיינים ריקים.

en: Different Domain per Language: The same domain cannot be assigned to multiple languages. The toggle has been disabled for duplicate domains.
he_IL: Different Domain per Language: אין אפשרות לשייך את אותו הדומיין למספר שפות. המתג הושבת עבור דומיינים כפולים.

en: Different Domain per Language: A language domain cannot be the same as the main site URL. The toggle has been disabled for the matching domain.
he_IL: Different Domain per Language: דומיין שפה אינו יכול להיות זהה לכתובת ה-URL הראשית של האתר. המתג הושבת עבור הדומיין התואם.

en: Please enter a domain.
he_IL: נא להזין דומיין.

en: Invalid domain format.
he_IL: פורמט הדומיין אינו תקין.

en: Could not reach domain: %s
he_IL: לא ניתן לגשת לדומיין: %s

en: Domain returned HTTP status %d.
he_IL: הדומיין החזיר סטטוס HTTP %d.

en: Domain is reachable!
he_IL: הדומיין נגיש!

en: Limit this menu item to the following languages
he_IL: הגבל פריט תפריט זה לשפות הבאות

en: Date format
he_IL: תבנית תאריך

en: Customize the date formatting per each translated language.<br/>Leave empty for default WP setting or see more information <a href="https://wordpress.org/support/article/formatting-date-and-time/" title="Formatting Date and Time" target="_blank">here</a>
he_IL: התאם אישית את תבנית התאריך לכל שפה מתורגמת.<br/>השאר ריק עבור הגדרת ברירת המחדל של WP או ראה מידע נוסף <a href="https://wordpress.org/support/article/formatting-date-and-time/" title="Formatting Date and Time" target="_blank">כאן</a>

en: To edit an existing TranslatePress language, input the language code and fill in only the columns you want to overwrite (e.g. Language name, Flag).<br>You can also add new custom languages. They will be available under General settings, All Languages list, where the URL slug can be edited.
he_IL: כדי לערוך שפה קיימת של TranslatePress, הזן את קוד השפה ומלא רק את העמודות שברצונך לדרוס (למשל שם השפה, דגל).<br>ניתן גם להוסיף שפות מותאמות אישית חדשות. הן יהיו זמינות תחת הגדרות כלליות, רשימת כל השפות, שבה ניתן לערוך את ה-URL slug.

en: For custom flag, first upload the image in media library then paste the URL.<br>Changing or deleting a custom language will impact translations and site URL's.<br>The Language code and the ISO Code should contain only alphabetical values, numerical values, "-" and "_".<br>The ISO Codes can be found on <a href = "https://cloud.google.com/translate/docs/languages" target = "_blank">Google ISO Codes</a> and <a href = "https://www.deepl.com/docs-api/translating-text/" target = "_blank">DeepL Target Codes</a>.
he_IL: עבור דגל מותאם אישית, העלה תחילה את התמונה לספריית המדיה ולאחר מכן הדבק את ה־URL.<br>שינוי או מחיקת שפה מותאמת אישית ישפיעו על תרגומים וכתובות URL של האתר.<br>קוד השפה וקוד ה־ISO צריכים להכיל רק תווים אלפביתיים, תווים מספריים, "-" ו־"_".<br>ניתן למצוא את קודי ה־ISO ב־<a href = "https://cloud.google.com/translate/docs/languages" target = "_blank">Google ISO Codes</a> וב־<a href = "https://www.deepl.com/docs-api/translating-text/" target = "_blank">DeepL Target Codes</a>.

en: Language code
he_IL: קוד שפה

en: Language name
he_IL: שם שפה

en: Native name
he_IL: שם בשפת האם

en: ISO Code
he_IL: קוד ISO

en: Flag URL
he_IL: URL דגל

en: Text RTL
he_IL: טקסט מימין לשמאל

en: Custom language
he_IL: שפה מותאמת אישית

en: Disable dynamic translation
he_IL: השבת תרגום דינמי

en: It disables detection of strings displayed dynamically using JavaScript. <br/>Strings loaded via a server side AJAX call will still be translated.
he_IL: משבית זיהוי מחרוזות שמוצגות דינמית באמצעות JavaScript. <br/>מחרוזות שנטענות באמצעות קריאת AJAX בצד השרת עדיין יתורגמו.

en: Disable translation for gettext strings
he_IL: השבתת תרגום עבור מחרוזות gettext

en: Gettext Strings are strings outputted by themes and plugins. <br> Translating these types of strings through TranslatePress can be unnecessary if they are already translated using the .po/.mo translation file system.<br>Enabling this option can improve the page load performance of your site in certain cases. The disadvantage is that you can no longer edit gettext translations using TranslatePress, nor benefit from automatic translation on these strings.
he_IL: מחרוזות Gettext הן מחרוזות שמופקות על ידי ערכות עיצוב ותוספים. <br> תרגום של סוגי מחרוזות אלו באמצעות TranslatePress עשוי להיות מיותר אם הן כבר מתורגמות באמצעות מערכת קבצי התרגום .po/.mo.<br>הפעלת אפשרות זו יכולה לשפר את ביצועי טעינת הדף באתר במקרים מסוימים. החיסרון הוא שלא ניתן יותר לערוך תרגומי gettext באמצעות TranslatePress, ולא ליהנות מתרגום אוטומטי של מחרוזות אלו.

en: Gettext Strings translation is disabled
he_IL: תרגום מחרוזות Gettext מושבת

en: To enable it go to
he_IL: כדי להפעיל אותו עבור אל

en: TranslatePress->Advanced Settings->Debug->Disable translation for gettext strings
he_IL: TranslatePress->הגדרות מתקדמות->ניפוי שגיאות->השבת תרגום של מחרוזות Gettext

en:  and uncheck the Checkbox.
he_IL:  ובטל את הסימון בתיבת הסימון.

en: Dismiss
he_IL: התעלם

en: Exclude translated links from sitemap
he_IL: החרגת קישורים מתורגמים ממפת אתר

en: Do not include translated links in sitemaps generated by SEO plugins.<br/>Requires <a href="https://translatepress.com/docs/addons/seo-pack/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=miscellaneous" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank"> SEO Pack Add-on</a> to be installed and activated.
he_IL: אל תכלול קישורים מתורגמים ב-sitemaps שנוצרו על ידי תוספי SEO.<br/>נדרש ש-<a href="https://translatepress.com/docs/addons/seo-pack/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=miscellaneous" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank"> תוסף SEO Pack</a> יותקן ויופעל.

en: Disable post container tags for post title
he_IL: השבת תגי מיכל פוסט עבור כותרת הפוסט

en: It disables search indexing the post title in translated languages.<br/>Useful when the title of the post doesn't allow HTML thus breaking the page.
he_IL: אפשרות זו משביתה את האינדוקס של כותרת הפוסט בשפות מתורגמות.<br/>שימושי כאשר כותרת הפוסט אינה מאפשרת HTML, דבר הגורם לשבירת הדף.

en: Disable post container tags for post content
he_IL: השבת תגי מיכל פוסט עבור תוכן הפוסט

en: It disables search indexing the post content in translated languages.<br/>Useful when the content of the post doesn't allow HTML thus breaking the page.
he_IL: אפשרות זו משביתה את האינדוקס של תוכן הפוסט בשפות מתורגמות.<br/>שימושי כאשר תוכן הפוסט אינו מאפשר HTML, דבר הגורם לשבירת הדף.

en: Do not translate certain paths
he_IL: אל תתרגם נתיבים מסוימים

en: Choose what paths can be translated. Supports wildcard at the end of the path.<br>For example, to exclude https://example.com/some/path you can either use the rule /some/path/ or /some/*.<br>Enter each rule on it's own line. To exclude the home page use {{home}}.
he_IL: בחר אילו נתיבים ניתן לתרגם. תומך בתו כללי בסוף הנתיב.<br>לדוגמה, כדי להחריג את https://example.com/some/path ניתן להשתמש בכלל /some/path/ או /some/*.<br>הזן כל כלל בשורה נפרדת. כדי להחריג את דף הבית השתמש ב־{home}.

en: Exclude Paths From Translation
he_IL: החרגת נתיבים מתרגום

en: Translate Only Certain Paths
he_IL: תרגום נתיבים מסוימים בלבד

en: Enable the hreflang x-default tag for language:
he_IL: הפעל את תגית ה־hreflang x-default עבור השפה:

en: Enables the hreflang="x-default" for an entire language. See documentation for more details.
he_IL: מפעיל את תגית hreflang="x-default" עבור שפה שלמה. לפרטים נוספים עיין בתיעוד.

en: Translate numbers and numerals
he_IL: תרגום מספרים וספרות

en: Enable translation of numbers ( e.g. phone numbers)
he_IL: הפעל תרגום של מספרים ( למשל, מספרי טלפון)

en: Selector
he_IL: בורר

en: Exclude from dynamic translation
he_IL: החרגה מתרגום דינמי

en: Do not dynamically translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being translated using JavaScript.<br/>These strings will still be translated on the server side if possible.
he_IL: מנע תרגום דינמי של מחרוזות שנמצאות בצמתי HTML התואמים לבוררים אלו.<br>מחריג את כל הצאצאים של צמתי HTML התואמים לבוררים אלו מתרגום באמצעות JavaScript.<br/>מחרוזות אלו עדיין יתורגמו בצד השרת אם אפשר.

en: Gettext String
he_IL: מחרוזת Gettext

en: Exclude Gettext Strings
he_IL: החרגת מחרוזות Gettext

en: Exclude these strings from being translated as Gettext strings by TranslatePress. Leave the domain empty to take into account any Gettext string.<br/>Can still be translated through po/mo files.
he_IL: החרג מחרוזות אלו מתרגום כמחרוזות Gettext על ידי TranslatePress. השאר את הדומיין ריק כדי שייכללו כל מחרוזות ה-Gettext.<br/>ניתן עדיין לתרגם אותן באמצעות קבצי po/mo.

en: Exclude selectors only from automatic translation
he_IL: החרג סלקטורים מתרגום אוטומטי בלבד

en: Do not automatically translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being automatically translated.<br>Manual translation of these strings is still possible.
he_IL: מנע תרגום אוטומטי של מחרוזות שנמצאות בצמתי HTML התואמים לבוררים אלו.<br>מחריג את כל הצאצאים של צמתי HTML התואמים לבוררים אלו מתרגום אוטומטי.<br>תרגום ידני של מחרוזות אלו עדיין אפשרי.

en: Exclude selectors from translation
he_IL: החרג סלקטורים מתרגום

en: Do not translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being translated.<br>These strings cannot be translated manually nor automatically.
he_IL: מנע תרגום של מחרוזות שנמצאות בצמתי HTML התואמים לבוררים אלו.<br>מחריג את כל הצאצאים של צמתי HTML התואמים לבוררים אלו מתרגום.<br>מחרוזות אלו לא ניתנות לתרגום ידני או אוטומטי.

en: String
he_IL: מחרוזת

en: Exclude strings from automatic translation
he_IL: החרגת מחרוזות מתרגום אוטומטי

en: Do not automatically translate these strings (ex. names, technical words...)<br>Paragraphs containing these strings will still be translated except for the specified part.
he_IL: מנע תרגום אוטומטי של מחרוזות אלו (למשל שמות, מונחים טכניים...)<br>פסקאות המכילות מחרוזות אלו עדיין יתורגמו, למעט החלק שצוין.

en: Fix broken HTML
he_IL: תיקון HTML פגום

en: General attempt to fix broken or missing HTML on translated pages.<br/>
he_IL: ניסיון כללי לתקן HTML פגום או חסר בדפים מתורגמים.<br/>

en: Force slash at end of home url:
he_IL: אלץ לוכסן בסוף home URL:

en: Ads a slash at the end of the home_url() function
he_IL: מוסיף לוכסן בסוף הפונקציה home_url()

en: Show Both (recommended)
he_IL: הצג את שניהם (מומלץ)

en: Remove Country Locale
he_IL: הסר אזור מדינה

en: Remove Region Independent Locale
he_IL: הסר אזור ללא מדינה

en: Remove duplicate hreflang
he_IL: הסר hreflang כפול

en: Choose which hreflang tags will appear on your website.<br/>We recommend showing both types of hreflang tags as indicated by <a href="https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/localized-versions" title="Google Crawling" target="_blank">Google documentation</a>.<br/>Removing Country Locale when having multiple Country Locales of the same language (ex. English UK and English US) will result in showing one hreflang tag with link to just one of the region locales for that language.
he_IL: בחר אילו תגי hreflang יופיעו באתר שלך.<br/>אנו ממליצים להציג את שני סוגי תגי hreflang כפי שמצוין ב-<a href="https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/localized-versions" title="Google Crawling" target="_blank">תיעוד של Google</a>.<br/>הסרת לוקאל מדינה כאשר ישנם מספר לוקאלי מדינה של אותה שפה (למשל, אנגלית בריטניה ואנגלית ארה"ב) תגרום להצגת תג hreflang אחד עם קישור לאחד מלוקאלי האזור של אותה שפה בלבד.

en: Default (example: en-US, fr-CA, etc.)
he_IL: ברירת מחדל (למשל: en-US, fr-CA, וכו׳)

en: Regional (example: en, fr, es, etc.)
he_IL: אזורי (למשל: en, fr, es, וכו׳)

en: HTML Lang Attribute Format
he_IL: תבנית מאפיין lang של HTML

en: Change lang attribute of the html tag to a format that includes country regional or not. <br>In HTML, the lang attribute (<html lang="en-US">)  should be used to  specify the language of text content so that the  browser can correctly display or process  your content (eg. for  hyphenation, styling, spell checking, etc).
he_IL: לשנות את מאפיין ה-lang של תגית ה-HTML לפורמט הכולל אזור מדינה או לא. <br>ב-HTML, יש להשתמש במאפיין lang (<html lang="en-US">) כדי לציין את שפת תוכן הטקסט, כך שהדפדפן יוכל להציג או לעבד את התוכן בצורה נכונה (למשל עבור מיקוף, עיצוב, בדיקת איות וכו').

en: Load legacy Language Switcher
he_IL: טעינת מחליף השפה הישן

en: Applies to all types of language switchers (floating, shortcode, and menu). When enabled, the site will revert to using the original Language Switcher configured in the General Settings tab, replacing the new customizable version. Your existing switcher settings will remain saved, but they will be ignored while this option is active.
he_IL: חל על כל סוגי מחליפי השפה (צף, shortcode ותפריט). כאשר האפשרות מופעלת, האתר יחזור להשתמש במחליף השפה המקורי שהוגדר בלשונית ההגדרות הכלליות, במקום בגרסה החדשה הניתנת להתאמה אישית. הגדרות מחליף השפה הקיימות יישמרו, אך לא ייעשה בהן שימוש כל עוד אפשרות זו פעילה.

en: Load legacy SEO Pack Add-On
he_IL: טעינת תוסף SEO Pack הישן

en: In case the recent migration to the new slug rewrite is causing trouble, set this to Yes to use the old method <br> Please <a href="https://translatepress.com/support/open-ticket/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=troubleshooting" target="_blank">open a support ticket</a> letting us know of the issues you are having.
he_IL: אם המעבר האחרון לשכתוב ה-slug החדש גורמת לבעיות, הגדר זאת לכן כדי להשתמש בשיטה הישנה <br> אנא <a href="https://translatepress.com/support/open-ticket/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=troubleshooting" target="_blank">פתח כרטיס תמיכה</a> ויידע אותנו על הבעיות שאתה נתקל בהן.

en: Manual Translation Only
he_IL: תרגום ידני בלבד

en: TranslatePress pro-actively scans and saves strings in the database when users access translated pages. <br>This setting disables this functionality and only allows translation and string saving when inside the Translation Editor. <br>Also disables machine translation outside the Translation Editor, giving you better control over character spending, by translating only the pages you visit in the Translation Editor.
he_IL: TranslatePress סורק ושומר מחרוזות במסד הנתונים בצורה יזומה כאשר משתמשים ניגשים לדפים מתורגמים. <br>הגדרה זו משביתה את הפונקציונליות הזו ומאפשרת תרגום ושמירת מחרוזות רק בתוך עורך התרגומים. <br>כמו כן, היא משביתה תרגום מכונה מחוץ לעורך התרגומים, ומעניקה לך שליטה טובה יותר על הוצאת תווים, באמצעות תרגום הדפים שאתה מבקר בהם בעורך התרגומים בלבד.

en: Open language switcher only on click
he_IL: פתיחת מחליף השפה רק בלחיצה

en: Open the language switcher shortcode by clicking on it instead of hovering.<br> Close it by clicking on it, anywhere else on the screen or by pressing the escape key. This will affect only the shortcode language switcher.
he_IL: פתיחת מחליף השפה shortcode בלחיצה עליו במקום בריחוף.<br> ניתן לסגור אותו בלחיצה עליו, בלחיצה בכל מקום אחר על המסך או בלחיצה על מקש Escape. פעולה זו תשפיע רק על מחליף השפה shortcode.

en: Show opposite language in the language switcher
he_IL: הצגת השפה הנגדית במחליף השפה

en: Transforms the language switcher into a button showing the other available language, not the current one.<br> Only works when there are exactly two languages, the default one and a translation one.<br>This will affect the shortcode language switcher and floating language switcher as well.<br> To achieve this in menu language switcher go to Appearance->Menus->Language Switcher and select Opposite Language.
he_IL: הופך את מחליף השפה ללחצן המציג את השפה השנייה הזמינה, לא את הנוכחית.<br> פועל רק כאשר יש בדיוק שתי שפות — שפת ברירת המחדל ושפת תרגום אחת.<br>פעולה זו תשפיע גם על מחליף השפה shortcode ועל מחליף השפה הצף.<br> כדי להשיג זאת במחליף השפה בתפריט, יש לעבור אל עיצוב->תפריטים->מחליף שפה ולבחור בשפה נגדית.

en: <a href="%s">Click here</a> to access the database optimization tool.
he_IL: <a href="%s">לחצו כאן</a> כדי לגשת לכלי אופטימיזציה של מסד הנתונים.

en: It helps remove possible duplicate translations, clear unnecessary data and repair possible metadata issues.
he_IL: הכלי עוזר להסיר תרגומים כפולים אפשריים, לנקות נתונים מיותרים ולתקן בעיות מטא-נתונים אפשריות.

en: <a href="%s" target="_blank">Here</a> you can observe the last 5 SQL errors relevant to TranslatePress if they exist.
he_IL: <a href="%s" target="_blank">כאן</a> ניתן לצפות ב-5 שגיאות SQL האחרונות הקשורות ל-TranslatePress, אם קיימות.

en: Troubleshooting
he_IL: פתרון בעיות

en: Exclude Gettext strings
he_IL: החרגת מחרוזות Gettext

en: Debug
he_IL: ניפוי שגיאות

en: Custom languages
he_IL: שפות מותאמות אישית

en: Miscellaneous options
he_IL: אפשרויות שונות

en: Exclude strings & pages
he_IL: החרגת מחרוזות ודפים

en: Automatic Translation Memory
he_IL: זיכרון תרגום אוטומטי

en: Serve same translation for similar text. The strings need to have a percentage of 95% similarity.<br>Helps prevent losing existing translation when correcting typos or making minor adjustments to the original text. <br>If a translation already exists for a very similar original string, it will automatically be used for the current original string.<br>Does not work when making changes to a text that is part of a translation block unless the new text is manually merged again in a translation block.<br>Each string needs to have a minimum of 50 characters.
he_IL: הגשת תרגום זהה עבור טקסט דומה. יש צורך באחוז דמיון של 95% בין המחרוזות.<br>מסייע למנוע אובדן תרגום קיים בעת תיקון שגיאות כתיב או ביצוע התאמות מינוריות בטקסט המקורי. <br>אם כבר קיים תרגום למחרוזת מקורית דומה מאוד, הוא ישומש אוטומטית עבור מחרוזת המקור הנוכחית.<br>לא עובד בעת ביצוע שינויים בטקסט שהוא חלק מבלוק תרגום, אלא אם הטקסט החדש ממוזג מחדש ידנית בבלוק תרגום.<br>כל מחרוזת צריכה להכיל לפחות 50 תווים.

en: WARNING: This feature can negatively impact page loading times in secondary languages, particularly with large databases (for example websites with a lot of pages or products). If you experience slow loading times, disable this and try again.
he_IL: אזהרה: תכונה זו עשויה להשפיע לרעה על זמני טעינת הדף בשפות משניות, במיוחד עם מסדי נתונים גדולים (למשל אתרים עם הרבה עמודים או מוצרים). אם אתה חווה זמני טעינה איטיים, השבת אפשרות זו ונסה שוב.

en: Fix missing dynamic content
he_IL: תיקון תוכן דינמי חסר

en: May help fix missing content inserted using JavaScript. <br> It shows dynamically inserted content in original language for a moment before the translation request is finished.
he_IL: עשוי לסייע בתיקון תוכן חסר שהוכנס באמצעות JavaScript. <br> הוא מציג תוכן שהוכנס באופן דינמי בשפה המקורית לרגע לפני שהבקשה לתרגום מסתיימת.

en: Filter Gettext wrapping from post content and title
he_IL: סינון עטיפת Gettext מתוכן הפוסט ומהכותרת

en: Filters gettext wrapping such as #!trpst#trp-gettext from all updated post content and post title. Does not affect previous post content. <br/><strong>Database backup is recommended before switching on.</strong>
he_IL: מסנן עטיפת gettext כמו #!trpst#trp-gettext מתוכן הפוסט המעודכן ומכותרתו. אינו משפיע על תוכן פוסט קודם. <br/><strong>מומלץ לבצע גיבוי מסד נתונים לפני ההפעלה.</strong>

en: Filter Gettext wrapping from post meta
he_IL: סינון עטיפת Gettext ממטא-דאטה של הפוסט

en: Filters gettext wrapping such as #!trpst#trp-gettext from all updated post meta. Does not affect previous post meta. <br/><strong>Database backup is recommended before switching on.</strong>
he_IL: מסנן עטיפת gettext כמו #!trpst#trp-gettext ממטא-דאטה מעודכן של הפוסט. אינו משפיע על מטא-דאטה קודם של הפוסט. <br/><strong>מומלץ לבצע גיבוי מסד נתונים לפני ההפעלה.</strong>

en: Google Translate API Key
he_IL: מפתח API של Google Translate

en: Add your API Key here...
he_IL: הזן כאן את מפתח ה-API שלך...

en: Visit <a href="https://cloud.google.com/docs/authentication/api-keys" target="_blank">this link</a> to see how you can set up an API key, <strong>control API costs</strong> and set HTTP referrer restrictions.
he_IL: בקר ב<a href="https://cloud.google.com/docs/authentication/api-keys" target="_blank">קישור זה</a> כדי ללמוד כיצד להגדיר מפתח API, <strong>לשלוט בעלויות ה-API</strong> ולהגדיר הגבלות מפנה HTTP.

en: Your HTTP referrer is: %s
he_IL: מפנה ה-HTTP שלך הוא: %s

en: There was an error on the server processing your Google Translate key.
he_IL: אירעה שגיאה בשרת בעת עיבוד מפתח Google Translate שלך.

en: There was an error with your Google Translate key.
he_IL: אירעה שגיאה במפתח Google Translate שלך.

en: Please check your TranslatePress license key.
he_IL: אנא בדוק את מפתח הרישיון שלך ל-TranslatePress.

en: No Active License Detected for this website.
he_IL: לא זוהה רישיון פעיל עבור אתר זה.

en: In order to enable Automatic Translation using TranslatePress AI, you need a license key by creating a free account.
he_IL: כדי להפעיל תרגום אוטומטי באמצעות TranslatePress AI, עליך לקבל מפתח רישיון על ידי יצירת חשבון חינמי.

en: Create your Free Account
he_IL: צרו חשבון בחינם

en:  or
he_IL:  או

en: Enter your license key
he_IL: הזינו את מפתח הרישיון

en:  Or %1$spurchase one here%2$s
he_IL:  או %1$sרכשו אחד כאן%2$s

en: Your free account includes:
he_IL: החשבון החינמי שלכם כולל:

en: Get more AI Words and unlock all AI features with TranslatePress Pro.
he_IL: קבלו מילות AI נוספות ופתחו את כל תכונות ה-AI עם TranslatePress Pro.

en: You have a valid %s <strong>license</strong>.
he_IL: יש לכם %s <strong>רישיון</strong> תקף.

en:  words remaining.
he_IL:  מילים נותרו.

en: Recheck
he_IL: בדקו שוב

en: Rechecking...
he_IL: בודקים שוב...

en: Done.
he_IL: בוצע.

en: Manage your license & quota on the %s
he_IL: נהלו את הרישיון והמכסה ב-%s

en: TranslatePress.com Account Page
he_IL: עמוד החשבון של TranslatePress.com

en: SEO support for page slug, page title, description and Facebook and Twitter social graph information. The HTML lang attribute is properly set.
he_IL: תמיכה ב-SEO עבור slug העמוד, כותרת העמוד, תיאור ומידע גרף חברתי של Facebook ו-Twitter. מאפיין ה-lang של HTML מוגדר כראוי.

en: Enable Modules
he_IL: הפעילו מודולים

en: Enable Add-on modules to extend TranslatePress and enhance the functionality of your translated site.
he_IL: הפעילו מודולי הרחבה כדי להרחיב את TranslatePress ולשפר את הפונקציונליות של האתר המתורגם שלכם.

en: More functionality with TranslatePress Pro.
he_IL: פונקציונליות נוספת עם TranslatePress Pro.

en: Already a Pro User?
he_IL: כבר משתמשי Pro?

en: Activate License Key
he_IL: הפעילו מפתח רישיון

en: This add-on is not available on your current plan.
he_IL: תוסף זה אינו זמין בתוכנית הנוכחית שלכם.

en: Continue
he_IL: המשך

en: The link you followed has expired. Please reload the page and try again.
he_IL: פג תוקף הקישור שעקבת אחריו. נא לטעון מחדש את הדף ולנסות שוב.

en: A valid license is required to enable Automatic Translation.
he_IL: נדרש רישיון תקף כדי להפעיל תרגום אוטומטי.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=tp-ai">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
he_IL: מפתח הרישיון שלך מושבת עבור כתובת URL זו. ניתן להפעיל אותו מחדש דרך <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=tp-ai">https://translatepress.com/account</a> -> ניהול אתרים.

en: <p><strong>License key mismatch.</strong> The license you entered doesn't match the TranslatePress version you have installed.</p><p>Please check that you've installed the correct version for your license from your TranslatePress account.</p>
he_IL: <p><strong>אי התאמה של מפתח רישיון.</strong> הרישיון שהזנת אינו תואם לגרסת TranslatePress שהותקנה.</p><p>נא לוודא שהתקנת את הגרסה הנכונה עבור הרישיון שלך מחשבון TranslatePress שלך.</p>

en: Automatically translate your website using TranslatePress AI.
he_IL: תרגום אוטומטי של האתר שלך באמצעות TranslatePress AI.

en: In order to enable Automatic Translation using TranslatePress AI, please enter your license key from
he_IL: כדי להפעיל תרגום אוטומטי באמצעות TranslatePress AI, נא להזין את מפתח הרישיון שלך מתוך

en: your account.
he_IL: החשבון שלך.

en: Skip and continue with manual translation »
he_IL: דלג והמשך בתרגום ידני »

en: Get Your Free TranslatePress AI License
he_IL: קבל את רישיון TranslatePress AI החינמי שלך

en: Generate License
he_IL: צור רישיון

en: Creating a free account includes:
he_IL: יצירת חשבון חינמי כוללת:

en: Are you a TranslatePress PRO user?
he_IL: האם אתה משתמש ב-TranslatePress Pro?

en: Install & Activate your pro plugin.
he_IL: התקן & הפעל את תוסף ה-Pro שלך.

en: Skip this step
he_IL: דלג על שלב זה

en: The email address you added is incorrect.
he_IL: כתובת הדוא״ל שהוספת אינה נכונה.

en: Setup Complete
he_IL: ההגדרה הושלמה

en: You're ready to start translating!
he_IL: אתה מוכן להתחיל לתרגם!

en: You have successfully set up TranslatePress for your website.
he_IL: הגדרת בהצלחה את TranslatePress עבור האתר שלך.

en: Receive
he_IL: קבל

en: Yes, send me multilingual growth tips.
he_IL: כן, שלחו לי טיפים לצמיחה רב-לשונית.

en: Start translating
he_IL: התחל לתרגם

en: Sign Up and Start translating
he_IL: הירשמו והתחלו לתרגם

en: Please upload a TranslatePress Pro plugin file.
he_IL: אנא העלו קובץ תוסף של TranslatePress Pro.

en: Upload error:
he_IL: שגיאת העלאה:

en: Install failed:
he_IL: ההתקנה נכשלה:

en: Plugin installed, but entry file not found.
he_IL: התוסף הותקן, אך קובץ הכניסה לא נמצא.

en: Activation error:
he_IL: שגיאת הפעלה:

en: Invalid plugin specified.
he_IL: צוין תוסף לא חוקי.

en: Invalid action specified.
he_IL: צוינה פעולה לא חוקית.

en: Plugin deactivation failed.
he_IL: השבתת התוסף נכשלה.

en: Plugin activation failed:
he_IL: הפעלת התוסף נכשלה:

en: First, install and activate TranslatePress Pro
he_IL: ראשית, התקינו והפעילו את TranslatePress Pro

en: Please upload the TranslatePress PRO zip archive from your
he_IL: אנא העלו את ארכיון ה-zip של TranslatePress PRO מחשבונכם

en: Install and Activate
he_IL: התקינו והפעילו

en: Installed Pro versions
he_IL: גרסאות Pro מותקנות

en: « Go back
he_IL: « חזור

en: Activate License »
he_IL: הפעל רישיון »

en: You are trying to add an invalid additional language. Please select a valid option.
he_IL: אתם מנסים להוסיף שפה נוספת לא חוקית. אנא בחרו אפשרות חוקית.

en: Please add an additional language.
he_IL: אנא הוסיפו שפה נוספת.

en: You are trying to add an invalid default language. Please select a valid option.
he_IL: אתם מנסים להוסיף שפת ברירת מחדל לא חוקית. אנא בחרו באפשרות חוקית.

en: You need to select a default language.
he_IL: עליכם לבחור שפת ברירת מחדל.

en: Configure Site Languages
he_IL: הגדרת שפות האתר

en: Select the default and additional languages for your website.
he_IL: בחרו את שפת ברירת המחדל ואת השפות הנוספות לאתר שלכם.

en: You can edit your site languages at any point.
he_IL: ניתן לערוך את שפות האתר בכל עת.

en: Additional Language
he_IL: שפה נוספת

en: Choose a secondary language...
he_IL: בחרו שפה משנית...

en: Add Language
he_IL: הוספת שפה

en: Choose a language...
he_IL: בחרו שפה...

en: Add more than two languages with TranslatePress Pro.
he_IL: ניתן להוסיף יותר משתי שפות באמצעות TranslatePress Pro.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=activate-license">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
he_IL: מפתח הרישיון שלכם מושבת עבור URL זה. ניתן להפעילו מחדש דרך <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=activate-license">https://translatepress.com/account</a> -> ניהול אתרים.

en: Add your License Key
he_IL: הוספת מפתח הרישיון שלכם

en: Add your License Key to unlock all premium features. Find the License Key in your
he_IL: הוסיפו את מפתח הרישיון שלכם כדי לפתוח את כל התכונות המתקדמות. ניתן למצוא את מפתח הרישיון ב

en: Your license is valid and active.
he_IL: הרישיון שלכם תקין ופעיל.

en: « Go Back
he_IL: « חזרה

en: Set up Language Switcher
he_IL: הגדרת מחליף השפות

en: Select the style of the language switcher. You will find more ways to display it, in plugin settings.
he_IL: בחרו את סגנון מחליף השפות. תמצאו דרכים נוספות להציג אותו בהגדרות התוסף.

en: Displays a small language drop-down across your website, in a corner of your choosing.
he_IL: מציג תפריט נפתח קטן לבחירת שפה ברחבי האתר, בפינה לבחירתכם.

en: Switcher Location
he_IL: מיקום מחליף השפות

en: Apply a Template
he_IL: החל תבנית

en: You can customize the design later
he_IL: ניתן להתאים את העיצוב מאוחר יותר

en: Default Template
he_IL: תבנית ברירת מחדל

en: Dark Template
he_IL: תבנית כהה

en: Border Template
he_IL: תבנית מסגרת

en: Border
he_IL: מסגרת

en: Transparent Template
he_IL: תבנית שקופה

en: Transparent
he_IL: שקופה

en: Welcome to TranslatePress
he_IL: ברוכים הבאים ל-TranslatePress

en: Quick guided setup to configure TranslatePress in no time!
he_IL: הגדרה מודרכת ומהירה להגדרת TranslatePress בזמן קצר!

en: It takes less than a minute.
he_IL: זה לוקח פחות מדקה.

en: Scanning item %1$d of %2$d...
he_IL: סורק פריט %1$d מתוך %2$d...

en: Manually translated
he_IL: תורגם ידנית

en: Automatically translated
he_IL: תורגם אוטומטית

en: Not translated
he_IL: לא תורגם

en: Bulk Actions
he_IL: פעולות גורפות

en: Delete entries
he_IL: מחיקת רשומות

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Delete
he_IL: מחק

en: Filter
he_IL: סנן

en: Clear filters
he_IL: נקה מסננים

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: Rescan plugins and theme for strings
he_IL: סריקה מחדש של תוספים וערכת עיצוב למחרוזות

en: Scanning plugins and theme for strings...
he_IL: סורק תוספים וערכת עיצוב אחרי מחרוזות...

en: Plugins and theme scan is complete
he_IL: סריקת תוספים וערכת עיצוב הושלמה

en: Plugins and theme scan did not finish due to an error
he_IL: סריקת תוספים וערכת עיצוב לא הושלמה עקב שגיאה

en: Import / Export
he_IL: ייבוא / ייצוא

en: items
he_IL: פריטים

en: See More
he_IL: הצג עוד

en: See Less
he_IL: הצג פחות

en: Apply
he_IL: החל

en: No strings match your query.
he_IL: אין מחרוזות התואמות לשאילתה.

en: Try to rescan plugins and theme for strings.
he_IL: נסה לסרוק מחדש תוספים וערכת עיצוב אחרי מחרוזות.

en: An error occurred while loading results. Most likely you were logged out. Reload page?
he_IL: אירעה שגיאה בעת טעינת התוצאות. ככל הנראה יצאת מהחשבון. לטעון מחדש את הדף?

en: found in translation
he_IL: נמצא בתרגום

en: Select All
he_IL: בחר הכול

en: Select Visible
he_IL: בחר את הגלויים

en: You are about to perform this action on all the strings matching your filter, not just the visibly checked. To perform the action only to the visible strings click "Select Visible" from the table header dropdown.
he_IL: אתה עומד לבצע פעולה זו על כל המחרוזות התואמות למסנן שלך, לא רק על המחרוזות הגלויות שסומנו. כדי לבצע את הפעולה רק על המחרוזות הגלויות, לחץ על "בחר גלויים" מהתפריט הנפתח בכותרת הטבלה.

en: You are about to perform this action only on the visible strings. To perform the action on all the strings matching the filter click "Select All" from the table header dropdown.
he_IL: אתה עומד לבצע פעולה זו רק על המחרוזות הגלויות. כדי לבצע את הפעולה על כל המחרוזות התואמות למסנן, לחץ על "בחר הכל" מהתפריט הנפתח בכותרת הטבלה.

en: To continue please type the word:
he_IL: כדי להמשיך הקלד את המילה:

en: The word typed was incorrect. Action was cancelled.
he_IL: המילה שהוקלדה הייתה שגויה. הפעולה בוטלה.

en: Warning: This action cannot be undone. Deleting a string will remove its current translation. The original string will appear again in this interface after TranslatePress detects it. This action is NOT equivalent to excluding the string from being translated again.
he_IL: אזהרה: לא ניתן לבטל פעולה זו. מחיקת מחרוזת תסיר את התרגום הנוכחי שלה. המחרוזת המקורית תופיע שוב בממשק זה לאחר ש-TranslatePress יזהה אותה. פעולה זו אינה שקולה להוצאת המחרוזת מכלל תרגום.

en: %d original entries and their translations were deleted.
he_IL: נמחקו %d רשומות מקוריות והתרגומים שלהן.

en: Navigate to next page
he_IL: נווט לעמוד הבא

en: Navigate to previous page
he_IL: נווט לעמוד הקודם

en: Navigate to first page
he_IL: נווט לעמוד הראשון

en: Navigate to last page
he_IL: נווט לעמוד האחרון

en: Type a page number to navigate to
he_IL: הקלד מספר עמוד לניווט

en: Incorrect page number. Type a page number between 1 and total number of pages
he_IL: מספר עמוד שגוי. הקלד מספר עמוד בין 1 לבין מספר העמודים הכולל

en: Search original and translated strings containing typed keywords while also matching selected filters. Place string in quotes for exact match: "string"
he_IL: חיפוש מחרוזות מקוריות ומתורגמות המכילות מילות מפתח שהוקלדו, תוך התאמה למסננים הנבחרים. הצב מחרוזת במרכאות לחיפוש מדויק: "מחרוזת"

en: Filter strings according to selected translation status, filters and keywords and selected filters
he_IL: סינון מחרוזות לפי מצב תרגום נבחר, מסננים ומילות מפתח ומסננים נבחרים

en: Removes selected filters
he_IL: מסיר מסננים נבחרים

en: See options for selecting all strings
he_IL: הצג אפשרויות לבחירת כל המחרוזות

en: Click to sort strings by this column
he_IL: לחץ למיון מחרוזות לפי עמודה זו

en: Language in which the translation status filter applies. Leave unselected for the translation status to apply to ANY language
he_IL: השפה שבה חל מסנן מצב התרגום. השאר ללא בחירה כדי שמצב התרגום יחול על כל שפה שהיא

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Slugs that are not found in either one of the other categories.
he_IL: Slugs שלא נמצאו באף אחת מהקטגוריות האחרות.

en: Plugins and Theme String Translation
he_IL: תרגום מחרוזות של תוספים וערכת עיצוב

en: Search Gettext Strings
he_IL: חיפוש מחרוזות Gettext

en: ID
he_IL: מזהה

en: Original String
he_IL: מחרוזת מקורית

en: Translation
he_IL: תרגום

en: Filter by domain
he_IL: סינון לפי דומיין

en: Filter by type
he_IL: סינון לפי סוג

en: Email text
he_IL: טקסט אימייל

en: Emails String Translation
he_IL: תרגום מחרוזות דוא״ל

en: Emails
he_IL: אימיילים

en: Search Email Strings
he_IL: חיפוש מחרוזות דוא״ל

en: User Inputted String Translation
he_IL: תרגום מחרוזות משתמש

en: Regular
he_IL: רגיל

en: Search Regular Strings
he_IL: חיפוש מחרוזות רגילות

en: Filter by Translation Block
he_IL: סינון לפי בלוק תרגום

en: URL Slugs Translation
he_IL: תרגום slugs של URL

en: String Translation Editor
he_IL: עורך תרגום מחרוזות

en: TranslatePress has detected and cleaned up some failed translation entries in your database following %1$san isolated incident%2$s. No further action is required.
he_IL: TranslatePress איתר וניקה רשומות תרגום כושלות במסד הנתונים שלך בעקבות %1$sתקרית בודדת%2$s. לא נדרשת פעולה נוספת.

en: Post Slug
he_IL: slug של פוסט

en: Invalid language code
he_IL: קוד שפה לא חוקי

en: First by browser language, then IP address (recommended)
he_IL: ראשית לפי שפת הדפדפן, ולאחר מכן לפי כתובת IP (מומלץ)

en: First by IP address, then by browser language
he_IL: ראשית לפי כתובת IP, ולאחר מכן לפי שפת הדפדפן

en: Only by browser language
he_IL: רק לפי שפת הדפדפן

en: Only by IP address
he_IL: רק לפי כתובת IP

en: A popup appears asking the user if they want to be redirected
he_IL: מופיע חלון קופץ ששואל את המשתמש אם ברצונו להיות מופנה

en: Redirect directly (*not recommended)
he_IL: להפנות ישירות (*לא מומלץ)

en: Pop-up window over the content
he_IL: חלון קופץ מעל התוכן

en: Hello bar before the content
he_IL: סרגל הודעה לפני התוכן

en: WARNING. Cannot determine your language preference based on your current IP.<br>This is most likely because the website is on a local environment.
he_IL: אזהרה. לא ניתן לזהות את העדפת השפה שלך לפי כתובת ה-IP הנוכחית שלך.<br>הסיבה לכך היא ככל הנראה שהאתר נמצא בסביבה מקומית.

en: Go to <a href="%s" target="_self">Advanced</a> tab to change this feature's settings
he_IL: עבור ללשונית <a href="%s" target="_self">הגדרות מתקדמות</a> כדי לשנות את הגדרות התכונה הזו

en: User Language Detection Method
he_IL: שיטת זיהוי שפת המשתמש

en: Select how the language should be detected for first time visitors.<br>The visitor's last displayed language will be remembered through cookies.
he_IL: בחר כיצד לזהות את השפה עבור מבקרים בפעם הראשונה.<br>השפה האחרונה שהוצגה למבקר תישמר באמצעות עוגיות.

en: User Notification Popup
he_IL: חלון קופץ להודעת משתמש

en: A popup appears asking the user if they want to be redirected.
he_IL: מופיע חלון קופץ ששואל את המשתמש אם ברצונו להיות מופנה.

en: Popup Type
he_IL: סוג החלון הקופץ

en: Popup Text
he_IL: טקסט החלון הקופץ

en: The same text is displayed in all languages. <br>A selecting language switcher will be appended to the pop-up. The detected language is pre-selected.
he_IL: אותו טקסט מוצג בכל השפות.<br>בורר שפה יתווסף לחלון הקופץ. השפה שזוהתה נבחרת מראש.

en: Button Text
he_IL: טקסט הכפתור

en: Write the text you wish to appear on the button..
he_IL: כתוב את הטקסט שברצונך שיופיע על הכפתור..

en: Close Button Text
he_IL: טקסט כפתור הסגירה

en: Write the text you wish to appear on the close button. Leave empty for just the close button.
he_IL: כתוב את הטקסט שברצונך שיופיע על כפתור הסגירה. השאר ריק כדי שיופיע רק כפתור סגירה.

en: Bad request. There was an error accessing the DeepL API.
he_IL: בקשה שגויה. אירעה שגיאה בגישה ל-DeepL API.

en: The API key entered is invalid.
he_IL: מפתח ה-API שהוזן אינו תקין.

en: The API resource could not be found.
he_IL: משאב ה-API לא נמצא.

en: The request size is too large.
he_IL: גודל הבקשה גדול מדי.

en: The request is too long.
he_IL: הבקשה ארוכה מדי.

en: Too many requests. Please try again later.
he_IL: יותר מדי בקשות. נא לנסות שוב מאוחר יותר.

en: Your translation quota has been reached.
he_IL: נוצלה מכסת התרגום.

en: We could not process your request. Please try again later.
he_IL: לא ניתן היה לעבד את הבקשה. נא לנסות שוב מאוחר יותר.

en: There is an error on the DeepL service and your request could not be processed.
he_IL: אירעה שגיאה בשירות DeepL ולא ניתן היה לעבד את הבקשה.

en: DeepL API Type
he_IL: סוג API של DeepL

en: Free
he_IL: חינם

en: Select the type of DeepL API you want to use.
he_IL: בחרו את סוג ה-API של DeepL שברצונכם להשתמש בו.

en: DeepL API Key
he_IL: מפתח API של DeepL

en: Visit <a href="%s" target="_blank">this link</a> to see how you can set up an API key and control API costs.
he_IL: בקרו <a href="%s" target="_blank">בקישור זה</a> כדי לראות כיצד ניתן להגדיר מפתח API ולשלוט בעלויות ה-API.

en: Translator
he_IL: מתרגם

en:  TranslatePress Settings
he_IL:  הגדרות TranslatePress

en: Allow this user to translate the website.
he_IL: לאפשר למשתמש זה לתרגם את האתר.

en: (inactive)
he_IL: (לא פעיל)

en: Taxonomy Slugs
he_IL: slugs של טקסונומיות

en: Search Taxonomy Slugs
he_IL: חיפוש slugs של טקסונומיות

en: Taxonomy Slug
he_IL: slug של טקסונומיה

en: Term Slugs
he_IL: slugs של מונחים

en: Search Term Slugs
he_IL: חיפוש slugs של מונחים

en: Term Slug
he_IL: slug של מונח

en: Taxonomy
he_IL: טקסונומיה

en: Filter by Taxonomy
he_IL: סינון לפי טקסונומיה

en: Post Slugs
he_IL: slugs של פוסטים

en: Search Post Slugs
he_IL: חיפוש slugs של פוסטים

en: Post ID
he_IL: מזהה פוסט

en: Post Type
he_IL: סוג פוסט

en: Filter by Post Type
he_IL: סינון לפי סוג פוסט

en: Published
he_IL: פורסם

en: Any Post Status
he_IL: כל סטטוס פוסט

en: Post Type Base Slugs
he_IL: slugs בסיסיים של סוג תוכן

en: Post Type Base Slug
he_IL: slug בסיסי של סוג תוכן

en: Search Post Type Base Slugs
he_IL: חיפוש slugs בסיסיים של סוג תוכן

en: WooCommerce Slugs
he_IL: slugs של WooCommerce

en: WooCommerce Slug
he_IL: slug של WooCommerce

en: Search WooCommerce Slugs
he_IL: חיפוש slugs של WooCommerce

en: Other Slugs
he_IL: slugs אחרים

en: Search Other Slugs
he_IL: חיפוש slugs אחרים

[ctx: Verbiage for the DeepL Pro Add-on]
en: Addons tab
he_IL: לשונית תוספים

[ctx: page 1 of 3]
en: of
he_IL: /

[ctx: Untranslated in this language]
en: in
he_IL: ב
