TranslatePress Multilingual - en to et translation catalogue (886 entries)

en: Please update the TranslatePress - Multilingual plugin to version %1$s or higher to ensure %2$s functions correctly.
et: Palun värskendage pistikprogramm TranslatePress - Multilingual versioonile %1$s või kõrgemale, et %2$s töötaks õigesti.

en: Please install and activate the TranslatePress - Multilingual plugin
et: Palun paigaldage ja aktiveerige pistikprogramm TranslatePress - Multilingual

en: Install & Activate
et: Paigalda ja aktiveeri

en: Please update TranslatePress - Multilingual to version %2$s or newer. Your currently installed version of TranslatePress - Multilingual is no longer compatible with the current version of %1$s.
et: Palun värskendage TranslatePress - Multilingual versioonile %2$s või uuemale. Teie praegu paigaldatud TranslatePress - Multilingual versioon ei ühildu enam %1$s praeguse versiooniga.

en: All TranslatePress functionalities are disabled until then.
et: Kõik TranslatePress funktsioonid on seni keelatud.

en: Update Now
et: Uuenda kohe

en: This TranslatePress add-on has been migrated to the main plugin and is no longer used. You can delete it.
et: See TranslatePress lisa on üle viidud põhipistikprogrammi ja seda enam ei kasutata. Saate selle kustutada.

en: <strong>TranslatePress</strong> requires at least PHP version 5.6.20+ to run. It is the <a href="%s">minimum requirement of the latest WordPress version</a>. Please contact your server administrator to update your PHP version.
et: <strong>TranslatePress</strong> nõuab töötamiseks vähemalt PHP versiooni 5.6.20+. See on <a href="%s">viimase WordPressi versiooni miinimumnõue</a>. Palun võtke ühendust oma serveri administraatoriga, et uuendada oma PHP versiooni.

en: Advanced
et: Täpsemad

en: Settings saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Are you sure you want to remove this item?
et: Kas olete kindel, et soovite selle üksuse eemaldada?

en: Remove
et: Eemalda

en: Add
et: Lisa

en: Select...
et: Vali...

en: [%s] Low TranslatePress AI Words
et: [%s] TranslatePress AI sõnad on lõppemas

en: upgrade your plan or get extra AI Words
et: uuendage oma paketti või hankige täiendavaid AI sõnu

en: upgrade your plan
et: uuendage oma paketti

en: TranslatePress AI words are running low on your site.
et: Teie saidil hakkavad TranslatePress AI sõnad otsa saama.

en: Current status: %s words remaining
et: Praegune seis: %s sõna jäänud

en: Once the remaining AI words run out, automatic translation through TranslatePress AI will be paused.
et: Kui järelejäänud AI sõnad otsa saavad, peatatakse automaatne tõlkimine TranslatePress AI kaudu.

en: To continue translating your content, please %1$s over at %2$s
et: Sisu tõlkimise jätkamiseks palun %1$s saidil %2$s

en: Manage Notification: %s
et: Halda teavitust: %s

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
et: Saadaval on %1$s uus versioon. %2$sVaata versiooni %3$s üksikasju%4$s või %5$suuenda kohe%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
et: Saadaval on %1$s uus versioon. %2$sVaata versiooni %3$s üksikasju%4$s.

en: To enable updates, please %1$senter your license key%2$s. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s.
et: Uuenduste lubamiseks palun %1$ssisesta oma litsentsivõti%2$s. Vajad litsentsivõtit? %3$sOsta nüüd%4$s.

en: To enable updates, please go to the %1$slicense page%2$s and check that you have a valid license.
et: Uuenduste lubamiseks palun mine %1$slitsentsi lehele%2$s ja kontrolli, et sul oleks kehtiv litsents.

en: To enable updates, your licence needs to be renewed. Please go to the %1$sTranslatePress Account%2$s page and login to renew.
et: Uuenduste lubamiseks tuleb sinu litsents uuendada. Palun mine %1$sTranslatePress Account%2$s lehele ja logi sisse, et uuendada.

en: You do not have permission to install plugin updates
et: Sul pole õigust paigaldada pistikprogrammi uuendusi

en: Error
et: Viga

en: Your TranslatePress license key is invalid or missing.
et: Sinu TranslatePress litsentsivõti on kehtetu või puudub.

en: Your license key expired on %s.
et: Sinu litsentsivõti aegus %s.

en: Your license key has been disabled.
et: Sinu litsentsivõti on keelatud.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
et: Sinu litsentsivõti on selle URL-i jaoks keelatud. Taasaktiveeri see lehelt <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Halda saite.

en: <p><strong>License key mismatch.</strong> The license you entered doesn’t match the TranslatePress version you have installed.</p><p>Please check that you’ve installed the correct version for your license from your TranslatePress account.</p>
et: <p><strong>Litsentsivõtme vastuolu.</strong> Sisestatud litsents ei ühti sinu paigaldatud TranslatePress versiooniga.</p><p>Palun kontrolli, et oled oma TranslatePress kontolt paigaldanud õige versiooni oma litsentsi jaoks.</p>

en: If you have only the free plugin installed but added a paid license, please install the paid plugin from your TranslatePress account.
et: Kui sul on paigaldatud ainult tasuta pistikprogramm, kuid oled lisanud tasulise litsentsi, palun paigalda tasuline pistikprogramm oma TranslatePress kontolt.

en: Your license key has reached its activation limit.
et: Sinu litsentsivõti on jõudnud aktiveerimise limiidini.

en: Upgrade your plan to add more sites. %1$sUpgrade now%2$s
et: Täienda oma paketti rohkemate saitide lisamiseks. %1$sTäienda nüüd%2$s

en: This website is already activated under a free license. Each website can only use one free license.
et: See veebisait on juba aktiveeritud tasuta litsentsi alusel. Iga veebisait saab kasutada ainult ühte tasuta litsentsi.

en: An error occurred, please try again.
et: Tekkis viga, palun proovi uuesti.

en: You have successfully activated your license
et: Oled oma litsentsi edukalt aktiveerinud.

en: Others
et: Muud

en: Restrict by Language
et: Piira keele järgi

en: Exclude from Language
et: Välista keelest

en: Restrict element to language
et: Piira element keelele

en: Show this element only in one language.
et: Näita seda elementi ainult ühes keeles.

en: Enable translation
et: Luba tõlkimine

en: Allow translation to the corresponding language only if the content is written in the default language.
et: Lubab tõlkida vastavasse keelde ainult siis, kui sisu on kirjutatud vaikimisi keeles.

en: Select language
et: Vali keel

en: Choose in which language to show this element.
et: Vali, millises keeles seda elementi näidata.

en: Exclude element from language
et: Välista element keelest

en: Exclude this element from specific languages.
et: Välista see element kindlatest keeltest.

en: Select languages
et: Vali keeled

en: Choose from which languages to exclude this element.
et: Vali, millistest keeltest see element välistada.

en: This element will still be visible when you are translating your website through the Translation Editor.
et: See element on nähtav ka siis, kui tõlkid oma veebisaiti tõlkimisredaktori kaudu.

en: The content of this element should be written in the default language.
et: Selle elemendi sisu peaks olema kirjutatud vaikimisi keeles.

en: <strong>TranslatePress</strong> encountered SQL errors. <a href="%s" title="View TranslatePress SQL Errors">Check out the errors</a>.
et: <strong>TranslatePress</strong>is ilmnes SQL-vigu. <a href="%s" title="Vaata TranslatePressi SQL-vigu">Vaata vigu</a>.

en: Automatic translation has been disabled.
et: Automaatne tõlkimine on keelatud.

en: Dismiss this notice.
et: Peida see teade.

en: Logged errors
et: Logitud vead

en: These are the most recent 5 errors logged by TranslatePress:
et: Need on TranslatePressi viimased 5 logitud viga.

en: Yes
et: Jah

en: Why are these errors occuring
et: Miks need vead tekivad

en: If TranslatePress detects something wrong when executing queries on your database, it may disable the Automatic Translation feature in order to avoid any extra charging by Google/DeepL. Automatic Translation needs to be manually turned on, after you solve the issues.
et: Kui TranslatePress tuvastab andmebaasipäringute täitmisel midagi valesti, võib ta keelata automaatse tõlkimise funktsiooni, et vältida Google'i/DeepL-i lisatasusid. Automaatne tõlkimine tuleb pärast probleemide lahendamist käsitsi uuesti sisse lülitada.

en: The SQL errors detected can occur for various reasons including missing tables, missing permissions for the SQL user to create tables or perform other operations, problems after site migration or changes to SQL server configuration.
et: Tuvastatud SQL-vead võivad tekkida mitmel põhjusel, sealhulgas puuduvad tabelid, puuduvad õigused SQL-kasutajal tabelite loomiseks või muude toimingute tegemiseks, probleemid pärast saidi migreerimist või SQL-serveri konfiguratsiooni muudatused.

en: What you can do in this situation
et: Mida saate selles olukorras teha

en: Plan A.
et: Plaan A.

en: Go to Settings -> TranslatePress -> General tab and Save Settings. This will regenerate the tables using your current SQL settings. Check if no more errors occur while browsing your website in a translated language. Look at the timestamps of the errors to make sure you are not seeing the old errors. Only the most recent 5 errors are displayed.
et: Minge jaotisse Sätted -> TranslatePress -> Üldine vahekaart ja salvestage sätted. See genereerib tabelid uuesti teie praeguste SQL-sätete abil. Kontrollige, kas tõlgitud keeles saidil sirvimisel enam vigu ei teki. Vaadake vigade ajatempleid, et veenduda, et te ei näe vanu vigu. Kuvatakse ainult viis viimast viga.

en: Plan B.
et: Plaan B.

en: If your problem isn't solved, try the following steps:
et: Kui teie probleem ei ole lahendatud, proovige järgmisi samme:

en: Create a backup of your database
et: Looge oma andmebaasist varukoopia

en: Create a copy of each translation table where you encounter errors. You can copy the table within the same database (trp_dictionary_en_us_es_es_COPY for example) -- perform this step only if you want to keep the current translations
et: Looge igast tõlketabelist, kus teil vead tekivad, koopia. Saate tabeli kopeerida samasse andmebaasi (nt trp_dictionary_en_us_es_es_COPY) -- tehke see samm ainult siis, kui soovite praegused tõlked säilitada

en: Remove the trouble tables by executing the DROP function on them
et: Kustutage probleemsed tabelid DROP-käsu abil

en: Go to Settings -> TranslatePress -> General tab and Save Settings. This will regenerate the tables using your current SQL server.
et: Minge jaotisse Sätted -> TranslatePress -> Üldine vahekaart ja salvestage sätted. See genereerib tabelid uuesti teie praeguse SQL-serveri abil.

en: Copy the relevant content from the duplicated tables (trp_dictionary_en_us_es_es_COPY for example) in the newly generated table (trp_dictionary_en_us_es_es) -- perform this step only if you want to keep the current translations
et: Kopeerige asjakohane sisu kopeeritud tabelitest (nt trp_dictionary_en_us_es_es_COPY) äsja loodud tabelisse (trp_dictionary_en_us_es_es) -- tehke see samm ainult siis, kui soovite praegused tõlked säilitada

en: Test it to see if everything is working. If something went wrong, you can restore the backup that you've made at the first step. Check if no more errors occur while browsing your website in a translated language. Look at the timestamps of the errors to make sure you are not seeing the old errors. Only the most recent 5 errors are displayed.
et: Testige, et näha, kas kõik toimib. Kui midagi läks valesti, saate taastada esimeses etapis tehtud varukoopia. Kontrollige, kas tõlgitud keeles saidil sirvimisel enam vigu ei teki. Vaadake vigade ajatempleid, et veenduda, et te ei näe vanu vigu. Kuvatakse ainult viis viimast viga.

en: Plan C.
et: Plaan C.

en: If your problem still isn't solved, try asking your hosting about your errors. The most common issue is missing permissions for the SQL user, such as the Create Tables permission.
et: Kui teie probleem ei ole endiselt lahendatud, proovige küsida oma veebimajutajalt nende vigade kohta. Kõige levinum probleem on SQL-kasutajalt puuduvad õigused, näiteks tabelite loomise õigus.

en: Could not install. Try again from <a href="%s" >Plugins Dashboard.</a>
et: Ei õnnestunud installida. Proovige uuesti <a href="%s" >pluginate lehel.</a>

en: Active
et: Aktiivne

en: Permission denied.
et: Õigused puuduvad.

en: Invalid nonce.
et: Vigane nonce.

en: Settings scope unknown.
et: Sätete ulatus on teadmata.

en: Legacy disabled.
et: Pärand on keelatud.

en: Language Switcher
et: Keelevahetaja

en: Change language to %s
et: Muuda keel: %s

en: Automatic Translation
et: Automaatne tõlge

en: Unsupported languages
et: Toetamata keeled

en: The selected automatic translation engine does not provide support for these languages.<br>You can still manually translate pages in these languages using the Translation Editor.
et: Valitud automaattõlkemootor ei toeta neid keeli.<br/>Saad siiski neis keeltes lehti käsitsi tõlkida tõlkeredaktori abil.

en: API key validation failed.
et: API võtme valideerimine nurjus.

en: API key verification was successful.
et: API võtme kinnitamine õnnestus.

en: Please enter your Google Translate key.
et: Sisesta oma Google Translate võti.

en: Please enter your DeepL API key.
et: Sisesta oma DeepL API võti.

en: Not TranslatePress onboarding page.
et: See pole TranslatePressi tutvustusleht.

en: Step %s does not exist
et: Samm %s ei eksisteeri.

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Add Languages
et: Lisa keeled

en: Enable Addons
et: Luba lisad

en: Finalize
et: Lõpeta

en: Exit Setup
et: Välju seadistamisest

en: Upgrade
et: Täienda

en: Nothing here
et: Siin pole midagi

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license is missing or invalid. <br/>Please %1$sregister your copy%2$s to enable automatic website translation via TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s
et: Sinu <strong>TranslatePress</strong> litsents puudub või on kehtetu. <br/>Palun %1$sregistreeri oma koopia%2$s, et võimaldada automaatset veebisaidi tõlkimist TranslatePress AI abil, premium-lisamooduleid, automaatseid uuendusi ja tuge. Vajad litsentsivõtit? %3$sOsta see kohe%4$s

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license will expire on %1$s. Please %2$sRenew Your Licence%3$s to continue receiving access to automatic translations via TP AI, premium addons, product downloads and automatic updates. %4$sRenew Now%5$s
et: Sinu <strong>TranslatePress</strong> litsents aegub %1$s. Palun %2$suuenda oma litsents%3$s, et jätkata juurdepääsu automaatsetele tõlgetele TP AI abil, premium-lisamoodulitele, toote allalaadimistele ja automaatsetele uuendustele. %4$sUuenda kohe%5$s

en: Error:
et: Viga:

en: Something went wrong, please try again.
et: Midagi läks valesti, palun proovi uuesti.

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license has expired. <br/>Please %1$sRenew Your Licence%2$s to continue receiving access to automatic translations via TranslatePress AI, premium addons, product downloads, and automatic updates. %3$sRenew now %4$s
et: Sinu <strong>TranslatePress</strong> litsents on aegunud. <br/>Palun %1$suuenda oma litsents%2$s, et jätkata juurdepääsu automaatsetele tõlgetele TranslatePress AI abil, premium-lisamoodulitele, toote allalaadimistele ja automaatsetele uuendustele. %3$sUuenda kohe %4$s

en: License key mismatch. The license you entered doesn’t match the <strong>%1$s</strong> version you have installed. <br/>Please check that you’ve installed the correct version for your license from your %2$sTranslatePress account%3$s.
et: Litsentsivõti ei sobi. Sisestatud litsents ei vasta installitud <strong>%1$s</strong> versioonile. <br/>Palun kontrolli oma %2$sTranslatePress Account%3$s kaudu, kas oled installinud oma litsentsi jaoks õige versiooni.

en: <br/>If you have only the free plugin installed but added a paid license, please install the paid plugin from your TranslatePress account.
et: <br/>Kui oled installinud ainult tasuta plugina, kuid lisanud makstud litsentsi, palun installi makstud plugin oma TranslatePress Account kaudu.

en: You have reached the activation limit for your <strong>%1$s</strong> license. <br/>Manage your active sites from %2$s your account %3$s.
et: Oled jõudnud oma <strong>%1$s</strong> litsentsi aktiveerimise limiidini. <br/>Halda oma aktiivseid saite %2$s oma konto %3$s kaudu.

en: Your license is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
et: Sinu litsents on selle URL jaoks keelatud. Luba see uuesti saidil <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Halda saite.

en: %1$s automatic translation requires an active license. Please %2$srenew%3$s your license or purchase a new one %4$shere%5$s.
et: %1$s automaatne tõlkimine nõuab aktiivset litsentsi. Palun %2$suuenda%3$s oma litsents või osta uus %4$ssiit%5$s.

en: Please %1$senter%2$s your license key to enable %3$s automatic translation.
et: Palun %1$ssisesta%2$s oma litsentsivõti, et võimaldada %3$s automaatset tõlkimist.

en: You have less than 5,000 TranslatePress AI words remaining. To continue automatically translating your website, please %spurchase additional AI words at a discount from your account%s.
et: Sul on jäänud vähem kui 5000 TranslatePress AI sõna. Veebisaidi automaatse tõlkimise jätkamiseks palun %sosta täiendavaid AI sõnu soodushinnaga oma kontolt%s.

en:  Error:
et:  Viga:

en: This website is already activated under a free license. Each website can only use one free license. Please upgrade to a premium plan for more TranslatePress AI words from %1$s your account %2$s.
et: See veebisait on juba aktiveeritud tasuta litsentsi alusel. Iga veebisait saab kasutada ainult ühte tasuta litsentsi. Palun täienda premium-plaanile, et saada rohkem TranslatePress AI sõnu %1$s oma konto %2$s kaudu.

en: You do not have a valid license for <strong>TranslatePress</strong>. %1$sGet one for free%2$s to get access to TranslatePress AI.
et: Sul pole kehtivat <strong>TranslatePress</strong> litsentsi. %1$sHangi see tasuta%2$s TranslatePress AI kasutamiseks.

en: <strong>NEW:</strong> The <strong>Different Domain per Language</strong> add-on is here! Boost your global SEO and create a local experience with country-specific domains like .de or .fr. Upgrade to <a href="https://translatepress.com/pricing/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl-upsell" target="_blank">TranslatePress Business or Developer</a> to access it + more premium perks!
et: <strong>UUS:</strong> <strong>Different Domain per Language</strong> lisamoodul on saadaval! Tõsta oma globaalset SEO ja loo kohalik kogemus riigispetsiifiliste domeenidega nagu .de või .fr. Täienda <a href="https://translatepress.com/pricing/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl-upsell" target="_blank">TranslatePress Business või Developer</a> versioonile, et saada juurdepääs sellele ja teistele premium-eelistele!

en: <strong>NEW:</strong> The <strong>Different Domain per Language</strong> add-on is here! Boost your global SEO and create a local experience with country-specific domains like .de or .fr. <a href="https://translatepress.com/docs/addons/different-domain-per-language/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl" target="_blank">Learn more</a>.
et: <strong>UUS:</strong> <strong>Different Domain per Language</strong> lisamoodul on saadaval! Tõsta oma globaalset SEO ja loo kohalik kogemus riigispetsiifiliste domeenidega nagu .de või .fr. <a href="https://translatepress.com/docs/addons/different-domain-per-language/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl" target="_blank">Loe lähemalt</a>.

en: The daily quota for machine translation characters exceeded. Please check the <strong>TranslatePress -> <a href="%s">Automatic Translation</a></strong> page for more information.
et: Päevane masintõlke tähemärkide kvoot on ületatud. Palun vaata lisateavet lehel <strong>TranslatePress -> <a href="%s">Automaatne tõlkimine</a></strong>.

en: Marketing optin
et: Turundusnõusolek

en: Opt in to our security and feature updates notifications, and non-sensitive diagnostic tracking.
et: Nõustu meie turbe- ja funktsiooniuuenduste teadete ning mittetundlike diagnostiliste jälgimisandmetega.

en: TranslatePress Preferred User Language
et: TranslatePressi eelistatud kasutajakeel

en: Preferred language to navigate the site
et: Eelistatud keel saidil navigeerimiseks

en: The language is automatically set based by the last visited language by the user.
et: Keel määratakse automaatselt kasutaja viimati külastatud keele põhjal.

en: Always use this language
et: Kasuta alati seda keelt

en: By checking this setting the preferred language will remain the one selected above, without the possibility of being changed in the frontend.<br>This language will be used in different operations such as sending email to the user.
et: Selle seade märkimisel jääb eelistatud keeleks ülal valitud keel, ilma et seda saaks avalikus vaates muuta.<br>Seda keelt kasutatakse erinevates toimingutes, näiteks kasutajale e-kirja saatmisel.

en: Hello! Seems like you've been using <strong>TranslatePress</strong> for a while now to translate your website. That's awesome!
et: Tere! Paistab, et <strong>TranslatePress</strong> on teie veebisaidi tõlkimiseks juba mõnda aega kasutuses olnud. See on suurepärane!

en: If you can spare a few moments to rate it on WordPress.org it would help us a lot (and boost my motivation).
et: Kui leiate mõne hetke, et seda WordPress.org-is hinnata, aitaksite meid palju (ja tõstaksite mu motivatsiooni).

en: ~ Razvan, developer of TranslatePress
et: ~ Razvan, TranslatePress arendaja

en: Rate TranslatePress on WordPress.org plugin page
et: Hinda TranslatePress WordPress.org pistikprogrammi lehel

en: Ok, I will gladly help!
et: Jah, aitan hea meelega!

en: No, thanks.
et: Ei, aitäh.

en: Full Language Names
et: Täielikud keelenimed

en: Short Language Names
et: Lühikesed keelenimed

en: Flags with Full Language Names
et: Lipud täielike keelenimedega

en: Flags with Short Language Names
et: Lipud lühikeste keelenimedega

en: Only Flags
et: Ainult lipud

en: Full Language Names No HTML
et: Täielikud keelenimed ilma HTML-ta

en: Bottom Right
et: All paremal

en: Bottom Left
et: All vasakul

en: Top Right
et: Üleval paremal

en: Top Left
et: Üleval vasakul

en: Dark
et: Tume

en: Light
et: Hele

en: Deactivate
et: Deaktiveeri

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Invalid language code. Please try again.
et: Kehtetu keelekood. Palun proovi uuesti.

en: Language codes can contain only A-Z a-z 0-9 - _ characters. Check your language codes in TranslatePress General Settings.
et: Keelekoodid võivad sisaldada ainult A-Z a-z 0-9 - _ märke. Kontrolli oma keelekoode TranslatePressi üldseadetes.

en: Error! Duplicate URL slug values.
et: Viga! URL slug duplikaatväärtused.

en: You cannot select two languages that have the same <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ISO_639-1_codes" target="_blank">iso code</a> but different formalities because doing so will lead to duplicate <a href="https://developers.google.com/search/docs/specialty/international/localized-versions" target="_blank">hreflang tags</a>.
et: Sa ei saa valida kahte keelt, millel on sama <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ISO_639-1_codes" target="_blank">ISO kood</a>, kuid erinev vormilisus, kuna see tekitab dubleeritud <a href="https://developers.google.com/search/docs/specialty/international/localized-versions" target="_blank">hreflang märgendid</a>.

en: Duplicate language detected.<br>Each language can only be added once to ensure accurate translation management.<br> Please change the duplicate language entry and try again.
et: Tuvastati korduv keel.<br>Iga keelt saab lisada ainult üks kord, et tagada täpne tõlkehaldus.<br>Palun muuda korduv keelekirje ja proovi uuesti.

en: Current Language
et: Praegune keel

en: Opposite Language
et: Vastupidine keel

en: General
et: Üldine

en: Translate Site
et: Tõlgi saiti

en: Addons
et: Lisad

en: License
et: Litsents

en: Settings
et: Seaded

en: Activate License
et: Aktiveeri litsents

en: Pro Features
et: Pro funktsioonid

en: Need Help?
et: Vajad abi?

en: Recent community discussions
et: Hiljutised kogukonna arutelud

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Unable to load forum posts
et: Foorumi postitusi ei õnnestunud laadida.

en: Ask a Question
et: Esita küsimus

en: View All Topics
et: Vaata kõiki teemasid

en: by
et: postitas

en: Have a question?
et: Kas sul on küsimus?

en: Get help directly from the plugin developers, suggest improvements, or share your feedback!
et: Saa abi otse pistikprogrammi arendajatelt, soovita täiustusi või jaga tagasisidet!

en: Tip for faster help:
et: Nipp kiirema abi saamiseks:

en: Include what you tried, what you expected, and what happened. Screenshots help!
et: Kirjelda, mida proovisid, mida ootasid ja mis juhtus. Ekraanipildid aitavad!

en: Toggle support chat
et: Lülita tugivestlus sisse/välja

en: Ask the community
et: Küsi kogukonnalt

en: Close
et: Sulge

en: Empty feed response
et: Tühi voo vastus

en: Unable to parse feed
et: Voo töötlemine ebaõnnestus

en: Just now
et: Just nüüd

en: %d hour ago | %d hours ago
et[0]: %d tund tagasi
et[1]: %d tundi tagasi

en: %d day ago | %d days ago
et[0]: %d päev tagasi
et[1]: %d päeva tagasi

en: Source
et: Allikas

en: Alt attribute
et: Alt atribuut

en: Title attribute
et: Pealkirja atribuut

en: Anchor link
et: Ankru link

en: Placeholder attribute
et: Kohahoidja atribuut

en: Submit attribute
et: Saatmise atribuut

en: Text
et: Tekst

en: Video Poster
et: Video pisipilt

en: plural form
et: mitmuse vorm

en: one
et: üks

en: few
et: mõned

en: many
et: paljud

en: other
et: muu

en: Saved
et: Salvestatud

en: Save
et: Salvesta

en: Saving translation...
et: Tõlget salvestatakse...

en: You have unsaved changes!
et: Sul on salvestamata muudatusi!

en: Discard changes
et: Loobu muudatustest

en: Discard All
et: Loobu kõigist

en: Loading Strings...
et: Sõnede laadimine...

en: Select string to translate...
et: Vali sõne tõlkimiseks...

en: Close Editor
et: Sulge redaktor

en: From
et: Alates

en: To
et: Kuni

en: Add Media
et: Lisa meedium

en: Other languages
et: Teised keeled

en: Context
et: Kontekst

en: View Website As
et: Vaata veebisaiti kui

en: Available in our Pro Versions
et: Saadaval meie Pro versioonides

en: Select or Upload Media
et: Vali või laadi üles meedium

en: Use this media
et: Kasuta seda meediumi

en: Translate
et: Tõlgi

en: Translate entire block element
et: Tõlgi kogu plokkelement

en: Split block to translate strings individually
et: Tükelda plokk sõnede eraldi tõlkimiseks

en: Save changes to translation. Shortcut: CTRL(⌘) + S
et: Salvesta tõlkemuudatused. Kiirklahv: CTRL(⌘) + S

en: Navigate to next string in dropdown list. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Right Arrow
et: Liigu järgmise sõne juurde ripploendis. Otsetee: CTRL(⌘) + ALT + parem nooleklahv

en: Navigate to previous string in dropdown list. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Left Arrow
et: Liigu eelmise sõne juurde ripploendis. Otsetee: CTRL(⌘) + ALT + vasak nooleklahv

en: Discard all changes. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Z
et: Hülga kõik muudatused. Kiirklahv: CTRL(⌘) + ALT + Z

en: Discard changes to this text box. To discard changes to all text boxes use shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Z
et: Hülga selle tekstikasti muudatused. Kõigi tekstikastide muudatuste hülgamiseks kasuta kiirklahvi: CTRL(⌘) + ALT + Z

en: Dismiss tooltip
et: Sulge vihje

en: Quick Intro
et: Kiire tutvustus

en: Are you sure you want to split this phrase into smaller parts?
et: Kas olete kindel, et soovite selle fraasi väiksemateks osadeks jagada?

en: This string is not ready for translation yet. <br>Try again in a moment...
et: See sõne ei ole veel tõlkimiseks valmis. <br>Proovi hetke pärast uuesti...

en: For this option to work, please update the Browse as other role add-on to the latest version.
et: Selle valiku toimimiseks värskendage lisamoodul Browse as other role uusimale versioonile.

en: To translate slugs, please update the SEO Pack add-on to the latest version.
et: Slugide tõlkimiseks palun uuenda SEO Pack lisamoodul viimasele versioonile.

en: You can add a new language from <a href="%s">Settings->TranslatePress</a>
et: Uue keele saate lisada menüüst <a href="%s">Seaded->TranslatePress</a>

en: However, you can still use TranslatePress to <strong style="background: #f5fb9d;">modify gettext strings</strong> available in your page.
et: Siiski saad kasutada TranslatePressi, et <strong style="background: #f5fb9d;">muuta gettext sõnesid</strong>, mis on oma lehel saadaval.

en: Strings that are user-created cannot be modified, only those from themes and plugins.
et: Kasutaja loodud sõnesid ei saa muuta, ainult need, mis pärinevad teemadest ja pluginatest.

en: Extra Translation Features
et: Täiendavad tõlkefunktsioonid

en: Support for 130+ Extra Languages
et: Tugi 130+ täiendavale keelele

en: Access to TranslatePress AI
et: Juurdepääs TranslatePress AI-le

en: Translate SEO Title, Description, Slug
et: Tõlgi SEO pealkiri, kirjeldus ja slug

en: Publish only when translation is complete
et: Avalda ainult siis, kui tõlge on valmis

en: Translate by Browsing as User Role
et: Tõlkimine teise rollina sirvides

en: Different Menu Items for each Language
et: Erinevad menüüelemendid iga keele jaoks

en: Automatic User Language Detection
et: Automaatne kasutaja keele tuvastamine

en: Upgrade to PRO
et: Uuenda PRO-ks

en: Upgrade to PRO with our biggest discount of the year!
et: Uuenda PRO-ks meie aasta suurima allahindlusega!

en: This Black Friday, get access to these features and more at a fraction of the costs:
et: Sellel Black Friday'l saa juurdepääs neile funktsioonidele ja paljule muule murdosa hinnaga:

en: No available suggestions
et: Soovitusi pole saadaval

en: Suggestions from translation memory
et: Soovitused tõlkemälust

en: Click to Copy
et: Klõpsa kopeerimiseks

en: Human Translation
et: Inimtõlge

en: Machine Translation
et: Masintõlge

en: Text on this page is %s% translated into all languages.
et: Selle lehe tekst on %s% tõlgitud kõigisse keeltesse.

en: %1$s% of text on this page is translated into %2$s.
et: %1$s% selle lehe tekstist on tõlgitud keelde %2$s.

en: This page is %1$s% translated into %2$s.
et: See leht on %1$s% tõlgitud keelde %2$s.

en: The slug that you are trying to edit is present in other slug types:%s%. Editing it will replace each occurrence, regardless of the current type.
et: Slug, mida üritad muuta, esineb ka teistes slug tüüpides: %s. Selle muutmisel asendatakse iga esinemine, olenemata praegusest tüübist.

en: Hover any text on the page, click %s,<br> then modify the translation in the sidebar.
et: Liigu hiirega suvalise teksti kohale lehel, klõpsa %s,<br> seejärel muuda tõlget külgribal.

en: Don't forget to Save Translation. Use keyboard shortcut CTRL(⌘) + S
et: Ära unusta tõlget salvestada. Kasuta klaviatuuri otseteed CTRL(⌘) + S

en: Switch language to see the translation changes directly on the page.
et: Vaheta keelt, et näha tõlkemuudatusi otse lehel.

en: Search for any text in this page in the dropdown.
et: Otsi suvalist teksti sellel lehel rippmenüüst.

en: Your %s license has <span class="trp-license-status-emphasized">expired</span>.
et: Sinu %s litsents on <span class="trp-license-status-emphasized">aegunud</span>.

en: Please renew your license to continue receiving access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support.
et: Palun uuenda oma litsents, et jätkata juurdepääsu saamist TranslatePress AI-le, premium-lisadele, automaatsetele uuendustele ja toele.

en: Renew Now
et: Uuenda nüüd

en: <strong>This Black Friday, renew your license at a special price</strong> to continue receiving access to product downloads, automatic updates, and support.
et: <strong>Sellel mustal reedel uuenda oma litsents erihinnaga</strong>, et jätkata juurdepääsu saamist toodete allalaadimistele, automaatsetele uuendustele ja toele.

en: Get Deal
et: Saa pakkumine

en: Your %s license was <span class="trp-license-status-emphasized">refunded</span>.
et: Sinu %s litsents <span class="trp-license-status-emphasized">tagastati</span>.

en: Please purchase a new license to continue receiving access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support.
et: Palun osta uus litsents, et jätkata juurdepääsu saamist TranslatePress AI-le, premium-lisadele, automaatsetele uuendustele ja toele.

en: Purchase a new license
et: Osta uus litsents

en: Your %s license is <span class="trp-license-status-emphasized">missing or invalid</span>.
et: Sinu %s litsents on <span class="trp-license-status-emphasized">puuduv või kehtetu</span>.

en: Please enter a valid license to get access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support. Need a license key? %1$sPurchase one now%2$s
et: Sisesta kehtiv litsents, et saada juurdepääs TranslatePress AI-le, premium lisadele, automaatsetele uuendustele ja tugile. Vajad litsentsivõtit? %1$sOsta kohe%2$s

en: Enter a valid license
et: Sisesta kehtiv litsents

en: Slugs
et: Slugid

en: Meta Information
et: Metaandmed

en: String List
et: Sõnede loend

en: Gettext Strings
et: Gettext sõned

en: Images
et: Pildid

en: Videos
et: Videod

en: Audios
et: Audiod

en: Dynamically Added Strings
et: Dünaamiliselt lisatud sõned

en: Translation Editor
et: Tõlkimisredaktor

en: Edit translations by visually selecting them on each site page
et: Muuda tõlkeid, valides need visuaalselt igal saidi leheküljel

en: String Translation
et: Sõne tõlkimine

en: Edit url slug translations, plugins and theme translation (emails, forms etc.)
et: Muuda URL slug tõlkeid, pluginate ja teema tõlkeid (e-kirjad, vormid jne.)

en: Current User
et: Praegune kasutaja

en: Logged Out
et: Väljalogitud

en: Translate Page
et: Tõlgi leht

en: Add a New Language
et: Lisa uus keel

en: Get a Free AI License
et: Hangi tasuta AI-litsents

en: Your License is Invalid
et: Teie litsents on kehtetu

en: Get More AI Words (%d left)
et: Hangi rohkem AI-sõnu (%d jäänud)

en: Opens post in the translation editor. Post must be saved as draft or published beforehand.
et: Avab postituse tõlkeredaktoris. Postitus peab olema eelnevalt salvestatud mustandina või avaldatuna.

en: Security check
et: Turvakontroll

en: <strong>Warning:</strong> Some strings have possibly incorrectly encoded characters. This may result in breaking the queries, rendering the page untranslated in live mode. Consider revising the following strings or their method of outputting.
et: <strong>Hoiatus:</strong> Mõned stringid võivad sisaldada vigaselt kodeeritud märke. See võib rikkuda päringuid, mille tõttu jääb leht reaalajas tõlkimata. Kaaluge järgmiste stringide või nende väljastamise viisi ülevaatamist.

en: TranslatePress data update
et: TranslatePressi andmete värskendamine

en: We need to update your translations database to the latest version.
et: Peame teie tõlkide andmebaasi uusimale versioonile värskendama.

en: Updating will allow editing translations of localized text from plugins and theme. Existing translation will still work as expected.
et: Värskendamine võimaldab redigeerida pistikprogrammide ja teema lokaliseeritud tekstide tõlkeid. Olemasolev tõlge töötab endiselt ootuspäraselt.

en: IMPORTANT: It is strongly recommended to first backup the database!
    Are you sure you want to continue?
et: OLULINE: Andmebaasi varundamine enne jätkamist on tungivalt soovitatav!
    Kas olete kindel, et soovite jätkata?

en: Run the updater
et: Käivita värskendaja

en: Updating will allow editing translations of slugs. Existing translation will still work as expected.
et: Uuendamine võimaldab slugide tõlkeid muuta. Olemasolev tõlge töötab endiselt ootuspäraselt.

en: Please activate the SEO Addon from <br/>WordPress -> Settings -> TranslatePress -> Addons section
et: Palun aktiveerige SEO-lisa jaotisest<br/>WordPress -> Seaded -> TranslatePress -> Lisad

en: Go to Addons
et: Mine lisadesse

en: The SEO Pack add-on allows translation of all the URL slugs:
et: SEO Packi lisamoodul võimaldab kõigi URL-slugide tõlkimist:

en: Taxonomy slugs
et: Taksonoomia slugid

en: Term slugs
et: Terminite slugid

en: Post slugs (this includes pages and custom post types)
et: Postituste slugid (selle hulka kuuluvad lehed ja kohandatud postitüübid)

en: Post type base slugs
et: Postitüüpide baasslugid

en: WooCommerce slugs
et: WooCommerce'i slugid

en: The SEO Pack add-on is available with ALL premium versions of the plugin.
et: SEO Pack lisamoodul on saadaval KÕIGIS plugina tasulistes versioonides.

en: Upgrade to Pro
et: Uuenda Pro-ks

en: Description
et: Kirjeldus

en: Article Section
et: Artikli sektsioon

en: Article Tag
et: Artikli silt

en: OG Title
et: OG pealkiri

en: OG Site Name
et: OG saidi nimi

en: OG Description
et: OG kirjeldus

en: OG Image Alt
et: OG pildi alt-tekst

en: Twitter Title
et: Twitteri pealkiri

en: Twitter Description
et: Twitteri kirjeldus

en: Twitter Image Alt
et: Twitteri pildi alt-tekst

en: Page Title
et: Lehe pealkiri

en: Dublin Core Title
et: Dublin Core pealkiri

en: Dublin Core Description
et: Dublin Core kirjeldus

en: OG Image
et: OG pilt

en: OG Image Secure URL
et: OG pildi turvaline URL

en: Twitter Image
et: Twitteri pilt

en: Removing cdata dictionary strings for language %s...
et: Eemaldatakse CDATA sõnastiku stringe keele %s jaoks...

en: Removing untranslated dictionary links for language %s...
et: Eemaldatakse tõlkimata sõnastiku lingid keele %s jaoks...

en: Removing duplicated gettext strings for language %s...
et: Eemaldatakse korduvaid gettext-stringe keele %s jaoks...

en: Removing duplicated dictionary strings for language %s...
et: Eemaldatakse korduvaid sõnastiku stringe keele %s jaoks...

en: Removing untranslated dictionary strings where translation is available for language %s...
et: Eemaldatakse tõlkimata sõnastiku stringe, mille tõlge on saadaval, keele %s jaoks...

en: Inserting original strings for language %s...
et: Sisestatakse algupäraseid stringe keele %s jaoks...

en: Cleaning original strings table for language %s...
et: Puhastatakse algupäraste stringide tabelit keele %s jaoks...

en: Updating original string ids for language %s...
et: Uuendatakse algupäraste stringide ID-sid keele %s jaoks...

en: Regenerating original meta table for language %s...
et: Originaalmeta tabeli taasloomine keele %s jaoks...

en: Cleaning original meta table for language %s...
et: Originaalmeta tabeli puhastamine keele %s jaoks...

en: Replacing original id NULL with value for language %s...
et: Originaal-ID NULL-i asendamine väärtusega keele %s jaoks...

en: Inserting gettext original strings for language %s...
et: Sisestatakse gettexti algupäraseid stringe keele %s jaoks...

en: Cleaning gettext original strings table for language %s...
et: Puhastatakse gettexti algupäraste stringide tabelit keele %s jaoks...

en: Updating gettext original string ids for language %s...
et: Uuendatakse gettexti algupäraste stringide ID-sid keele %s jaoks...

en: Migrating taxonomy and post type base slugs to new table structure...
et: Migreeritakse taksonoomia ja postitüüpide baasslugisid uude tabelistruktuuri...

en: Migrating post slugs to new table structure for language %s...
et: Migreeritakse postituste slugisid uude tabelistruktuuri keele %s jaoks...

en: Migrating term slugs to new table structure for language %s...
et: Terminite slugide migreerimine uude tabeli struktuuri keele %s jaoks...

en: Finishing up...
et: Lõpetamine...

en: Database optimization did not complete successfully. We recommend restoring the original database or <a href="%s" >trying again.</a>
et: Andmebaasi optimeerimine ei lõppenud edukalt. Soovitame algse andmebaasi taastamist või <a href="%s" >uuesti proovimist.</a>

en: Update aborted! Your user account doesn't have the capability to perform database updates.
et: Uuendamine katkestatud! Teie kasutajakontol puudub õigus andmebaasi uuendusi teha.

en: Update aborted! Invalid nonce.
et: Uuendamine katkestatud! Kehtetu nonce.

en: Update aborted! Incorrect action.
et: Uuendamine katkestatud! Vale toiming.

en: Update aborted! Incorrect language code.
et: Uuendamine katkestatud! Vigane keelekood.

en: Updating database to version %s+
et: Andmebaasi uuendamine versioonile %s+

en: Processing table for language %s...
et: Tabeli töötlemine keele %s jaoks...

en: Back to TranslatePress Settings
et: Tagasi TranslatePressi seadete juurde

en: Successfully updated database!
et: Andmebaas edukalt uuendatud!

en:  done.
et:  tehtud.

en: All individual TranslatePress add-on plugins <a href="%1$s" target="_blank">have been discontinued</a> and are now included in the premium Personal, Business and Developer versions of TranslatePress. Please log into your <a href="%2$s" target="_blank">account page</a>, download the new premium version and install it. Your individual addons settings will be ported over.
et: Kõik eraldiseisvad TranslatePressi lisamoodulid <a href="%1$s" target="_blank">on lõpetatud</a> ja on nüüd kaasatud TranslatePressi tasulistesse Personal, Business ja Developer versioonidesse. Palun logi sisse oma <a href="%2$s" target="_blank">konto lehele</a>, laadi alla uus tasuline versioon ja installi see. Sinu eraldiseisvate lisamoodulite seaded kantakse üle.

en: Brand-new Language Switcher Settings are here!
et: Täiesti uued keelelüliti seaded on saadaval!

en: Explore pre-made templates, switch colors, flag styles, spacing, layouts & more. Use the live preview to perfect your switcher in seconds.
et: Uuri valmismalle, muuda värve, lipu stiile, vahesid, paigutusi ja muud. Kasuta reaalajas eelvaadet, et täiusta oma lüliti sekunditega.

en: Start customizing
et: Alusta kohandamist

en: Read documentation
et: Loe dokumentatsiooni

en: <strong>TranslatePress</strong> requires <strong><a href="http://php.net/manual/en/book.mbstring.php">Multibyte String PHP library</a></strong>. Please contact your server administrator to install it on your server.
et: <strong>TranslatePress</strong> nõuab <strong><a href="http://php.net/manual/en/book.mbstring.php">Multibyte String PHP teeki</a></strong>. Palun võtke ühendust oma serveri administraatoriga, et see teie serverisse installida.

en: Detected long query limitation on WPEngine hosting. Some large pages may appear untranslated. You can remove limitation by adding the following to your site’s wp-config.php: define( 'WPE_GOVERNOR', false );
et: Tuvastati pika päringu piirang WPEngine hostimisel. Mõned suured lehed võivad olla tõlkimata. Piirangu saab eemaldada, lisades järgmise oma saidi wp-config.php faili: define( 'WPE_GOVERNOR', false );

en: Custom Language Flag
et: Kohandatud keelelipp

en: The Language code of the added custom language cannot be empty.
et: Lisatud kohandatud keele keelekood ei saa olla tühi.

en: The Language code of the added custom language is invalid.
et: Lisatud kohandatud keele keelekood on vigane.

en: The Automatic Translation Code of the added custom language is invalid.
et: Lisatud kohandatud keele automaattõlke kood on vigane.

en: TranslatePress Add-ons
et: TranslatePressi lisamoodulid

en: You must first purchase this version to have access to the addon %1$shere%2$s
et: Sa pead kõigepealt ostma selle versiooni, et saada juurdepääs lisamoodulile %1$ssiit%2$s.

en: Please %1$senter your license%2$s key first, to activate this addon.
et: Palun %1$ssisesta oma litsentsi%2$s võti kõigepealt, et see lisa aktiveerida.

en: You need an active license to have access to the addon. Renew or purchase a new one %1$shere%2$s.
et: Selle lisa kasutamiseks on vaja aktiivset litsentsi. Uuenda või osta uus %1$ssiit%2$s.

en: Advanced Add-ons
et: Täpsemad lisad

en: These addons extend your translation plugin and are available in the Developer, Business and Personal plans.
et: Need lisad laiendavad sinu tõlkepluginat ja on saadaval Developer, Business ja Personal plaanides.

en: SEO support for page slug, page title, description and facebook and twitter social graph information. The HTML lang attribute is properly set.
et: SEO tugi lehe slugi, lehe pealkirja, kirjelduse ning Facebooki ja Twitteri sotsiaalse graafiku info jaoks. HTML lang atribuut on korrektselt määratud.

en: Multiple Languages
et: Mitmed keeled

en: Add as many languages as you need for your project to go global. Publish your language only when all your translations are done.
et: Lisa oma projekti jaoks nii palju keeli, kui vajad, et see globaalseks muuta. Avalda keel alles siis, kui kõik tõlked on valmis.

en: Pro Add-ons
et: Pro lisad

en: These addons extend your translation plugin and are available in the Business and Developer plans.
et: Need lisad laiendavad sinu tõlkepluginat ja on saadaval Business ja Developer plaanides.

en: DeepL Automatic Translation
et: DeepL automaatne tõlkimine

en: Automatically translate your website through the DeepL API.
et: Tõlgi oma veebisait automaatselt DeepL API kaudu.

en: Prompts visitors to switch to their preferred language based on their browser settings or IP address and remembers the last visited language.
et: Soovitab külastajatel lülituda oma eelistatud keelele brauseri seadete või IP-aadressi alusel ning jätab meelde viimati külastatud keele.

en: Translator Accounts
et: Tõlkijate kontod

en: Create translator accounts for new users or allow existing users that are not administrators to translate your website.
et: Loo tõlkijate kontod uutele kasutajatele või luba olemasolevatel kasutajatel, kes pole administraatorid, oma veebisaiti tõlkida.

en: Browse As User Role
et: Sirvi kasutajarollina

en: Navigate your website just like a particular user role would. Really useful for dynamic content or hidden content that appears for particular users.
et: Navigeeri oma veebisaidil nagu seda teeks kindel kasutajaroll. Väga kasulik dünaamilise või peidetud sisu jaoks, mis kuvatakse kindlatele kasutajatele.

en: Navigation Based on Language
et: Keelepõhine navigeerimine

en: Configure different menu items for different languages.
et: Seadista erinevate keelte jaoks erinevad menüüelemendid.

en: Different Domain per Language
et: Erinev domeen keele kohta

en: Connect separate domains or subdomains to each of your translated versions. Strengthen your brand’s local identity and boost SEO performance for every language you support.
et: Ühenda eraldi domeenid või alamdomeenid iga oma tõlgitud versiooniga. Tugevenda oma kaubamärgi kohalikku identiteeti ja tõsta SEO tulemuslikkust iga keele jaoks, mida toetad.

en: Recommended Plugins
et: Soovitatud pluginad

en: A short list of plugins you can use to extend your website.
et: Lühike nimekiri pluginatest, millega saad oma veebisaiti laiendada.

en: Capture more user information on the registration form with the help of Profile Builder's custom user profile fields and/or add an Email Confirmation process to verify your customers accounts.
et: Kogu registreerimisvormil rohkem kasutajateavet Profile Builderi kohandatud kasutajaprofiili väljade abil ja/või lisa e-posti kinnitamise protsess oma klientide kontode kinnitamiseks.

en: Accept user payments, create subscription plans and restrict content on your membership site.
et: Võta vastu kasutajate makseid, loo tellimusplaane ja piira sisu oma liikmelisusveebisaidil.

en: Create no-code automations and workflows on your WordPress site. Easily connect your plugins, sites and apps together.
et: Loo koodivabu automatiseerimisi ja töövooge oma WordPressi saidil. Ühenda hõlpsalt oma pluginad, saidid ja rakendused omavahel.

en: Save Changes
et: Salvesta muudatused

en: TranslatePress Errors
et: TranslatePressi vead

en: There are no logged errors.
et: Logitud vigu ei ole.

en: Change language
et: Muuda keelt

en: Website language selector
et: Veebisaidi keelevalija

en: WordPress Translation Plugin
et: WordPressi tõlkeplugin

en: Available languages
et: Saadaolevad keeled

en: Language Switcher update notice
et: Keelelüliti uuendamise teade

en: Legacy language switcher is currently enabled
et: Pärandkeelelüliti on praegu lubatud

en: We’ve upgraded the switcher for richer customization and a better user experience.<br>In order to use the new configurator, turn off <strong>Load legacy language switcher</strong>.
et: Uuendasime lülitit rikkalikuma kohandamise ja parema kasutajakogemuse jaoks.<br>Uue konfiguraatori kasutamiseks lülita välja <strong>Laadi pärandkeelelüliti</strong>.

en: Note: You can switch back anytime from <strong>Advanced Settings → <a href="%s">Troubleshooting</a></strong>.
et: Märkus: saate igal ajal lülituda tagasi jaotises <strong>Täpsemad seaded → <a href="%s">Tõrkeotsing</a></strong>.

en: Enable the new switcher
et: Luba uus vahetaja

en: Your License Key is valid.
et: Teie litsentsivõti on kehtiv.

en: Your License Key is invalid.
et: Teie litsentsivõti on kehtetu.

en: Your License has expired.
et: Teie litsents on aegunud.

en: Deactivate License
et: Deaktiveeri litsents

en: Add a license key
et: Lisa litsentsivõti

en: License Key
et: Litsentsivõti

en: Manage your license in your %1$s.
et: Halda oma litsentsi oma lehel %1$s.

en: Account Page
et: Kontoleht

en: Don’t have a TranslatePress AI License Key?
et: Kas teil pole TranslatePress AI litsentsivõtit?

en: You can get one for %1$sfree%2$s, by creating a free account. It includes:
et: Saate selle hankida %1$stasuta%2$s, luues tasuta konto. Sellega kaasneb:

en: Access to TranslatePress AI for instant automatic translations
et: Juurdepääs TranslatePress AI-le koheste automaatsete tõlkide jaoks.

en: 2000 AI words to translate automatically
et: 2000 AI-sõna automaatseks tõlkimiseks.

en: Get a free License Today
et: Hankige täna tasuta litsents.

en: Debug Information
et: Silumisteave

en: Debug Data for License Checking
et: Silumisandmed litsentsi kontrollimiseks.

en: Debug Data for License Activation
et: Silumisandmed litsentsi aktiveerimiseks.

en: Get more AI words and unlock all features with TranslatePress Pro.
et: Hankige rohkem AI-sõnu ja avage kõik funktsioonid TranslatePress Pro-ga.

en: Upgrade now ↗
et: Uuenda nüüd ↗

en: Already purchased a Premium version?
et: Oled juba Premium versiooni ostnud?

en: Go to your %1$s
et: Mine oma %1$s

en: TranslatePress.com Account
et: TranslatePress.com konto

en: Download & Install the Pro plugin
et: Laadi alla ja installi Pro plugin

en: Learn More
et: Loe lähemalt

en: Get a translation volume estimate with a detailed breakdown per page
et: Hangi tõlkemahu hinnang koos detailse leheküljepõhise jaotusega

en: Find how many translatable words are on your website
et: Leia, kui palju tõlkimiseks sobivaid sõnu on sinu veebisaidil

en: Enable Automatic Translation
et: Luba automaatne tõlkimine

en: To use <strong>DeepL</strong> for automatic translation, activate this Pro add-on from the <a href="%1$s" target="_self" title="%2$s">%2$s</a>.
et: Kasutamaks <strong>DeepL</strong>-i automaatset tõlkimist, aktiveeri see Pro lisamoodul: <a href="%1$s" target="_self" title="%2$s">%2$s</a>.

en: <strong>DeepL</strong> automatic translation is available as a <a href="%1$s" target="_blank" title="%2$s">%2$s</a>.
et: <strong>DeepL</strong>-i automaatne tõlkimine on saadaval kui <a href="%1$s" target="_blank" title="%2$s">%2$s</a>.

en: By upgrading you'll get access to all paid add-ons, premium support and help fund the future development of TranslatePress.
et: Uuendades saad ligipääsu kõigile tasulistele lisamoodulitele, premium-toele ning aitad kaasa TranslatePress-i tulevase arenduse rahastamisele.

en: Please note that DeepL API usage is paid separately. See <a href="https://www.deepl.com/pro.html#developer">DeepL pricing information</a>.
et: Pane tähele, et DeepL API kasutamine on eraldi tasuline. Vaata <a href="https://www.deepl.com/pro.html#developer">DeepL-i hinnateavet</a>.

en: TranslatePress Pro Add-ons
et: TranslatePress Pro lisamoodulid

en: Test API credentials
et: Testi API tunnuseid

en: Check if the selected translation engine is configured correctly.
et: Kontrolli, kas valitud tõlkemootor on õigesti seadistatud.

en: Alternative Engines
et: Alternatiivsed mootorid

en: Switch to TranslatePress AI
et: Lülitu üle TranslatePress AI-le

en: Integrate machine translation directly with your WordPress website.
et: Integreeri masintõlge otse oma WordPressi veebisaidiga.

en: More info
et: Lisateave

en: Choose which engine you want to use in order to %1$s automatically translate your website.
et: Vali, millist mootorit soovid kasutada selleks, et %1$s automaatselt oma veebisaiti tõlkida.

en: Automatic Translation Settings
et: Automaattõlke seaded

en: AI Words Low Notification
et: Madala AI-sõnade arvu teavitus

en: Receive an email notification when your TranslatePress AI word count drops below the specified threshold.
et: Saate e-posti teavituse, kui TranslatePress AI sõnade arv langeb alla määratud lävendi.

en: This feature is only available when using the TranslatePress AI translation engine.
et: See funktsioon on saadaval ainult TranslatePress AI tõlkemootori kasutamisel.

en: Notification Email
et: Teavituse e-posti aadress

en: The email address where the low AI words notification will be sent.
et: E-posti aadress, kuhu saadetakse teavitus madala AI-sõnade arvu kohta.

en: Word Threshold
et: Sõnade lävend

en: words
et: sõna

en: You will be notified when remaining AI words drop below this number.
et: Saate teavituse, kui järelejäänud AI-sõnade arv langeb alla selle arvu.

en: Automatically Translate Slugs
et: Tõlgi slugid automaatselt

en: Generate automatic translations of slugs for posts, pages and Custom Post Types.<br/>The slugs will be automatically translated starting with the second refresh of each page.
et: Genereeritakse automaatsed slugide tõlked postituste, lehtede ja kohandatud postitüüpide jaoks.<br/>Slugid tõlgitakse automaatselt alates iga lehe teisest värskendusest.

en: This feature is only available in the paid version. Upgrade TranslatePress and unlock more premium features.
et: See funktsioon on saadaval ainult tasulises versioonis. Uuenda TranslatePress ja ava rohkem premium-funktsioone.

en: Requires <a href="%s" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank">SEO Pack Add-on</a> to be installed and activated.
et: Nõuab <a href="%s" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank">SEO Pack lisamooduli</a> installimist ja aktiveerimist.

en: Upgrade now
et: Uuenda nüüd

en: Block Crawlers
et: Blokeeri robotid

en: Block crawlers from triggering automatic translations on your website.<br>This will not prevent crawlers from accessing this site's pages.
et: Takistab roboteid automaatsete tõlgete käivitamast teie veebisaidil.<br>See ei takista roboteid selle saidi lehekülgedele pääsemast.

en: Limit machine translation / characters per day
et: Masintõlke piirang / märki päevas

en: Add a limit to the number of automatically translated characters so you can better budget your project.
et: Lisage automaatselt tõlgitud märkide arvule piirang, et saaksite oma projekti paremini planeerida.

en: characters per day
et: märki päevas

en: Today's Character Count:
et: Tänane märkide arv:

en: Log machine translation queries.
et: Logi masintõlke päringud.

en: Only enable for testing purposes. Can impact performance.<br>All records are stored in the wp_trp_machine_translation_log database table. Use a plugin like <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-data-access/" target="_blank">WP Data Access</a> to browse the logs or directly from your database manager (PHPMyAdmin, etc.)
et: Luba ainult testimise eesmärgil. Võib mõjutada jõudlust.<br>Kõik kirjed salvestatakse andmebaasi tabelisse wp_trp_machine_translation_log. Logide sirvimiseks kasuta pistikprogrammi nagu <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-data-access/" target="_blank">WP Data Access</a> või vaata neid otse oma andmebaasi haldurist (PHPMyAdmin jne).

en: Test API Credentials
et: Testi API volitusi

en: HTTP Referrer:
et: HTTP viitaja:

en: Use this HTTP Referrer if the API lets you restrict key usage from its Dashboard.
et: Kasuta seda HTTP viitajat, kui API võimaldab oma armatuurlaualt võtme kasutamist piirata.

en: Response
et: Vastus

en: Response Body
et: Vastuse keha

en: Entire Response From wp_remote_get():
et: Kogu vastus funktsioonist wp_remote_get():

en: All Languages
et: Kõik keeled

en: Select the languages you wish to make your website available in.
et: Vali keeled, milles soovid oma veebisaidi kättesaadavaks teha.

en: Formality
et: Ametlikkus

en: Code
et: Kood

en: Default
et: Vaikimisi

en: Formal
et: Ametlik

en: Informal
et: Mitteametlik

en: Language
et: Keel

en: This language does not support formality.
et: See keel ei toeta ametlikkust.

en: Are you sure you want to remove this language?
et: Kas oled kindel, et soovid selle keele eemaldada?

en: Custom Languages
et: Kohandatud keeled

en: To Add more languages activate the Multiple Languages Addon
et: Rohkemate keelte lisamiseks aktiveerige mitme keele lisa

en: You need an active license to add more languages. Verify in your %1$saccount%2$s that your license is valid
et: Rohkemate keelte lisamiseks on vajalik aktiivne litsents. Kontrollige oma %1$skontos%2$s, et teie litsents kehtib.

en: Please %1$senter your license%2$s key first to add more languages.
et: Palun %1$ssisestage oma litsents%2$s võti kõigepealt, et lisada rohkem keeli.

en: Adding more than two languages is a paid feature. Upgrade TranslatePress and unlock more premium features.
et: Rohkem kui kahe keele lisamine on tasuline funktsioon. Täiendage TranslatePressi ja avage rohkem tasulisi funktsioone.

en: Website Languages
et: Veebisaidi keeled

en: Default Language
et: Vaikekeel

en: Select the language your content is written in.
et: Valige keel, milles teie sisu on kirjutatud.

en: WARNING. Changing the default language will invalidate existing translations.
et: HOIATUS. Vaikekeele muutmine muudab olemasolevad tõlked kehtetuks.

en: Even changing from en_US to en_GB, because they are treated as two different languages.
et: Isegi en_US-st en_GB-ks muutmine, kuna neid käsitletakse kahe erineva keelena.

en: In most cases changing the default flag is all it is needed:
et: Enamikel juhtudel piisab vaike lipu muutmisest:

en: replace the default flag
et: asendage vaike lipp

en: Re-run Setup Wizard
et: Käivitage häälestusviisard uuesti

en: The Setup wizard allows you to quickly setup TranslatePress. You can initiate it at any time.
et: Häälestusviisard võimaldab teil kiiresti TranslatePressi seadistada. Saate selle igal ajal käivitada.

en: Language Settings
et: Keele seaded

en: Use Native language name
et: Kasutage emakeelset nime

en: Check if you want to display languages in their native names. Otherwise, languages will be displayed in English.
et: Märkige, kui soovite keeli kuvada nende emakeelsete nimedega. Vastasel juhul kuvatakse keeled inglise keeles.

en: Use a subdirectory for the default language
et: Kasutage vaikekeele jaoks alamkataloogi

en: Check if you want to add the subdirectory in the URL for the default language.</br>By checking this option, the default language seen by website visitors will become the first one in the "All Languages" list.
et: Märkige, kui soovite vaikekeele jaoks lisada URL-i alamkataloogi.</br>Selle valiku märkimisel muutub veebisaidi külastajatele nähtav vaikekeel loendis "Kõik keeled" esimeseks keeleks.

en: Force language in custom links
et: Sundke keel kohandatud linkides

en: Select Yes if you want to force custom links without language encoding to keep the currently selected language.
et: Valige Jah, kui soovite, et kohandatud lingid ilma keelekoodita säilitaksid praegu valitud keele.

en: Use shortcode on any page or widget.
et: Kasuta shortcode'i mis tahes lehel või vidinas.

en: You can also add the <a href="%s" title="Language Switcher Block Documentation">Language Switcher Block</a> in the WP Gutenberg Editor.
et: Saad lisada ka <a href="%s" title="Keelevahetaja ploki dokumentatsioon">Keelevahetaja ploki</a> WP Gutenberg toimetisse.

en: Menu item
et: Menüü üksus

en: Go to  %1$s Appearance -> Menus%2$s to add languages to the Language Switcher in any menu.
et: Mine %1$sVälimus -> Menüüd%2$s, et lisada keeli Keelevahetajasse mis tahes menüüs.

en: Learn more in our documentation.
et: Tutvu lähemalt meie dokumentatsiooniga.

en: Floating language selection
et: Ujuv keelevalik

en: Add a floating dropdown that follows the user on every page.
et: Lisa ujuv rippmenüü, mis liigub kasutajaga kaasa igal lehel.

en: Show "Powered by TranslatePress"
et: Näita "Powered by TranslatePress"

en: Show the small "Powered by TranslatePress" label in the floater language switcher.
et: Näita väikest "Powered by TranslatePress" silti ujuvas keelevahetajas.

en: 5 Days to Better Multilingual Websites
et: 5 päeva paremate mitmekeelsete veebisaitideni

en: %sJoin our FREE & EXCLUSIVE onboarding course%s and learn how to grow your multilingual traffic, reach international markets, and save time & money while getting the most out of TranslatePress!
et: %sLiitu meie TASUTA ja EKSKLUSIIVSE sisseelamiskursusega%s ja õpi, kuidas kasvatada oma mitmekeelset liiklust, jõuda rahvusvahelistele turgudele ning säästa aega ja raha, saades TranslatePressist parimat kasu!

en: Invalid email address
et: Vigane e-posti aadress

en: Your email
et: Sinu e-post

en: Sign me up!
et: Registreeri mind!

en: Sign up with your email address and receive a 5-part email guide to help you maximize the power of TranslatePress.
et: Registreeru oma e-posti aadressiga ja saa 5-osaline e-posti juhend, mis aitab sul TranslatePressi võimalusi maksimaalselt ära kasutada.

en: Dismiss email course notification
et: Peida e-posti kursuse teavitus

en: Hey %s,<br>Never miss an important update - opt in to our security and feature updates notifications, and non-sensitive diagnostic tracking.
et: Tere, %s,<br>Ära jää olulistest uuendustest ilma – luba meie turbe- ja funktsiooniuuenduste teavitused ning mittetundlik diagnostiline jälgimine.

en: Allow & Continue
et: Luba ja jätka

en: Skip
et: Jäta vahele

en: This will allow TranslatePress to:
et: See võimaldab TranslatePressil:

en: Your profile overview
et: Teie profiili ülevaade

en: Name and email address
et: Nimi ja e-posti aadress

en: Admin Notices
et: Admini teated

en: Updates, announcements, marketing, no spam
et: Uuendused, teated, turundus, rämpsposti pole

en: Plugin status & settings
et: Plugina olek ja seaded

en: Active, Deactivated, installed version and settings
et: Aktiivne, deaktiveeritud, paigaldatud versioon ja seaded

en: Privacy Policy
et: Privaatsuspoliitika

en: Terms of Service
et: Kasutustingimused

en: Support
et: Tugi

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Add Extra AI Words
et: Lisa täiendavaid AI-sõnu

en: Optimize TranslatePress database tables
et: Optimeeri TranslatePressi andmebaasi tabelid

en: <strong>IMPORTANT NOTE:</strong> Before performing this action it is strongly recommended to first backup the database.
et: <strong>OLULINE MÄRKUS:</strong> Enne selle toimingu teostamist on tungivalt soovitatav kõigepealt varundada andmebaas.

en: IMPORTANT: It is strongly recommended to first backup the database!! Are you sure you want to continue?
et: OLULINE: On tungivalt soovitatav kõigepealt varundada andmebaas!! Kas olete kindel, et soovite jätkata?

en: Operations to perform
et: Teostatavad toimingud

en: Remove CDATA for original and dictionary strings
et: Eemalda CDATA originaal- ja sõnastiku stringidelt

en: Removes CDATA from trp_original_strings and trp_dictionary_* tables.<br>This type of content should not be detected by TranslatePress. It might have been introduced in the database in older versions of the plugin.
et: Eemaldab CDATA tabelitest trp_original_strings ja trp_dictionary_*.<br>Seda tüüpi sisu ei peaks TranslatePress tuvastama.<br>See võis olla andmebaasi lisatud plugina vanemates versioonides.

en: Remove untranslated links from dictionary tables
et: Eemalda tõlkimata lingid sõnastiku tabelitest

en: Removes untranslated links and images from all trp_dictionary_* tables. These tables contain translations for user-inputted strings such as post content, post title, menus etc.
et: Eemaldab tõlkimata lingid ja pildid kõigist trp_dictionary_* tabelitest. Need tabelid sisaldavad kasutaja sisestatud stringide tõlkeid, nagu postituse sisu, postituse pealkiri, menüüd jne.

en: Remove duplicate rows for gettext strings
et: Eemalda duplikaatreaad gettext stringidest

en: Cleans up all trp_gettext_* tables of duplicate rows. These tables contain translations for themes and plugin strings.
et: Puhastab kõik trp_gettext_* tabelid duplikaatreadest. Need tabelid sisaldavad teemade ja pluginate stringide tõlkeid.

en: Remove duplicate rows for dictionary strings
et: Eemalda duplikaatreaad sõnastiku stringidest

en: Cleans up all trp_dictionary_* tables of duplicate rows. These tables contain translations for user-inputted strings such as post content, post title, menus etc.
et: Puhastab kõik trp_dictionary_* tabelid duplikaatreadest. Need tabelid sisaldavad kasutaja sisestatud stringide tõlkeid, nagu postituse sisu, postituse pealkiri, menüüd jne.

en: Remove duplicate rows for original dictionary strings
et: Eemalda duplikaatreaad originaalsetelt sõnastiku stringidelt

en: Cleans up all trp_original_strings table of duplicate rows. This table contains strings in the default language, without any translation.<br>The trp_original_meta table, which contains meta information that refers to the post parent’s ID, is also regenerated.<br>Such duplicates can appear in exceptional situations of unexpected behavior.
et: Puhastab trp_original_strings tabeli duplikaatreadest. See tabel sisaldab vaikimisi keele stringe ilma tõlketa.<br>trp_original_meta tabel, mis sisaldab metaandmeid, mis viitavad postituse vanema ID-le, taastatakse samuti.<br>Sellised duplikaadid võivad ilmneda erandlike ootamatu käitumise olukordade korral.

en: Replace gettext strings that have original ID NULL with the correct original IDs
et: Asenda gettext stringid, mille originaal-ID on NULL, õigete originaal-ID-dega

en: Fixes an edge case issue where some gettext strings have the original ID incorrectly set to NULL, causing problems in the Translation Editor.<br>This operation corrects the original IDs in the trp_gettext_* tables.<br>Only check this option if you encountered an issue in the Translation Editor where clicking the green pencil did not bring up the gettext string for translation in the left sidebar.<br>Otherwise, please leave this option unchecked because it's an intensive operation.
et: Parandab äärjuhtumi, kus mõnel gettext stringil on originaal-ID ekslikult NULL-iks seatud, mis tekitab probleeme tõlkeredaktoris.<br>See toiming parandab originaal-ID-sid trp_gettext_* tabelites.<br>Märgi see valik ainult siis, kui ilmnes tõlkeredaktoris probleem, kus rohelise pliiatsi klõpsamine ei toonud gettext stringi tõlkimiseks vasakule külgribale.<br>Vastasel juhul jäta see valik märkimata, sest see on ressursimahukas toiming.

en: Optimize Database
et: Optimeeri andmebaasi

en: Updating TranslatePress tables. Please leave this window open.
et: TranslatePress tabelite uuendamine. Palun jäta see aken avatuks.

en: The inactive languages will still be visible and active for the admin. For other users they won't be visible in the language switchers and won't be accessible either.
et: Passiivsed keeled on administraatorile endiselt nähtavad ja aktiivsed. Teistele kasutajatele ei ole need keelelülitites nähtavad ega kättesaadavad.

en: unknown
et: tundmatu

en: <strong>Extra Languages add-on</strong> requires TranslatePress version %1$s or higher. You are currently using version %2$s. Please update TranslatePress to enable this feature.
et: <strong>Extra Languages add-on</strong> nõuab TranslatePressi versiooni %1$s või uuemat. Kasutad praegu versiooni %2$s. Palun uuenda TranslatePress selle funktsiooni lubamiseks.

en: Automatic and manual slug translation changes performed when <strong>TranslatePress - Multilingual</strong> 2.8.4 was active had to be removed because of some issues with that version. All slug translations from before that version are now in use. Thank you for understanding!
et: Automaatilised ja käsitsi tehtud slugi tõlkemuudatused, mis tehti <strong>TranslatePress - Multilingual</strong> 2.8.4 aktiivsena, tuli eemaldada mõningate selle versiooni probleemide tõttu. Kõik slugi tõlked enne seda versiooni on nüüd kasutusel. Täname mõistmise eest!

en: If you absolutely need them, the removed translations can be found in tables trp_slug_original_obsolete and trp_slug_translation_obsolete.
et: Kui sa neid absoluutselt vajad, leiad eemaldatud tõlked tabelitest trp_slug_original_obsolete ja trp_slug_translation_obsolete.

en: View Docs
et: Vaata dokumentatsiooni

en: Assign different domains or subdomains to each language. When visitors access these domains, TranslatePress loads the appropriate language translation directly without redirecting.
et: Määra iga keele jaoks erinevad domeenid või alamdomeenid. Kui külastajad pääsevad nendele domeenidele ligi, laadib TranslatePress otse vastava keele tõlke ilma ümbersuunamiseta.

en: Example: %1$s for English, %2$s for Spanish, %3$s for French.
et: Näide: %1$s inglise keele jaoks, %2$s hispaania keele jaoks, %3$s prantsuse keele jaoks.

en: Before enabling:
et: Enne lubamist:

en: Ensure your domains are registered, pointed to your server, and have SSL certificates configured.
et: Veendu, et domeenid on registreeritud, suunatud serverisse ning SSL-sertifikaadid on seadistatud.

en: Domain
et: Domeen

en: Map this language to a different domain or sub-domain.
et: Seosta see keel teise domeeni või alamdomeeniga.

en: Prefill with current domain
et: Täida praeguse domeeniga

en: Check DNS
et: Kontrolli DNS-i

en: Checking DNS...
et: DNS-i kontrollimine...

en: DNS is correctly configured!
et: DNS on õigesti seadistatud!

en: DNS check failed. Please verify your domain configuration.
et: DNS-i kontroll nurjus. Palun kontrolli domeeni seadistust.

en: This domain is already assigned to another language.
et: See domeen on juba määratud teisele keelele.

en: <strong>Different Domain per Language add-on</strong> requires TranslatePress version %1$s or higher. You are currently using version %2$s. Please update TranslatePress to enable this feature.
et: <strong>Iga keele jaoks eri domeen</strong> lisamoodul nõuab TranslatePressi versiooni %1$s või uuemat. Praegu on kasutusel versioon %2$s. Palun uuenda TranslatePressi, et see funktsioon lubada.

en: Note: This option is disabled when Different Domain for Language addon is active.
et: Märkus: see valik on keelatud, kui lisamoodul Iga keele jaoks eri domeen on aktiivne.

en: Different Domain per Language: Domain is required when domain mapping is enabled. The toggle has been disabled for languages with empty domains.
et: Iga keele jaoks eri domeen: domeen on kohustuslik, kui domeenide seostamine on lubatud. Keelte puhul, mille domeen on tühi, on lüliti keelatud.

en: Different Domain per Language: The same domain cannot be assigned to multiple languages. The toggle has been disabled for duplicate domains.
et: Iga keele jaoks eri domeen: sama domeeni ei saa määrata mitmele keelele. Korduvate domeenide puhul on lüliti keelatud.

en: Different Domain per Language: A language domain cannot be the same as the main site URL. The toggle has been disabled for the matching domain.
et: Iga keele jaoks eri domeen: keele domeen ei saa olla sama mis peamise saidi URL. Vastava domeeni puhul on lüliti keelatud.

en: Please enter a domain.
et: Palun sisesta domeen.

en: Invalid domain format.
et: Vigane domeenivorming.

en: Could not reach domain: %s
et: Domeen pole kättesaadav: %s

en: Domain returned HTTP status %d.
et: Domeen tagastas HTTP staatuse %d.

en: Domain is reachable!
et: Domeen on kättesaadav!

en: Limit this menu item to the following languages
et: Piira seda menüüelementi järgmistele keeltele

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Customize the date formatting per each translated language.<br/>Leave empty for default WP setting or see more information <a href="https://wordpress.org/support/article/formatting-date-and-time/" title="Formatting Date and Time" target="_blank">here</a>
et: Kohanda kuupäeva vormingut iga tõlgitud keele jaoks.<br/>Jäta tühjaks WordPressi vaike-seadistuse jaoks või vaata lisateavet <a href="https://wordpress.org/support/article/formatting-date-and-time/" title="Formatting Date and Time" target="_blank">siit</a>

en: To edit an existing TranslatePress language, input the language code and fill in only the columns you want to overwrite (e.g. Language name, Flag).<br>You can also add new custom languages. They will be available under General settings, All Languages list, where the URL slug can be edited.
et: Olemasoleva TranslatePress keele muutmiseks sisesta keelekood ja täida ainult need veerud, mida soovid üle kirjutada (nt keele nimi, lipp).<br>Saad lisada ka uusi kohandatud keeli. Need on saadaval üldiste seadete all, kõikide keelte loendis, kus saab URL slugi muuta.

en: For custom flag, first upload the image in media library then paste the URL.<br>Changing or deleting a custom language will impact translations and site URL's.<br>The Language code and the ISO Code should contain only alphabetical values, numerical values, "-" and "_".<br>The ISO Codes can be found on <a href = "https://cloud.google.com/translate/docs/languages" target = "_blank">Google ISO Codes</a> and <a href = "https://www.deepl.com/docs-api/translating-text/" target = "_blank">DeepL Target Codes</a>.
et: Kohandatud lipu jaoks laadi pilt esmalt meediaraamatukokka ja kleebi seejärel URL.<br>Kohandatud keele muutmine või kustutamine mõjutab tõlkeid ja saidi URL-e.<br>Keelekood ja ISO-kood peaksid sisaldama ainult tähti, numbreid, "-" ja "_".<br>ISO koode leiad lehtedelt <a href = "https://cloud.google.com/translate/docs/languages" target = "_blank">Google'i ISO-koodid</a> ja <a href = "https://www.deepl.com/docs-api/translating-text/" target = "_blank">DeepL-i sihtkoodid</a>.

en: Language code
et: Keelekood

en: Language name
et: Keele nimi

en: Native name
et: Põlisnimi

en: ISO Code
et: ISO-kood

en: Flag URL
et: Lipu URL

en: Text RTL
et: Tekst RTL

en: Custom language
et: Kohandatud keel

en: Disable dynamic translation
et: Keela dünaamiline tõlkimine

en: It disables detection of strings displayed dynamically using JavaScript. <br/>Strings loaded via a server side AJAX call will still be translated.
et: Keelab JavaScripti abil dünaamiliselt kuvatavate stringide tuvastamise. <br/>Serveripoolse AJAX päringuga laaditud stringid tõlgitakse endiselt.

en: Disable translation for gettext strings
et: Keela gettext stringide tõlkimine

en: Gettext Strings are strings outputted by themes and plugins. <br> Translating these types of strings through TranslatePress can be unnecessary if they are already translated using the .po/.mo translation file system.<br>Enabling this option can improve the page load performance of your site in certain cases. The disadvantage is that you can no longer edit gettext translations using TranslatePress, nor benefit from automatic translation on these strings.
et: Gettext-sõned on sõned, mida teemad ja pluginad väljastavad. <br> Nende sõnetüüpide tõlkimine TranslatePressi kaudu võib olla tarbetu, kui need on juba tõlgitud .po/.mo tõlkimisfailide süsteemi abil.<br>Selle valiku lubamine võib teatud juhtudel parandada saidi lehe laadimise jõudlust. Puuduseks on see, et te ei saa enam gettext tõlkeid TranslatePressis muuta ega kasutada nende sõnede automaatset tõlkimist.

en: Gettext Strings translation is disabled
et: Gettext-sõnede tõlkimine on keelatud

en: To enable it go to
et: Selle lubamiseks mine

en: TranslatePress->Advanced Settings->Debug->Disable translation for gettext strings
et: TranslatePress->Täpsemad seaded->Silumine->Keela gettext stringide tõlkimine

en:  and uncheck the Checkbox.
et:  ja tühista märkeruut.

en: Dismiss
et: Peida

en: Exclude translated links from sitemap
et: Välista tõlgitud lingid sitemapist

en: Do not include translated links in sitemaps generated by SEO plugins.<br/>Requires <a href="https://translatepress.com/docs/addons/seo-pack/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=miscellaneous" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank"> SEO Pack Add-on</a> to be installed and activated.
et: Ära lisa tõlgitud linke SEO pluginate genereeritud sitemaps'idesse.<br/>Nõuab <a href="https://translatepress.com/docs/addons/seo-pack/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=miscellaneous" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank"> SEO Pack lisa</a> paigaldamist ja aktiveerimist.

en: Disable post container tags for post title
et: Keela postituse pealkirja konteinerimärgendid

en: It disables search indexing the post title in translated languages.<br/>Useful when the title of the post doesn't allow HTML thus breaking the page.
et: See keelab postituse pealkirja indekseerimise tõlgitud keeltes.<br/>Kasulik, kui postituse pealkiri ei toeta HTML-i, mis rikuks lehe ära.

en: Disable post container tags for post content
et: Keela postituse sisu konteinerimärgendid

en: It disables search indexing the post content in translated languages.<br/>Useful when the content of the post doesn't allow HTML thus breaking the page.
et: See keelab postituse sisu indekseerimise tõlgitud keeltes.<br/>Kasulik, kui postituse sisu ei toeta HTML-i, mis rikuks lehe ära.

en: Do not translate certain paths
et: Ära tõlgi teatud teid

en: Choose what paths can be translated. Supports wildcard at the end of the path.<br>For example, to exclude https://example.com/some/path you can either use the rule /some/path/ or /some/*.<br>Enter each rule on it's own line. To exclude the home page use {{home}}.
et: Vali, millised teed on tõlgitavad. Toetab tee lõpus metamärki.<br>Näiteks aadressi https://example.com/some/path välistamiseks võid kasutada kas reeglit /some/path/ või /some/*.<br>Sisesta iga reegel eraldi reale. Avalehe välistamiseks kasuta {home}.

en: Exclude Paths From Translation
et: Välista teed tõlkimisest

en: Translate Only Certain Paths
et: Tõlgi ainult teatud teed

en: Enable the hreflang x-default tag for language:
et: Luba keele jaoks hreflang x-default märgend:

en: Enables the hreflang="x-default" for an entire language. See documentation for more details.
et: Lubab hreflang x-default märgendi kogu keele jaoks. Lisateabe saamiseks vaata dokumentatsiooni.

en: Translate numbers and numerals
et: Tõlgi numbrid ja numeraalid

en: Enable translation of numbers ( e.g. phone numbers)
et: Luba numbrite tõlkimine (nt telefoninumbrid)

en: Selector
et: Selektor

en: Exclude from dynamic translation
et: Välista dünaamilisest tõlkimisest

en: Do not dynamically translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being translated using JavaScript.<br/>These strings will still be translated on the server side if possible.
et: Ära tõlgi dünaamiliselt sõnesid, mis leiduvad HTML-sõlmedes, mis vastavad neile selektoritele.<br>Välistab kõik nende selektoritele vastavate HTML-sõlmede alamsõlmed JavaScripti abil tõlkimisest.<br/>Neid sõnesid tõlgitakse endiselt serveripoolel, kui võimalik.

en: Gettext String
et: Gettext-sõne

en: Exclude Gettext Strings
et: Välista Gettext-sõned

en: Exclude these strings from being translated as Gettext strings by TranslatePress. Leave the domain empty to take into account any Gettext string.<br/>Can still be translated through po/mo files.
et: Välista need sõned TranslatePressi poolt Gettext-sõnedena tõlkimisest. Jäta domeen tühjaks, et hõlmata kõiki Gettext-sõnesid.<br/>Neid saab endiselt tõlkida po/mo-failide kaudu.

en: Exclude selectors only from automatic translation
et: Jäta selektorid automaattõlkest välja

en: Do not automatically translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being automatically translated.<br>Manual translation of these strings is still possible.
et: Ära tõlgi automaatselt sõnesid, mis leiduvad HTML-sõlmedes, mis vastavad neile selektoritele.<br>Välistab kõik nende selektoritele vastavate HTML-sõlmede alamsõlmed automaatsest tõlkimisest.<br>Neid sõnesid on endiselt võimalik käsitsi tõlkida.

en: Exclude selectors from translation
et: Jäta selektorid tõlkimisest välja

en: Do not translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being translated.<br>These strings cannot be translated manually nor automatically.
et: Ära tõlgi sõnesid, mis leiduvad HTML-sõlmedes, mis vastavad neile selektoritele.<br>Välistab kõik nende selektoritele vastavate HTML-sõlmede alamsõlmed tõlkimisest.<br>Neid sõnesid ei saa tõlkida käsitsi ega automaatselt.

en: String
et: Sõne

en: Exclude strings from automatic translation
et: Välista sõned automaatsest tõlkimisest

en: Do not automatically translate these strings (ex. names, technical words...)<br>Paragraphs containing these strings will still be translated except for the specified part.
et: Ära tõlgi automaatselt neid sõnesid (nt nimed, tehnilised terminid...)<br>Lõigud, mis sisaldavad neid sõnesid, tõlgitakse endiselt, välja arvatud määratud osa.

en: Fix broken HTML
et: Paranda vigane HTML

en: General attempt to fix broken or missing HTML on translated pages.<br/>
et: Üldine katse parandada tõlgitud lehtedel vigane või puuduv HTML.<br/>

en: Force slash at end of home url:
et: Sunnitud kaldkriips home URL-i lõpus:

en: Ads a slash at the end of the home_url() function
et: Lisab kaldkriipsu funktsiooni home_url() lõppu

en: Show Both (recommended)
et: Näita mõlemat (soovitatav)

en: Remove Country Locale
et: Eemalda riigi lokaat

en: Remove Region Independent Locale
et: Eemalda piirkonnast sõltumatu lokaat

en: Remove duplicate hreflang
et: Eemalda duplikaat-hreflang

en: Choose which hreflang tags will appear on your website.<br/>We recommend showing both types of hreflang tags as indicated by <a href="https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/localized-versions" title="Google Crawling" target="_blank">Google documentation</a>.<br/>Removing Country Locale when having multiple Country Locales of the same language (ex. English UK and English US) will result in showing one hreflang tag with link to just one of the region locales for that language.
et: Vali, millised hreflang märgendid kuvatakse sinu veebisaidil.<br/>Soovitame kuvada mõlemat tüüpi hreflang märgendeid, nagu on näidatud <a href="https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/localized-versions" title="Google Crawling" target="_blank">Google'i dokumentatsioonis</a>.<br/>Kui sama keele jaoks on mitu riigilokaati (nt inglise UK ja inglise US), siis riigilokaadi eemaldamine toob kaasa ühe hreflang märgendi kuvamise, mis viitab vaid ühele selle keele piirkondlikule lokaadile.

en: Default (example: en-US, fr-CA, etc.)
et: Vaikimisi (näide: en-US, fr-CA, jne)

en: Regional (example: en, fr, es, etc.)
et: Piirkondlik (näide: en, fr, es, jne)

en: HTML Lang Attribute Format
et: HTML lang-atribuudi vorming

en: Change lang attribute of the html tag to a format that includes country regional or not. <br>In HTML, the lang attribute (<html lang="en-US">)  should be used to  specify the language of text content so that the  browser can correctly display or process  your content (eg. for  hyphenation, styling, spell checking, etc).
et: Muuda HTML-märgendi lang-atribuuti vormingusse, mis sisaldab riiki/regiooni või mitte. <br>HTML-is tuleks lang-atribuuti (<html lang="en-US">) kasutada tekstisisu keele määramiseks, et brauser saaks sinu sisu õigesti kuvada või töödelda (nt poolituse, kujunduse, õigekirjakontrolli jne jaoks).

en: Load legacy Language Switcher
et: Laadi vananenud keelelüliti

en: Applies to all types of language switchers (floating, shortcode, and menu). When enabled, the site will revert to using the original Language Switcher configured in the General Settings tab, replacing the new customizable version. Your existing switcher settings will remain saved, but they will be ignored while this option is active.
et: Kehtib kõigile keelelüliti tüüpidele (hõljuv, shortcode ja menüü). Kui see on lubatud, naaseb sait algse keelelüliti kasutamise juurde, mis on seadistatud Üldseadete vahekaardil, asendades sellega uue kohandatava versiooni. Olemasolevad keelelüliti seaded jäävad salvestatuks, kuid neid eiratakse, kui see valik on aktiivne.

en: Load legacy SEO Pack Add-On
et: Laadi vananenud SEO Packi lisa

en: In case the recent migration to the new slug rewrite is causing trouble, set this to Yes to use the old method <br> Please <a href="https://translatepress.com/support/open-ticket/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=troubleshooting" target="_blank">open a support ticket</a> letting us know of the issues you are having.
et: Kui hiljutine üleminek uuele slug ümberkirjutamisele tekitab probleeme, määra see väärtuseks Jah, et kasutada vana meetodit. <br> Palun <a href="https://translatepress.com/support/open-ticket/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=troubleshooting" target="_blank">ava tugipilet</a>, teavitades meid tekkivatest probleemidest.

en: Manual Translation Only
et: Ainult käsitsi tõlkimine

en: TranslatePress pro-actively scans and saves strings in the database when users access translated pages. <br>This setting disables this functionality and only allows translation and string saving when inside the Translation Editor. <br>Also disables machine translation outside the Translation Editor, giving you better control over character spending, by translating only the pages you visit in the Translation Editor.
et: TranslatePress skaneerib ja salvestab sõnesid proaktiivselt andmebaasi, kui kasutajad pääsevad tõlgitud lehtedele ligi. <br>See seade keelab selle funktsionaalsuse ja lubab tõlkimise ning sõnede salvestamise ainult Tõlkeredaktori sees. <br>Keelab samuti masintõlkimise Tõlkeredaktori väliselt, andes teile parema kontrolli tähemärkide kulutamise üle, tõlkides ainult neid lehti, mida külastate Tõlkeredaktoris.

en: Open language switcher only on click
et: Ava keelelüliti ainult klõpsates

en: Open the language switcher shortcode by clicking on it instead of hovering.<br> Close it by clicking on it, anywhere else on the screen or by pressing the escape key. This will affect only the shortcode language switcher.
et: Ava keelelüliti shortcode sellele klõpsates, mitte hiirega peale minnes.<br> Sulge see, klõpsates sellele, mujale ekraanil või vajutades Escape klahvi. See mõjutab ainult shortcode keelelülitit.

en: Show opposite language in the language switcher
et: Näita keelelülitis teist keelt

en: Transforms the language switcher into a button showing the other available language, not the current one.<br> Only works when there are exactly two languages, the default one and a translation one.<br>This will affect the shortcode language switcher and floating language switcher as well.<br> To achieve this in menu language switcher go to Appearance->Menus->Language Switcher and select Opposite Language.
et: Muudab keelelüliti nupuks, mis näitab teist saadaolevat keelt, mitte praegust.<br> Töötab ainult siis, kui on täpselt kaks keelt: vaikekeel ja tõlkekeel.<br>See mõjutab ka shortcode keelelülitit ja hõljuvat keelelülitit.<br> Menüü keelelüliti jaoks mine Välimus->Menüüd->Keelelüliti ja vali Teine keel.

en: <a href="%s">Click here</a> to access the database optimization tool.
et: <a href="%s">Klõpsa siin</a>, et pääseda ligi andmebaasi optimeerimistööriistale.

en: It helps remove possible duplicate translations, clear unnecessary data and repair possible metadata issues.
et: See aitab eemaldada võimalikud korduvad tõlked, kustutada ebavajalikud andmed ja parandada võimalikud metaandmete probleemid.

en: <a href="%s" target="_blank">Here</a> you can observe the last 5 SQL errors relevant to TranslatePress if they exist.
et: <a href="%s" target="_blank">Siin</a> saad vaadata 5 viimast TranslatePressiga seotud SQL viga, kui neid on.

en: Troubleshooting
et: Tõrkeotsing

en: Exclude Gettext strings
et: Välista Gettext-sõned

en: Debug
et: Silumine

en: Custom languages
et: Kohandatud keeled

en: Miscellaneous options
et: Mitmesugused valikud

en: Exclude strings & pages
et: Välista sõned ja lehed

en: Automatic Translation Memory
et: Automaatne tõlkemälu

en: Serve same translation for similar text. The strings need to have a percentage of 95% similarity.<br>Helps prevent losing existing translation when correcting typos or making minor adjustments to the original text. <br>If a translation already exists for a very similar original string, it will automatically be used for the current original string.<br>Does not work when making changes to a text that is part of a translation block unless the new text is manually merged again in a translation block.<br>Each string needs to have a minimum of 50 characters.
et: Kasuta sarnase teksti jaoks sama tõlget. Sõned peavad olema 95% ulatuses sarnased.<br>Aitab vältida olemasoleva tõlke kaotamist, kui parandatakse trükivigu või tehakse originaaltekstis väiksemaid muudatusi. <br>Kui väga sarnase originaalsõne jaoks on juba tõlge olemas, kasutatakse seda automaatselt ka praeguse originaalsõne jaoks.<br>Ei tööta, kui muudetakse teksti, mis on osa tõlkeplokist, välja arvatud juhul, kui uus tekst ühendatakse käsitsi uuesti tõlkeplokiga.<br>Iga sõne peab olema vähemalt 50 tähemärki pikk.

en: WARNING: This feature can negatively impact page loading times in secondary languages, particularly with large databases (for example websites with a lot of pages or products). If you experience slow loading times, disable this and try again.
et: HOIATUS: See funktsioon võib halvendada lehe laadimisaegu teistes keeltes, eriti suurte andmebaaside puhul (näiteks veebisaitidel, kus on palju lehti või tooteid). Kui ilmneb aeglane laadimine, keelake see funktsioon ja proovige uuesti.

en: Fix missing dynamic content
et: Paranda puuduv dünaamiline sisu

en: May help fix missing content inserted using JavaScript. <br> It shows dynamically inserted content in original language for a moment before the translation request is finished.
et: Võib aidata parandada JavaScriptiga lisatud puuduvat sisu. <br> See kuvab dünaamiliselt lisatud sisu originaalkeeles hetkeks enne tõlketaotluse lõpetamist.

en: Filter Gettext wrapping from post content and title
et: Filtreeri Gettext märgendus postituse sisust ja pealkirjast

en: Filters gettext wrapping such as #!trpst#trp-gettext from all updated post content and post title. Does not affect previous post content. <br/><strong>Database backup is recommended before switching on.</strong>
et: Filtreerib Gettext märgenduse, näiteks #!trpst#trp-gettext, kõigist uuendatud postituste sisust ja pealkirjadest. Ei mõjuta varasemat postituste sisu.<br/><strong>Enne sisse lülitamist soovitatakse teha andmebaasi varukoopia.</strong>

en: Filter Gettext wrapping from post meta
et: Filtreeri Gettext märgendus postituse metaandmetest

en: Filters gettext wrapping such as #!trpst#trp-gettext from all updated post meta. Does not affect previous post meta. <br/><strong>Database backup is recommended before switching on.</strong>
et: Filtreerib Gettext märgenduse, näiteks #!trpst#trp-gettext, kõigist uuendatud postituste metaandmetest. Ei mõjuta varasemaid postituste metaandmeid.<br/><strong>Enne sisse lülitamist soovitatakse teha andmebaasi varukoopia.</strong>

en: Google Translate API Key
et: Google Translate API võti

en: Add your API Key here...
et: Lisa oma API võti siia...

en: Visit <a href="https://cloud.google.com/docs/authentication/api-keys" target="_blank">this link</a> to see how you can set up an API key, <strong>control API costs</strong> and set HTTP referrer restrictions.
et: Külastage <a href="https://cloud.google.com/docs/authentication/api-keys" target="_blank">seda linki</a>, et näha, kuidas seadistada API võtit, <strong>kontrollida API kulusid</strong> ja määrata HTTP viitaja piiranguid.

en: Your HTTP referrer is: %s
et: Sinu HTTP viitaja on: %s

en: There was an error on the server processing your Google Translate key.
et: Serveril ilmnes viga sinu Google Translate võtme töötlemisel.

en: There was an error with your Google Translate key.
et: Sinu Google Translate võtmega ilmnes viga.

en: Please check your TranslatePress license key.
et: Palun kontrolli oma TranslatePress litsentsivõtit.

en: No Active License Detected for this website.
et: Selle veebisaidi jaoks ei tuvastatud aktiivset litsentsi.

en: In order to enable Automatic Translation using TranslatePress AI, you need a license key by creating a free account.
et: TranslatePress AI automaatse tõlke lubamiseks pead looma tasuta konto, et saada litsentsivõti.

en: Create your Free Account
et: Loo oma tasuta konto

en:  or
et:  või

en: Enter your license key
et: Sisesta oma litsentsivõti

en:  Or %1$spurchase one here%2$s
et:  Või %1$sosta siit%2$s

en: Your free account includes:
et: Sinu tasuta konto sisaldab:

en: Get more AI Words and unlock all AI features with TranslatePress Pro.
et: Hanki rohkem AI-sõnu ja ava kõik AI-funktsioonid TranslatePress Pro-ga.

en: You have a valid %s <strong>license</strong>.
et: Sul on kehtiv %s <strong>litsents</strong>.

en:  words remaining.
et:  sõna jäänud.

en: Recheck
et: Kontrolli uuesti

en: Rechecking...
et: Kontrollin uuesti...

en: Done.
et: Valmis.

en: Manage your license & quota on the %s
et: Halda oma litsentsi ja kvooti lehel %s

en: TranslatePress.com Account Page
et: TranslatePress.com-i konto leht

en: SEO support for page slug, page title, description and Facebook and Twitter social graph information. The HTML lang attribute is properly set.
et: SEO tugi lehe slugi, pealkirja, kirjelduse ning Facebooki ja Twitteri sotsiaalse graafi info jaoks. HTML lang atribuut on õigesti määratud.

en: Enable Modules
et: Luba moodulid

en: Enable Add-on modules to extend TranslatePress and enhance the functionality of your translated site.
et: Luba lisamoodulid TranslatePress-i laiendamiseks ja oma tõlgitud saidi funktsionaalsuse täiendamiseks.

en: More functionality with TranslatePress Pro.
et: Rohkem funktsionaalsust TranslatePress Pro-ga.

en: Already a Pro User?
et: Kas oled juba Pro kasutaja?

en: Activate License Key
et: Aktiveeri litsentsivõti

en: This add-on is not available on your current plan.
et: See lisamoodul pole sinu praegusel plaanis saadaval.

en: Continue
et: Jätka

en: The link you followed has expired. Please reload the page and try again.
et: Link, millele klõpsasid, on aegunud. Palun laadi leht uuesti ja proovi uuesti.

en: A valid license is required to enable Automatic Translation.
et: Automaattõlke lubamiseks on vajalik kehtiv litsents.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=tp-ai">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
et: Sinu litsentsivõti on selle URL-i jaoks keelatud. Luba see uuesti saidilt <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=tp-ai">https://translatepress.com/account</a> -> Halda saite.

en: <p><strong>License key mismatch.</strong> The license you entered doesn't match the TranslatePress version you have installed.</p><p>Please check that you've installed the correct version for your license from your TranslatePress account.</p>
et: <p><strong>Litsentsivõti ei ühti.</strong> Sisestatud litsents ei ühti installitud TranslatePressi versiooniga.</p><p>Palun kontrolli, et oled installinud oma litsentsile vastava versiooni oma TranslatePressi kontolt.</p>

en: Automatically translate your website using TranslatePress AI.
et: Tõlgi oma veebisait automaatselt TranslatePress AI abil.

en: In order to enable Automatic Translation using TranslatePress AI, please enter your license key from
et: Automaattõlke lubamiseks TranslatePress AI abil sisesta oma litsentsivõti

en: your account.
et: oma kontolt.

en: Skip and continue with manual translation »
et: Jäta vahele ja jätka käsitsi tõlkimisega »

en: Get Your Free TranslatePress AI License
et: Hangi tasuta TranslatePress AI litsents

en: Generate License
et: Loo litsents

en: Creating a free account includes:
et: Tasuta konto loomine sisaldab:

en: Are you a TranslatePress PRO user?
et: Kas oled TranslatePress PRO kasutaja?

en: Install & Activate your pro plugin.
et: Paigalda ja aktiveeri oma pro-plugina.

en: Skip this step
et: Jäta see samm vahele

en: The email address you added is incorrect.
et: Sisestatud e-posti aadress on vale.

en: Setup Complete
et: Seadistamine lõpetatud

en: You're ready to start translating!
et: Oled valmis tõlkimisega alustama!

en: You have successfully set up TranslatePress for your website.
et: Oled edukalt seadistanud TranslatePressi oma veebisaidi jaoks.

en: Receive
et: Saada

en: Yes, send me multilingual growth tips.
et: Jah, saatke mulle mitmekeelse kasvu näpunäiteid.

en: Start translating
et: Alusta tõlkimist

en: Sign Up and Start translating
et: Registreeru ja alusta tõlkimist

en: Please upload a TranslatePress Pro plugin file.
et: Palun laadige üles TranslatePress Pro pistikprogrammi fail.

en: Upload error:
et: Üleslaadimise viga:

en: Install failed:
et: Paigaldamine ebaõnnestus:

en: Plugin installed, but entry file not found.
et: Pistikprogramm on paigaldatud, kuid põhifaili ei leitud.

en: Activation error:
et: Aktiveerimise viga:

en: Invalid plugin specified.
et: Sobimatu pistikprogramm on määratud.

en: Invalid action specified.
et: Sobimatu toiming on määratud.

en: Plugin deactivation failed.
et: Pistikprogrammi deaktiveerimine ebaõnnestus.

en: Plugin activation failed:
et: Pistikprogrammi aktiveerimine ebaõnnestus:

en: First, install and activate TranslatePress Pro
et: Esmalt paigalda ja aktiveeri TranslatePress Pro

en: Please upload the TranslatePress PRO zip archive from your
et: Palun laadige üles TranslatePress Pro zip-arhiiv oma

en: Install and Activate
et: Paigalda ja aktiveeri

en: Installed Pro versions
et: Paigaldatud Pro versioonid

en: « Go back
et: « Mine tagasi

en: Activate License »
et: Aktiveeri litsents »

en: You are trying to add an invalid additional language. Please select a valid option.
et: Üritate lisada sobimatut lisakeelt. Palun valige kehtiv valik.

en: Please add an additional language.
et: Palun lisage täiendav keel.

en: You are trying to add an invalid default language. Please select a valid option.
et: Te üritate lisada kehtetut vaikekeelt. Palun valige kehtiv valik.

en: You need to select a default language.
et: Peate valima vaikekeele.

en: Configure Site Languages
et: Seadista saidi keeled

en: Select the default and additional languages for your website.
et: Valige oma veebisaidi vaike- ja täiendavad keeled.

en: You can edit your site languages at any point.
et: Saate oma saidi keeli igal ajal muuta.

en: Additional Language
et: Täiendav keel

en: Choose a secondary language...
et: Valige teine keel...

en: Add Language
et: Lisa keel

en: Choose a language...
et: Valige keel...

en: Add more than two languages with TranslatePress Pro.
et: Lisage TranslatePress Pro-ga rohkem kui kaks keelt.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=activate-license">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
et: Teie litsentsivõti on selle URL-i jaoks keelatud. Taasaktiveerige see lehel <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=activate-license">https://translatepress.com/account</a> -> Saitide haldamine.

en: Add your License Key
et: Lisage oma litsentsivõti

en: Add your License Key to unlock all premium features. Find the License Key in your
et: Lisage oma litsentsivõti, et avada kõik tasulised funktsioonid. Leidke litsentsivõti oma

en: Your license is valid and active.
et: Teie litsents on kehtiv ja aktiivne.

en: « Go Back
et: « Mine tagasi

en: Set up Language Switcher
et: Seadista keelelüliti

en: Select the style of the language switcher. You will find more ways to display it, in plugin settings.
et: Valige keelelüliti stiil. Pistikprogrammi seadistustest leiate rohkem võimalusi selle kuvamiseks.

en: Displays a small language drop-down across your website, in a corner of your choosing.
et: Kuvab väikese keeleripmenüü kogu veebisaidil teie valitud nurgas.

en: Switcher Location
et: Lüliti asukoht

en: Apply a Template
et: Rakenda malli

en: You can customize the design later
et: Saate kujundust hiljem kohandada.

en: Default Template
et: Vaikimisi mall

en: Dark Template
et: Tume mall

en: Border Template
et: Äärega mall

en: Border
et: Ääris

en: Transparent Template
et: Läbipaistev mall

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Welcome to TranslatePress
et: Tere tulemast TranslatePressi

en: Quick guided setup to configure TranslatePress in no time!
et: Kiire juhendatud seadistus, et seadistada TranslatePress hetkega!

en: It takes less than a minute.
et: See võtab aega alla minuti.

en: Scanning item %1$d of %2$d...
et: Skaneeritakse üksust %1$d / %2$d...

en: Manually translated
et: Käsitsi tõlgitud

en: Automatically translated
et: Automaatselt tõlgitud

en: Not translated
et: Tõlkimata

en: Bulk Actions
et: Hulgitoimingud

en: Delete entries
et: Kustuta kirjed

en: Edit
et: Muuda

en: Delete
et: Kustuta

en: Filter
et: Filtreeri

en: Clear filters
et: Tühjenda filtrid

en: Add New
et: Lisa uus

en: Rescan plugins and theme for strings
et: Skanni uuesti pluginate ja teema sõnesid

en: Scanning plugins and theme for strings...
et: Pluginate ja teema sõnede skannimine...

en: Plugins and theme scan is complete
et: Pluginate ja teema skannimine on lõpetatud

en: Plugins and theme scan did not finish due to an error
et: Pluginate ja teema skannimine jäi vea tõttu pooleli

en: Import / Export
et: Import / Eksport

en: items
et: üksust

en: See More
et: Näita rohkem

en: See Less
et: Näita vähem

en: Apply
et: Rakenda

en: No strings match your query.
et: Otsingule ei vasta ükski sõne.

en: Try to rescan plugins and theme for strings.
et: Proovi uuesti skannida pluginate ja teema sõnesid.

en: An error occurred while loading results. Most likely you were logged out. Reload page?
et: Tulemuste laadimisel tekkis viga. Tõenäoliselt logiti teid välja. Laadida leht uuesti?

en: found in translation
et: tõlkes leitud

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select Visible
et: Vali nähtavad

en: You are about to perform this action on all the strings matching your filter, not just the visibly checked. To perform the action only to the visible strings click "Select Visible" from the table header dropdown.
et: Oled teostamas seda toimingut kõigi filtrile vastavate sõnedega, mitte ainult nähtavalt märgitudatega. Selle toimingu teostamiseks ainult nähtavate sõnedega klõpsa tabeli päise rippmenüüst valikut "Vali nähtavad".

en: You are about to perform this action only on the visible strings. To perform the action on all the strings matching the filter click "Select All" from the table header dropdown.
et: Oled teostamas seda toimingut ainult nähtavate sõnedega. Selle toimingu teostamiseks kõigi filtrile vastavate sõnedega klõpsa tabeli päise rippmenüüst valikut "Vali kõik".

en: To continue please type the word:
et: Jätkamiseks sisesta sõna:

en: The word typed was incorrect. Action was cancelled.
et: Sisestatud sõna oli vale. Toiming tühistati.

en: Warning: This action cannot be undone. Deleting a string will remove its current translation. The original string will appear again in this interface after TranslatePress detects it. This action is NOT equivalent to excluding the string from being translated again.
et: Hoiatus: Seda toimingut ei saa tagasi võtta. Sõne kustutamine eemaldab selle praeguse tõlke. Originaalsõne ilmub selles liideses uuesti nähtavale pärast seda, kui TranslatePress tuvastab selle. See toiming EI OLE samaväärne sellega, kui sõne edaspidi tõlkimisest välja jätta.

en: %d original entries and their translations were deleted.
et: %d algset kirjet ja nende tõlked kustutati.

en: Navigate to next page
et: Liigu järgmisele lehele

en: Navigate to previous page
et: Liigu eelmisele lehele

en: Navigate to first page
et: Liigu esimesele lehele

en: Navigate to last page
et: Liigu viimasele lehele

en: Type a page number to navigate to
et: Sisesta leheküljenumber, millele liikuda

en: Incorrect page number. Type a page number between 1 and total number of pages
et: Vale leheküljenumber. Sisesta leheküljenumber 1 ja lehekülgede koguarvu vahel.

en: Search original and translated strings containing typed keywords while also matching selected filters. Place string in quotes for exact match: "string"
et: Otsi originaal- ja tõlgitud sõnesid, mis sisaldavad sisestatud märksõnu ja vastavad samal ajal valitud filtritele. Täpse vaste jaoks pane sõne jutumärkidesse: "sõne"

en: Filter strings according to selected translation status, filters and keywords and selected filters
et: Filtreeri sõnesid vastavalt valitud tõlkeolekule, filtritele ja märksõnadele ning valitud filtritele

en: Removes selected filters
et: Eemaldab valitud filtrid

en: See options for selecting all strings
et: Vaata valikuid kõigi sõnede valimiseks

en: Click to sort strings by this column
et: Klõpsa sõnede sorteerimiseks selle veeru järgi

en: Language in which the translation status filter applies. Leave unselected for the translation status to apply to ANY language
et: Keel, millele tõlkeoleku filter rakendub. Jäta valimata, et tõlkeoleku filter rakenduks mistahes keelele.

en: Search
et: Otsi

en: Slugs that are not found in either one of the other categories.
et: Slugid, mida ei leitud üheski teises kategoorias.

en: Plugins and Theme String Translation
et: Pluginate ja teema sõnetõlked

en: Search Gettext Strings
et: Otsi Gettext sõnesid

en: Original String
et: Algne sõne

en: Translation
et: Tõlge

en: Filter by domain
et: Filtreeri domeeni järgi

en: Filter by type
et: Filtreeri tüübi järgi

en: Email text
et: E-kirja tekst

en: Emails String Translation
et: E-posti sõnetõlked

en: Emails
et: E-kirjad

en: Search Email Strings
et: Otsi e-posti sõnesid

en: User Inputted String Translation
et: Kasutaja sisestatud sõnetõlked

en: Regular
et: Tavaline

en: Search Regular Strings
et: Otsi tavalisi sõnesid

en: Filter by Translation Block
et: Filtreeri tõlkeploki järgi

en: URL Slugs Translation
et: URL-slugide tõlked

en: String Translation Editor
et: Sõnetõlkimise redaktor

en: TranslatePress has detected and cleaned up some failed translation entries in your database following %1$san isolated incident%2$s. No further action is required.
et: TranslatePress tuvastas ja puhastas sinu andmebaasist mõned ebaõnnestunud tõlked pärast %1$süksikut juhtumit%2$s. Edasist tegevust pole vaja.

en: Post Slug
et: Postituse slug

en: Invalid language code
et: Vigane keelekood

en: First by browser language, then IP address (recommended)
et: Kõigepealt brauseri keele järgi, seejärel IP-aadressi järgi (soovitatav)

en: First by IP address, then by browser language
et: Kõigepealt IP-aadressi järgi, seejärel brauseri keele järgi

en: Only by browser language
et: Ainult brauseri keele järgi

en: Only by IP address
et: Ainult IP-aadressi järgi

en: A popup appears asking the user if they want to be redirected
et: Ilmub hüpikaken, milles küsitakse kasutajalt, kas ta soovib ümbersuunamist

en: Redirect directly (*not recommended)
et: Otse ümbersuunamine (*ei soovitata)

en: Pop-up window over the content
et: Hüpikaken sisu kohal

en: Hello bar before the content
et: Tervitusriba enne sisu

en: WARNING. Cannot determine your language preference based on your current IP.<br>This is most likely because the website is on a local environment.
et: HOIATUS. Teie keele-eelistust ei saa määrata teie praeguse IP-aadressi põhjal.<br>Tõenäoliselt on see seetõttu, et veebisait asub kohalikus keskkonnas.

en: Go to <a href="%s" target="_self">Advanced</a> tab to change this feature's settings
et: Mine vahekaardile <a href="%s" target="_self">Täpsemad</a>, et muuta selle funktsiooni seadeid.

en: User Language Detection Method
et: Kasutaja keele tuvastamise meetod

en: Select how the language should be detected for first time visitors.<br>The visitor's last displayed language will be remembered through cookies.
et: Vali, kuidas keelt tuvastatakse esmakordsete külastajate puhul.<br>Külastaja viimati kuvatud keel jäetakse meelde küpsiste abil.

en: User Notification Popup
et: Kasutaja teavituse hüpikaken

en: A popup appears asking the user if they want to be redirected.
et: Ilmub hüpikaken, milles küsitakse kasutajalt, kas ta soovib ümbersuunamist.

en: Popup Type
et: Hüpikakna tüüp

en: Popup Text
et: Hüpikakna tekst

en: The same text is displayed in all languages. <br>A selecting language switcher will be appended to the pop-up. The detected language is pre-selected.
et: Sama tekst kuvatakse kõigis keeltes. <br>Hüpikaknale lisatakse keelelüliti. Tuvastatud keel on eelvalitud.

en: Button Text
et: Nupu tekst

en: Write the text you wish to appear on the button..
et: Kirjuta tekst, mida soovid nupul kuvada..

en: Close Button Text
et: Sulgemisnupu tekst

en: Write the text you wish to appear on the close button. Leave empty for just the close button.
et: Kirjuta tekst, mida soovid sulgemisnupul kuvada. Jäta tühjaks, et kuvada ainult sulgemisnupp.

en: Bad request. There was an error accessing the DeepL API.
et: Vigane päring. DeepL API-le juurdepääsemisel ilmnes viga.

en: The API key entered is invalid.
et: Sisestatud API võti on kehtetu.

en: The API resource could not be found.
et: API ressurssi ei leitud.

en: The request size is too large.
et: Päringu suurus on liiga suur.

en: The request is too long.
et: Päring on liiga pikk.

en: Too many requests. Please try again later.
et: Liiga palju päringuid. Palun proovige hiljem uuesti.

en: Your translation quota has been reached.
et: Teie tõlkekvoot on täitunud.

en: We could not process your request. Please try again later.
et: Teie päringut ei õnnestunud töödelda. Palun proovige hiljem uuesti.

en: There is an error on the DeepL service and your request could not be processed.
et: DeepL teenuses on viga ja teie päringut ei õnnestunud töödelda.

en: DeepL API Type
et: DeepL API tüüp

en: Free
et: Tasuta

en: Select the type of DeepL API you want to use.
et: Valige DeepL API tüüp, mida soovite kasutada.

en: DeepL API Key
et: DeepL API võti

en: Visit <a href="%s" target="_blank">this link</a> to see how you can set up an API key and control API costs.
et: Külastage <a href="%s" target="_blank">seda linki</a>, et näha, kuidas seadistada API võtit ja kontrollida API kulusid.

en: Translator
et: Tõlkija

en:  TranslatePress Settings
et:  TranslatePress seaded

en: Allow this user to translate the website.
et: Lubage sellel kasutajal veebisaiti tõlkida.

en: (inactive)
et: (mitteaktiivne)

en: Taxonomy Slugs
et: Taksonoomia slugid

en: Search Taxonomy Slugs
et: Otsi taksonoomia slugisid

en: Taxonomy Slug
et: Taksonoomia slug

en: Term Slugs
et: Terminite slugid

en: Search Term Slugs
et: Otsi terminite slugisid

en: Term Slug
et: Termini slug

en: Taxonomy
et: Taksonoomia

en: Filter by Taxonomy
et: Filtreeri taksonoomia järgi

en: Post Slugs
et: Postituste slugid

en: Search Post Slugs
et: Otsi postituste slugisid

en: Post ID
et: Postituse ID

en: Post Type
et: Postituse tüüp

en: Filter by Post Type
et: Filtreeri postituse tüübi järgi

en: Published
et: Avaldatud

en: Any Post Status
et: Mistahes postituse olek

en: Post Type Base Slugs
et: Postituse tüübi baas-slugid

en: Post Type Base Slug
et: Postituse tüübi baas-slug

en: Search Post Type Base Slugs
et: Otsi postituse tüübi baas-slugisid

en: WooCommerce Slugs
et: WooCommerce slugid

en: WooCommerce Slug
et: WooCommerce slug

en: Search WooCommerce Slugs
et: Otsi WooCommerce slugisid

en: Other Slugs
et: Muud slugid

en: Search Other Slugs
et: Otsi muid slugisid

[ctx: Verbiage for the DeepL Pro Add-on]
en: Addons tab
et: Lisade vahekaart

[ctx: page 1 of 3]
en: of
et: /

[ctx: Untranslated in this language]
en: in
et: keeles
